Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no a ani pocitat uz neviem, jak sa tesim domov 😃 😛

• ja este dve a pol hodky... 😒

• aj ja som za siestu 😮 😮 😮 😮

prestante ma drazdit, lebo tu zosaliem 😠

• Sponzor fóra
  • domi sak aj ty ides dneska skorej 😉 na nas sice nemas, ale co uz 😃 ja tu mam dva gauce, aj lakaju tusim 🙂

• nooo a neda sa ist na postu o tretej???? haaa?? a ze tam bolo veeeela ludi... 🙂

• inak ja ked mozem, chodim na postu okolo obeda vzdycky, lebo ked tam pridem o pol piatej, stojim az vonku 😛

• no jo.... ale je ine ist skor o 15-tej ako ist skor o 16 15 😒

peti - jedine ze nejako prehodil cas len na sefovych hodinkach a on by videl mieto 15 - 16 15 😃 😃 😃

• ale ved aj 16:15 je super, lepsie jak inokedy cez tyzden, no nie? 😉 ja uz sa tesim na toho nasho tigra doma 😃

• jak sa hovori, ked neprsi aspon kvapka 😵 😵 😵 ...a uz ste s nim boli u toho lekara?

• domi - ved aspon to 😃 nie neboli, ale kupila som v lekarni taku masticku, a normalne to pomaha, dneska uz to mal skoro uplne ok, ale pre istotu som ho este natrela . . . uz bude dufam len pekne kukat 😉

• jakeho tigra???? haaa???? 😬 😬

• no super, sak niekedy ti aj v tej lekarni poradia lepsie jak u doktora 🙂

• peti - dominika ma maleho kocurika doma 😉

• strasne malinkeho 😉 ale uz za ten tyzden pribral potvora, vcera som mu kukala to ocko, som ho dvihala, a taky uz ma bruch 😃 Tom hovori, ze to bude strasne pazrava macka 😉

• hehehe....tak to budes potom robit len na macacie maskrty....my zase robime len na granule pre naseho pejsanka 😉

• Sponzor fóra
  • faaakt??? aj ja mam doma kocuriskaaa.... 😃 😃
    akeho mate???

• a teraz pride petin opis ich domaceho maznacika 😮 😛 😛 😛

• domi - a nech pride, tesim sa 😃 tusim uz tu bola rec, ze je poloznackovy 😉 tak nas nie je ani to, len taky obyč 😃 ale je krasny, tigrovany a strasny vymyselnik 😃

• no jo presne ako si povedala 😉

• viiiiiiieeees cooooooooo pani dominika???!!!!! ani slovo nepoviem o kocurovi!!!! 😶 😶

• pani dominike nemusis, ale slecne mozes 😃

• aleeeeeeeeeee peti neeeeeeeeeee povedz 😬 😬 😬 ja som len srandovala, sak mas sa cim chvalit faaaaaaaaaaaaaaaakt 🙂 😉

• pani Ž. - to uz nezachranis 😃 😃 😃

• dominika a to ste ho nasli? alebo od niekoho zobrali??hmm??

• aleeeeeeeeeee prosim odpusti ze som take daco vypustila z mojej krasnej ale nevymachanej papulky 😃 😃 😶 😶

• mali sme ho zajednaneho od jednej pani, im sa to koti jak na pase a potom rozdavaju 😃 ked som ho zbadala, zdal sa mi strasne malicky, ale ona mi ho strkala do ruk, ze nie, dobry je 😬 tak sme ho v nedelu zobrali, a pekne si zvykol, musim si zaklopat - ani neuteka pomimo, pekne chodi na wc tam kam ma . . . no sikulka to je 😃 len ked nas pocuje v kuchyni, splha sa po sietkovych dverach, horolezec 😉

• pani Ž. - uvidiiiime..... 😃 😃 😃

• peti - dakujeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

• 😃 😃 😃 teeeda... a ako sa vola,hmmm???

noo jooooo, kvetinace a zaclony dostavaju aj od mojho zabrat 😃 😃

• ja som chcela ine meno, ale polovicka je za klasiku, takze Murko 😃 vy ho mate vo vnutri?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov