Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
nooooo ale ja parkujem pri STV a robim na druhej strane...teda kym sa dotrepem k autu, tak budem mokra... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj tak berem spat, nic som nepovedala :-x :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko zelam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj Domi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucinecka moja caaaaaaaaaaaaaaaau x-) x-) ako sa mas??
Odpovedať
ahojte dievky, ako sa dnes máte? Ja som sa hneď ráno nazlostila takže fuj fuj deň.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, teba som tu nestretla dlho,dlho...moja spolusatova nevesticka :-D domi - rano bolo zle ale teraz uz v pohode,rozmyslam ci spravit svadobny album s amaterskymi fotkami
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - a co ta nakakalo hned takto zrana? luci - tak supej, snad to bude uz len dobre... ja sa chystam tiez spravit album s fotockami z oslavy, z obradu a tak,ale neviem sa k tomu akosik dokopat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja cakam na profi fotky a potom sa do toho asi pustim..akosi sa stale neviem normalne zaradit do pracovneho tempa...ale akurat som volala doktorovi,ze kedy mam v piatok prist na sono a sestricka mi hovori,ze ved sona sa robia len v utorok...takze idem uz dnes, tesim sa...a poobede este sesternici na promocie,ktore sme uz sice oslavili ale diplom bude az dnes :-o
Odpovedať
Profilova fotka
a luci kedy ich asi budete mat? tak dnes mas dost nabite program, ako pozeram, sak ale treba co sa nudit budes? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja tipujem,ze bud tento alebo buduci tyzden...fotograf hovoril,ze tak 2 tyzdne nudit sa urcite nebudem, aj tu mam robotu ale ja sa proste neviem donutit..nastatie nic moc nehori takze mozem vsetko pomalicky..mala som ich do Trnavy ale zrusilo sa to takze okej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, jasne, my sme to mali hned, v ten tyzden po svadbe, ale nas fotograf, neni az taky vytazeny :-) ale sak komu by sa chcelo v takomto pocasi? :-S .. ja sa neviem rano ani zobudit, lebo ked prsi sa mi tak fantasticky spinka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no,nas robil skoro cele dva tyzdne pred nasou svadbou promocie takze nestihal spracovat dalsie dve svadby este pred nami takze preto cakame dlhsie...snad uz to ale coskoro bude..sa tesim :-) inak andzi - asi uz zase pilne pracujes ale mne sa zo siat ani nechcelo vyzliect..boli uplne super,pri tancovani som si trosku stupala na spodnicu ale zdvihla som a bolo v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
podobne bol na tom nas kameraman, ale aj ten to stihol v rekordnom case, lebo hovori, ze lepsie je pre neho spracovat to hned po svadbe, lebo potom sa mu to nakopi a nevie kde mu hlava stoji
Odpovedať
Profilova fotka
a najlepsia vec,co som mohla urobit bola,ze som si hned obula balerinky..vobec ma neboleli nohy a aj chodenie bolo jednoduchsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
aknedz, ty si si asi neprecitala pravidla,vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
luci zjavne asi nie
Odpovedať
Profilova fotka
kliknem na domov a zrazu vsade ten isty prispievatel, este aj u nas kde uz mame svadby za sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak aj ja kukam ze co sa deje, v kazdej temy je posledny pripievatel ten isty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale oznamila som nasmu straznemu anjelovi a uz to vyriesil ;-) , mozme sa hrat na agentov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sikovne dievca x-) x-) x-) ... no sak a nehraje sa na nich uz davno??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
takych agentov je nas tu asi viac ;-) co tu travime cas uz min posledny rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jafneeeeeee x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) 8-) som bond, james bond
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha :-D :-D :-D luciiiiiiiiiiiiii mas dnes nejaku dobru naladu jak sledujem, ale to je len dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,toto mi to trosku vylepsilo lebo inak som nas....ta poriadne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej akurat som citala na FB, som ti tu naladu normalne zavidela :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to asi preto sa mi musela pokazit ]-( nabuduce nezavid :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nebudem slubujem :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?