Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • domi, ona je "nadrogovana" z dovolenky 😃 😃

• peti - ty a lietanie 😃 😃 😃

• peti, na to maju teraz prideleneho cloveka, ktory bude dohliadat na to, aby sa nic nezanedbalo

• Sponzor fóra
  • jaka nadrogovana? ja uz pozeram letenky cez nich na buduci rok 😃 ja ich mam strasne rada 😃

• nooo ja a lietanie, preto som taka nedovercivaaa 😃 😃 😃

• ze nadrogovana 😃 😃 😃

• na buduci rok??? nooo teda.... hen oni idu kupovat byt,ci dom,ci pozemok,dostavat dom...a ona si pozera letenky... noooo krasny zivot....a mat tak tvoje problemy 😃 😃 😃 😛 😛 😛

• peti 😃 😃 😃 😃 mat tak inych problemy

• peti - aj ja sa dost divim, odkial beru tolik penez, asi lupia po tajomky banky 😃 😃 😃

• no tvoje.... 😃 😃 treba dostavat dom a ona nevie,ci chce dom, ci byt, ci pozemok.... kraasny zivot mas ty dievca 😃 😃 😃 😃

• no ale halo, my zase niesme bohati. skeckujeme kde sa len da. 😃 😃 😃 aj teraz ideme na dovolenku bez cestovky, lebo nas to ovela lacnejsie vyjde. :-/

• sa nevyhovaraj moja, to ti nepomoze..idete do nice 😃 😃 😃

• kruci, sme si teda vybrali "lacnu" destinaciu 😃 😃 😃 😃

• ale noooo, sa tu teraz toto .... sak ja mozem o dofci na buduci rok snivat, kedze chceme stavat 😞

• nooo vidis domi a tuto slecna uz letenky vyberaaa...a to chce stavat a kupovat 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 jak ste sa do mna pustili 😃 😃 😃 kruci pisek 😃

• 😃 😃 😃 😃
    aale maji, to " z laaasky".... 😃 😛 😛

• ja vieeeem 😃

• sak ale toto neni vobec pekne od teba, jak nas tu ty provokujes s dofcami, stavanim,kupovanim atd.. 😛 😛 😛

• 😃 😃 😃 😃

• 😞 aka provokacia? to ze si len problemy vyrabame? 😃

• no ale sak ved toto sa nam normalnych beznym obcanom nerobi, my nemozeme mat vsetko naraz 😉 jake problemy prosim ta?

• ake problemy si vy vyyrabate??? skupovat majetky je krasny zivot a neeee problemy... 😃 😃 😃

• ty kde si ostala visiet peti? si volala za ten byt konecne? 🙂

• neeeee, bola som v tej malej izbe.... chaaapete na veceeeee 😃 😃 😃

• boze, zase musim robit. 😠

• aaale maji, uz to neprehaaanaj 😃 😃 😃

• klasika pred dovolenkou 😠

• peti 😃 😃 😃 😃 😃

• sakris, maju dalsie stretnutie v zasadacke 😠 😠 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov