Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
no a ani pocitat uz neviem, jak sa tesim domov :-D :-p
Odpovedať
ja este dve a pol hodky... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som za siestu :-o :-o :-o :-o prestante ma drazdit, lebo tu zosaliem ]-(
Odpovedať
domi sak aj ty ides dneska skorej ;-) na nas sice nemas, ale co uz :-D ja tu mam dva gauce, aj lakaju tusim :-)
Odpovedať
nooo a neda sa ist na postu o tretej???? haaa?? a ze tam bolo veeeela ludi... :-)
Odpovedať
inak ja ked mozem, chodim na postu okolo obeda vzdycky, lebo ked tam pridem o pol piatej, stojim az vonku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no jo.... ale je ine ist skor o 15-tej ako ist skor o 16 15 :-S peti - jedine ze nejako prehodil cas len na sefovych hodinkach a on by videl mieto 15 - 16 15 :-D :-D :-D
Odpovedať
ale ved aj 16:15 je super, lepsie jak inokedy cez tyzden, no nie? ;-) ja uz sa tesim na toho nasho tigra doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jak sa hovori, ked neprsi aspon kvapka x-) x-) x-) ...a uz ste s nim boli u toho lekara?
Odpovedať
domi - ved aspon to :-D nie neboli, ale kupila som v lekarni taku masticku, a normalne to pomaha, dneska uz to mal skoro uplne ok, ale pre istotu som ho este natrela . . . uz bude dufam len pekne kukat ;-)
Odpovedať
jakeho tigra???? haaa???? :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no super, sak niekedy ti aj v tej lekarni poradia lepsie jak u doktora :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
peti - dominika ma maleho kocurika doma ;-)
Odpovedať
strasne malinkeho ;-) ale uz za ten tyzden pribral potvora, vcera som mu kukala to ocko, som ho dvihala, a taky uz ma bruch :-D Tom hovori, ze to bude strasne pazrava macka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe....tak to budes potom robit len na macacie maskrty....my zase robime len na granule pre naseho pejsanka ;-)
Odpovedať
faaakt??? aj ja mam doma kocuriskaaa.... :-D :-D akeho mate???
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz pride petin opis ich domaceho maznacika :-o :-p :-p :-p
Odpovedať
domi - a nech pride, tesim sa :-D tusim uz tu bola rec, ze je poloznackovy ;-) tak nas nie je ani to, len taky obyč :-D ale je krasny, tigrovany a strasny vymyselnik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo presne ako si povedala ;-)
Odpovedať
viiiiiiieeees cooooooooo pani dominika???!!!!! ani slovo nepoviem o kocurovi!!!! :-x :-x
Odpovedať
pani dominike nemusis, ale slecne mozes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeeeeeee peti neeeeeeeeeee povedz :-N :-N :-N ja som len srandovala, sak mas sa cim chvalit faaaaaaaaaaaaaaaakt :-) ;-)
Odpovedať
pani Ž. - to uz nezachranis :-D :-D :-D
Odpovedať
dominika a to ste ho nasli? alebo od niekoho zobrali??hmm??
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeeeeeee prosim odpusti ze som take daco vypustila z mojej krasnej ale nevymachanej papulky :-D :-D :-x :-x
Odpovedať
mali sme ho zajednaneho od jednej pani, im sa to koti jak na pase a potom rozdavaju :-D ked som ho zbadala, zdal sa mi strasne malicky, ale ona mi ho strkala do ruk, ze nie, dobry je :-N tak sme ho v nedelu zobrali, a pekne si zvykol, musim si zaklopat - ani neuteka pomimo, pekne chodi na wc tam kam ma . . . no sikulka to je :-D len ked nas pocuje v kuchyni, splha sa po sietkovych dverach, horolezec ;-)
Odpovedať
pani Ž. - uvidiiiime..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - dakujeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
:-D :-D :-D teeeda... a ako sa vola,hmmm??? noo jooooo, kvetinace a zaclony dostavaju aj od mojho zabrat :-D :-D
Odpovedať
ja som chcela ine meno, ale polovicka je za klasiku, takze Murko :-D vy ho mate vo vnutri?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?