Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • i ja doteraz lutujem , ze som si jedny neskusila , tak to chcem vyuzit teraz

• caute, ja vas len pozdravim a letim, idem domeno konecne 😉

• domi - tak prijemnu cestu domov

• Sponzor fóra
  • ivka - ved vsak to, za vyskusanie nic nedame 🙂

• no a budeme mat aspon pokoj v dusi

• inak ked si pri tom pokoji v dusi - tu pesnicku chceme aby hrala pocas obradu..ale bez slov, len melodiu..

• no to je krasna piesen - budete mat civilny obrad ?

• hej, vonku na luke, takze si to mozeme cele vymysliet ako chceme...a vy?

• my cirkveny

• ale aj tam sa daju vybrat pesnicky,ze?

• tak moj bratranec je organista v kostole , tak dufam ze mi bude hrat on , on i uzasne spieva

• juuj, tak to je fajn..ivka, odpajam sa idem s nasim havinom vonku..papa

• idem i ja sa pusiti do citania knihy, pa

• ahojte

• ahojte... ja len na skok.... idem panelakovat 😃

• Sponzor fóra
  • zase? ten panelak tusim stale chodi

• ooo - neeeee, stale nechoid, iba od pondelku do piatku 😃

• inak pozeram, ze ak to takto pojde dalej, tak mozeme trhnut rekord z nasej ex-temy 😃 ved za tyzden napisat cca 1100 prispevkov, to je nieco! 😛

• jani, akurat som dnes na to pozerala, ze to ani mozne nieje. 😃

• ooo - nic nie je nemozne 😃

• tak ale sme tu dobra partia 😃 ja sa uz ale malicko pripajam

• ja si tiez myslim, ze sme tu dobra partia... a keby sme neboli, tak by tu nebolo tolko prispevkov 😃
    noooo, az tak nejako strasne malicko to nie je, nastastie 😃 po veceroch ta tu "sem-tam" zazriem 😛

• ja tu nakukam aj cez den, ale robotka nepusti... :-/ no a musim sem obcas zajst, nech si obnovim skore 😃

• no ved jasne, praca je dolezita 🙂
    inak, dnes som len tak zavitala do bazaru tu na MS, za ten takmer rok co som tu registrovana som tam bola len raz (teda ani nie priamo v bazare, len som klikla na 1 inzerat, kde boli ponukane poukazky do Fann parfumerie) a ani som nevedela, ze ake vseliake kategorie to ma 😃 nooo, clovek sa ma stale co ucit 😃 😃

• ja tam raz za sto rokov zavitam a pozriem, niekedy su tam srandy 😃

• no ja tie srandy dnes objavujem 😃

• pred barakom som stretla jedneho herca a som sa dva dni trapila ako sa vola. dala som dominike opis, vymenovala som jej snad vsetky slovenske serialy, co som pocula, ze chodia v tv. dominika mi hadzala mena a nakoniec, ze barta. na obrazkoch je taku skaredy a v skutocnosti... 😵 😃 muz, fakt krasny muz. nie najkrajsi, lebo to je matko, ale bola som prekvapena, ze aky je to rozdiel...

• barta je faaaaaaaaaajn, ja ho mam rada 🙂 videla som ho aj v divadle na predstaveni 3 sestry a bol tam tiez super.... Aj Morova tam bola super, aj Pauhofova, aj vsetci ostatni 😃 ja mam Pauhofovu strasne rada, mlado vyzera, pekna je, uspesna 🙂

• ja mam rada morovu. naj, naj, naj bola aj s jankom kronerom v starej hre liliom 😵 aaaale to stale spominam 😃

• o tej hre som este nepocula....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov