Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • andzi - to pocasie fakt taha ludi von

• som zvedavá, dokedy vydrží, ale vraj víkend má byť krásny a slnenčný

• ale uz snad to potiahne az do leta

• Sponzor fóra
  • domika - som zvedavá na počasie na náš termín

• andzi to aj ja, ale myslim, ze bude pekne 🙂

• domika, nevieš prosím ťa či niekde na nete sa dá zistiť predpoveď počasia na máj?

• na maj nie, iba porovnanie za predchadzajuce roky www.wundreground.com - ooocenko moje mi poradilo 😃

• helou. 🙂 co nove?

• cauko, nic nove 😛 😛 😛 😛

• klasika 😃

• hihihi, sak ale mozem skusit rychlo daco vymysliet 😃

• ale co?

• hmmmmm, no napr. ze moje saty su nezvestne 😠

• a ja si zase idem ruky obzrat 😃

• fujjjj 😛 , sa nehanbis??? 😵

• Sponzor fóra
  • co fuj, ked mi tak super vonaju 😃

• no sak dobre bobre, ale tak aspon sa nemusis takto verejne priznavat k svoju fetisizmu 😛 😛 😛 dufam, ze som to dobre napisala 😬

• 😃 😃 😃 ale asi skor k fetisu :-/

• kujeeeeeeeem za upresnenie 😉

• ahojte, konečne piatok 🙂 🙂 🙂

• caute babky, ale nam to uteka co, za chvilku sme uz vydate panicky 😃

• ahojte, no jika...ty to uz mas za par..ja si to este moc neuvedomujem 😉

• čaute jika, lucka
    jika, už máš aj predsvadobný stres?

• caute babky, ako???

kijus, ty nam potom budes davat este nejake rady,ze co a ako 🙂

• cauko skipi, ja som uplne ze v riti, sorry za vyraz, je nejaky problem s mojimi satkami po polnoci, nevidim to moc ruzovo 😞

• cauko babky
    andzi - no predsvadobny stres sa uz dostavil 😃
    skipi - jasne, ze rady budu
    domi - a co mas so satockami, este stale su nezvestne?

• ahoj jikus, presne tak, teta mi tvrdi ze ich uz poslala, ale este stale ich nemam 😠

• a nie su niekde zapatrosene na poste? mne sa to iste stalo s oznamkami, som na ne cakala a cakala a az potom som zistila, ze oni dva tyzdne trcali na poste 😠
    inak aj u nas problemiky - sme vcera zacali trenovat nas speci prvy tanec a drahy dnes nemoze na koleno, takze speci tanec nebude

• je to mozne, ale mozne je aj to ze ich teta poslala niekomu inemu, lebo sa ma nepytala na adresu a ja som jej ju tiez neposlala, ale som registrovana na ten stranke a je tam aj moja uplna adresa, ja nevieeeeeeeem, som zufalaaaaa 😢

aj my by sme uz chceli trenovat nas prvy tanec, ale akosik stale nie je na neho cas 😐

• tak skus zavolat este raz toho predajcu, ze na aku adresu to poslal, ak na spravnu, tak by som potom kontaktovala postu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.