Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no luci, aj hej, ale to cestovanie a tak, ja nerada dlho cestujem v nejakom dopravnom prostriedku 😒 aj drahy ide zajtra kuk oblek konecne, lebo on hovori ze on ma este cas 😠

ja uz nastastie popolnocky mam, len cakam kedy uz konecne dorazia

tak zajtra ti drzim palce, nech nieco vyberiete 😉

• no ja tomu v mojom pripade moc neverim ale snad hej..problem bude sa po polnoci zladit...moj drahy totiz chce len take lahke lanove nohavice a asi koselu...no a ja ked si kupim nejake saty tak budeme vyzerat divne..no neviem
    bratrancova priatelka sa uz nevedela dockat, ze kedy ich pozveme lebo vedela, ze ho chcem poziadat aby mi isiel za svedka (je mi ako brat) a zakazala som jej to povedat. povedala som jej, ze sa ho opytam ked ich prideme pozvat..no a kedze je moj drahy PN tak prisli oni k nam..takze uz mam aj svedka vybaveneho...aj ma odvedie k matkovi 🙂

• tak to je fakt dilema, no ale ty to nejako vyriesis 😉 ja budem mat za svedka moju sesternicu, je mi ako sestra a neviem si predstavit ze by mi bol svedkom niekto iny ako ona, ja chcem len ju 😃

• Sponzor fóra
  • baby, vy už máte vybratých svedkov? Ja chcem určite moju sestru. No a druhým svedkom by mal byť drahého brat, ale toho ja moc nechcem.

• ahojte
    andzi ja mam tiez segru , a druhy svedok - priatelov svagor
    preco neches aby svedok bol draheho brat ? vsak i drahy si ma pravo vybrat svedka , ked ty mas setru

• caute ivka a andzi

no mame, my sme ich musela vybrat uz teraz, nakolko ich mena potreboval farar a mne bol moj svedok jasny hned od zaciatku 🙂

• aj matko mal vo svedkovi jasno..akurat sa moze stat, ze namiesto jeho sestry to bude svagor kedze cakaju 17. maja babo...a ja som tiez nejako nevahala lebo keby som vybrala nejaku kamosku tak by mi to bolo blbe pred ostatnymi..takze mam bratranca..zostal uplne v soku, ze je pocteny 🙂

• jasne, treba si dat za svedka cloveka ku ktoremu mas blizky vztah, a je jedno ci je z rodiny alebo nie

• presne tak..matko bol sestre svedkom na oboch svadbach takze tam to bolo viacmenej jasne 🙂

• lucka - i ja mam draheho Matka

• caute, caute. co noveho?

aj ja mam Matka, ale Mateja. 😃

• ajhoj ooo - moj je Martin

• ahojte ivka a ooocko - moj je martin 🙂

• no moj je Richard 😛

• domi - richard je pekne meno, mne sa velmi paci 🙂

• Sponzor fóra
  • aj mne sa paci meno Richard 😉

• dakujem baby, ale mne sa zase moc nepaci, ale co uz 😬 🙂

• domi - hlavne ze sa ti paci tvoj Richard 😃

• ivka - 😃 😃 😃

• ivka - 😃 😃 😃
    domi - vzdy to mohlo byt aj horsie...nejaky emanuel 😃

• luci - tak to hej, ale s takym by som si urcite nic nezacala 😵 😵 sak uz len to meno znie strasne, dufam, ze sa na mna nikto neurazi ale sak uznaj 😬 😃

• domi - nikdy nemozes naisto povedat ze by si si nim nezacala len podla toho ako sa vola 🙂

• dominika 😃 😃 ty si trdlo 😃 😃 😃

• noooooooooo nejsom isty 😃 😃 😃 😃

• domi - ani keby vyzeral ako brad pitt? ved sa to da nejako vymysliet, nejake ine oslovenie...ved take EMO teraz fici, ci nie? 😃

• baby, srandovnú tému máte...mne sa strašne, ale strašne nepáči meno Rasťo. A ešte sa mi nepáči meno Ivan a Jozef.

• luci - brada pitta zrovna moc nemusim, ale taky johnny depp, no necham si povedat 😃

no a s tym emom, no dost to fici 😃 😃

• andzi - sak ale kazdy druhy slovak sa vola Jozef 😃 , s ivanom je to trosku poslabsie 🙂

• EMO? 😐

to mi pripadá ako skratka nejakej medzinárodnej organizácie

• domika: jožkovia sú hlavne u staršej generácie, no a ja nie som na starších pánov 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov