Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • luci - tak sa zastav na kaficko 😉
    a povedz komu nie je najlepsie ked spi??? 😃 😃

• domi - no,dnes to nevidim nejako realne lebo mam plno vybavovaciek a este musim naspat sem do kanclu...raz nam to ale urcite vyjde 😉
    ale spravne,vsetkym je dobre ked spia 😎

• no,ale ja uz padam..zatial papa

• Sponzor fóra
  • luci - no tak snad sa to uz naozaj podari raz zrealizovat a dame to kafco konecne 😵 😵

prijemnu cestu, papa

• halo halo je tu este niekto???? 🤔 🙂

• caf domi 🙂

• no nazdar domi ako?

• pohodička 🙂 predchvilkou som si dokoran otvorila okno, milujem uprsany vzduch, ale uz by aj stacilo 😉 a total nic sa mi nechce . . . . . . . . . . Doma odvcera periem a zehlim - pomalicky balim 😎 ty ako?

• teda, v ktorej casti ba je cerstvo naprsane? aby som vedela ze ci to caka aj nas na zlatych 😉

no sak treba pochystat dopredu a pak uz mas pokoj 😵 ... a ja sa tiez pomalicky nudim a cakam kedy bude pat a padam 😃

• V Podunajskych, a leje teda riadne 😐 Ja čakám keď bude aspon stvrt na pat, este musim obehat banky, ale dufam ze dovtedy prestane prsať . . .

• fuuuuuuuuuuuj 😠 uz by toto hnusne pocko mohlo skoncit, lebo toto je na maslu normalne 😒

• baby ahojte tak vás prichádzam pozdraviť až večer, akurát sa balím, zajtra ideme s drahým na dovolenku, resp. taký predĺžený víkend od štvrtka do nedele.

• bre ranko sa praje, u nas v ba konecne vysiel oskar 😵 😵 😵 hned mam lepsiu naladu 😃

• ahoj domi,aj u nas...sa tesim ale rano bola normalne hmla 😠

• to fakt?? u nas uz zrana hned slniecko 😛

• Sponzor fóra
  • som bola prekvapena aj ja 😮
    ako inak dnes v praci? mas vela roboty?

• v praci supejne, lebo sefeno ma dovolenku az do pondelka, takze mame taky pokojicek a robotky je tak normalne, da sa 🙂 a ty ako?

• no,ja v podstate mam vela povinnosti zajtra, dnes dokopy nic tak rozmyslam,ze pojdem domov lebo zas mi je zle a doktor ma chcel uz dnes vypisat 😒

• no sak jasne, ked mozes tak chod a ked ti to aj doktor nakazal 😉

• musim vymysliet ako dalej kedze doktor absolutne zakazal stres a rozculovanie....sef nebude nadseny ale pre mna je prioritou babatko 😉

• tak to hej, je to na uvazenie 😐 ale sak presne ako si povedala babatko je dolezitejsie ako robota ta pocka 😉

• idem domov,potom sa znovu ozvem...zatial papa

• oki luci, pa zatial 🙂

• caute babule 🙂

• caute. dnes je neskutocna nuda 😒

• hello ooo, som ta dlho nevidel 😃 😃 😛 😛 co mas nove?

• haha, no na prdku. nudim sa nejak a ty?

• ja teda ne, mame tu roboty jak na kostole 😃 😃 😵 😵 a som trosku nakakana, lebo z dnesneho karnevalu asi nist nebude 😠

• ty co vymyslas? 😃 😃 😃 😃 jaka robota?

• sak nevidis kolko je tu zakaznikov a kolko objednavok??? 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.