Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • na dnesnom karnevale budu v takomto pocasi vo vyhode, vodnici a zaby

• jedine, ostatni sa utopia, ale aj vcielka kajka prezije 😵 😵 sak ma predsa kridla

• ano, ale bo nasadne na nejakeho konika nosorozca 😃

• Sponzor fóra
  • alebo 😃 😃 😃 u nej je vsetko mozne.... iiiiiiiiiiiiiiijjjjhaaaaa 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 a pukinko bude mat nejaku masku? ci on uz je dobra maska sam o sebe? 😃

• hmmm.... vies ze ani neviem, ale sak jemu staci ked mu slavka oblece tricko s logom monster a maska je hotova 😃

• 😃 nezabudni zobrat fotak a ked nie, tak aspon telefonom fot

• a jaky akoze fotak mam zobrat??? 😐 sak ziadny nemame 😬 ale snad slavka zobere a pak si ich necham poslat, sak ale este neviem ci sa vobec nejaky karneval bude konat 😒

• snad hej, mozno sa to trochu umudri

• no ved uvidime, ale moc velke sance tomu nedavam teda aspon z mojej strany, lebo na dazdi sa mi stat nechce a prd uvidim, ked budem pod dazdnikom stat 😠

• no to je na nic :-/

• to hej, lebo tam to funguje tak, ze ked chces nieco vidiet musis sa drat uplne dopredu pomaly az na dosah k tomu sprievodu

• jasne, ako vzdy, ked je nejaky sprievod. treba chytit dobre fleky

• tak tak, lebo inak si mozes fukat praskovy cukor 😃

• no chcem ta vidiet, ako si v dazdi fukas praskovy cukor 😃

• Sponzor fóra
  • noooo to aj ja 😵 😵 😵 😎

• sak ale mam predsa vodeodolny dazdnik 😛 😛 😛

• ako vies? nebola tam nalepka 😃 😃 😃

• ved ale tvarit sa mozem 😎

• ahojte, som tu 4 dni nebola, boli sme na takej kratučkej dovolenke...dnes tu nikto nie je?

• caute caute, uz zase to mame pondelok 😒 ako ste weekendovali?? 🙂

• ahoj domi 🙂
    zas pondelok..fuj..vikend bol celkom fajn, v sobotu sme boli v trencine u svokrovcov a v nedelu sme dokopy nic nerobili...

• ahoj lucinka 🙂

hmmm no aj ja som sa celu nedelu iba valala a prejedala, sme mali skvely obedicek, tak a potom ze nedaj si 😃 😃

• jooj,super 😃 my sme tiez mali mnam obed, u mojej maminy sme boli..sice som po nabrati polievky elegantne vstala a porozpravala sa so zachodovou misou ale potom som si pochutnala 😃

• tedaaaaaaa 😃 😃

a to som akosik zabudla ze sme mali este chlebicky a ine dobroty nakolko sme oslavovali ocinovi a bratove meniny 😵 😵

• jaaaaj,zavidim normalne 😃 my sme boli aj u draheho starych rodicov a babka robila skvele sisky....mnam,normalne som par priam zozrala 😃
    u nas su uz vsetky oslavy za nami, este v auguste ma matkov dedko okruhle takze sa bude oslavovat 😉

• nezavid 😛 😛 zavist je zla vlastnost 😃 ale ne, sisky by som si dala, aj moja babka vedela skvele sisky pripravit 🙂
    nas este nejake oslavy cakaju, bracho bude mat narodky ja meniny, svokra a svagrina meniny,....

• spravne,ty si mi minule zavidela tu dobru naladu a ako to dopadlo 😠 takze ja ti to doprajem 😃

• heeeeeeeej si to nepamatam 😬 😬 😬, asi mam deravu pamat 😃 😃

a dakujeeeeeem ze si ku mne taka laskava 😵 😵

• ale nehraj sa,ze nepamatas 😉
    k tebe vzdy 😃
    ako inak v praci?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov