Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jeeeeeeeej pardon malo tam byt caute 😬 😬

• ahooojteee.... 🙂 🙂
    je tu niekto??? 🙂 🙂

• ahoooj peti ja som sem prave nakukala 🙂

• Sponzor fóra
  • caaaf domi 🙂 🙂
    kolegyna pracuje pred dovolenkou??? 😃 😃
    aky si mala vikend,hmmm???? 🙂 🙂

• hej sa iba tvari ze pracuje , skor mi pripada ze uz dovolenkuje 😃 😃
    hmmm... taky vselijaky, mohol byt aj lepsi ale co uz narobime a ty ako?

• ja nic moc... robia mi problemy osy, furt nieco skrabe cez sadrokarton, som uz z toho na nervy... 😠 😠 😠
    taak sme s tym chceli bojovat, len tie svine su dake odolneeee 😠 😠

• boooze osy, to su take svinuchy jedny majka by vedela o nich rozpravat 😃 ...my sme mali cez vikend taku mensiu brigadu, sme zacali stavat domcek, ktory bude mama pouzivat ako predajnu kvetin a tak

• hej,hej...videla som fotky na fb... 🙂 🙂 🙂
    jaaaaj, ja kvetinkam nerozumiem, ja max nieco do vazy, co potom vyhodim...mne dat kvetinu v kvetinaci je ako za trest...mne vykape aj ta najodolnejsia kvetina... 😃 😃 😃

• jaaaaaaj som zabudla, ze som ich tam davala 😃 😬
    nooo by si sa cudovala kolko kvetov mame zdochlo a hlavne ze kvetinarka, niektore nase kvety nevideli vodu uz riadne davno 😃 😃 😃 ale inak je superna, vies ale to tak byva o svoje sa az tak clovek nestara

• taak ale urcite sa vyznaaa.... ja poznam ruze.... aj lalie rozoznam uz.... hmmmm, aj gerbery zvladnem.... ale inak koncim.... a v kvetinaci zvladam iba muskaty 😃 😃 😃
    jaaaaaj, co ja budem robit v byte/v dome...ked to tam budem chciet zutulnit 😃 😃 😃

• peti no dost kvetov poznas, si ma normalne zaskocila 😮
    si budem musiet nakupit umele kvetiny co vyzera ako zive, som take uz videla a fakt som mala problem rozoznat ci su zive alebo ne 😉

• noooooo umele to istia... bez roboty... len obcas ich poutierat, reku nech nie su zaprasene 😃 😃

• ani utierat ich nemusis, staci ked ich hodis do sprchy a presprchujes 😉

• noooo ake praktickeeee.... 🙂 🙂 🙂 aale ako sa poznam,ani to sa mi nebude chciet robit 😃 😃

• no tak ich proste nechas tak a budu zapadane prachom 😮 ale pak si k vam nevodte navstevy,lebo ten prach moze byt velmo spatny pre alergikov 😉

• Sponzor fóra
  • kaslat na alergikov 😃 😃 😃 😃
    jeeedanenky, dnes sa mi opat nic nechce, opat kapor.... 😠 😠 😠 aaale aspon pojdem o pol hodku na obed - ze aspon nejake svetielko v mojom pracovnom zivote 😃 😃 😃

• hehehe, ja mam tiez teraz trosku klud.... sa neviem odrthnut od sumraku, som z toho uplne hotova je to fantasticka kniha 😮 ale pssssssst 😬

• peti lucim sa ideme na obed, pa 🙂

• halooo peti si tu este??? 🤔

• jo,jo,jo,jo....som 😃 😃 😃
    len tu preklikavam o 106 😃 😃

• a to sa nevies ozvat prva??? 😛 😛 😛 ja som cakala kym sa tu ukazes ze ja sa pak pripojim, nech to nevyzera ze som nedockava 😬 😃

• 😃 😃 😃 😃 prepaaaaac 😃 😃 😃 😃
    som nevedela, ze ste sa uz vratili..... 😃 😛
    by sme boli az pri internatoch, slapky ma paradne otlacili, teraz ma bolia cele nohy 😠 😠 😠

• no mas odpustene 😵 😵 😵 😵 😵
    povies mi co by sme robili asi tak vyse 2 hodin na obede??? 😃 😃 😛
    sa cudujem ze si nesla autom 😮

• noooo mala som ist autom...este uplne brutal teplo je 😎 😎 😎
    blbaaaa som... teraz chodim na boso 😃 😃
    nooo ja som bola minuly tyzden asi tri hodky na obede 😃 😃 😃 takze i dve hodky sa daju zvladnut 🙂 🙂

• to si teda mala 😎
    no ja som tak chodila minuly tyzden 😉
    tak ale to si asi nemala sefovcov v robote, lebo inak si to neviem predstavit 😐

• noooo sefka ma teraz dovolenku, tak tu je klud 😠 😠 😠

• sa niekto ma 😞

• aaaale..ja by som bola radsej keby tu bola..... noo faaakt... mna nebavi sa v praci nudit.... obcas je to fajn.... aaale... 😠 😠 😠

• a ty akoze bez nej nemozes nic robit ci ako to je? 🤔 my aj ked sme tu nemali sefa, stale bolo co robit 😐

• noooo mam, aaale je leto a nie je toho taak vela... zvladnem to sup,sup a potom je klud... 🙂 🙂
    vsetci maju dovolenkove obdobie 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov