Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • baby i ja sa lucim ,
    jika uzi si posledny den priprav bez stresu , a prajem ti aby ste si vas den D prezili v laske a radosti ,

• dobrú ivka 🙂

• baby i ja uz idem, za chvilku uz maju dorazit nasi hostia, dakujem vam vsetkym za zelania, ste hrozne zlate, zajtra sa este chvilocku ukazem,pa

• Sponzor fóra
  • jikuš,držte sa!! všetko dobre dopadne,tak si to naplno užívaj!!
    myslím na vás celú sobotu 😉

• jikus-veeeeeeeeeeeeeeelmi na vas myslim,drzkajte sa !!!!!...vsetko dobre dopadne...sobota je vas den D 🙂 ...budem mysliet na vas celu celucicku sobotu 🙂

• jeeeeminecky, som zmeskala, ked bola aktivna debata 😞

jikus..aj ja sa pripajam uz k vsetkemu hore napisanemu..myslim na teba, a v sobotu ti budem drzat palce.. a podla mna sa mozes spolahnut,ze nebudes chora, lebo to bude tolko endorfinov a vzrusenia,ze bacile nebudu mat sancu, ver mi..telo sa vyhecuje...este raz sa drz, a uzi si to najviac ako vies... 🙂

• ahojte

• cafte babky, nervozita v rodine zacina 😃

• ahoj jikus 🙂
    a ako sa to prejavuje? vsetci splasene lietaju hore dole? tak to bude urcite vyzerat u nas 😃
    co vesta? prisla spravna a nacas?

• cafte baby, ja total znicena, neviem kde mi hlava stoji, mam asi na tri hodiny este roboty, som zvedava , kedy sa dostanem do postele

• cauuuuuu jikus-jeeeeeejda,a co mas este na praci???...ja som myslela,ze o takomto case uz budes len s vylozenymi nohami oddychovat

• ale beham z hotela domov, roznasat vyslusky, napalovat cd pre kameramana, navigovat a hostit hosti,prekladat, balit veci na zajtra a to som este stale nebola vo vani 😒 ale inak vsetko fajn 😉
    hlasim sa v nedelu, potom podam hlasenie 😃

• jikus-tak pevneeeee nervicky,vela zdaru 😃 ...ale ty mas veeeeela energie,vsetko zmakne na jednotku 😃 😃 😃 ....tesakujem sa na spravicky,este raz prajem vsetko naaaaaaaaaj na zajtrajsi den 🙂

• ahoj jikuš, no neboj, vlastne k tejto správičke sa dostaneš po všetkom, a uvidíš aké je to super, ja som tiež nič nestíhala, nervózna ako psisko, o polnoci som vyprevadila hostí, prišiel môj nastávajúci, dali sme si 3 štamprerlíky, zabúvala som ako dudek a ráno 14.2.2009, som sa zobudila, ospršila, upalovala ku kaderníčke, kozmetičke, fotiť sa, a zrazu sme už boli v kostole, potom zábava, polnoc, ráno a je po všetkom!!! Teraz by som to vrátila spať, normálne Ti závidím!!! Uži si ten nádherný deň! Držím palce! 😉

• dakujem ricko, prave som vyliezla z vane a mozem ist hajat 🙂

• Sponzor fóra
  • jikuš,práve som dorazila domov od kamošky a nemohla som si nezapnúť počítač,aby som ti nezapriala a povedala ti,ako ti zajtra budem držať palce a myslieť na vás 😉
    dnes sa to vypršalo,tak zajtra ťa čaká nádherný slnečný deň,krorý bude len tvoj 😵
    uži si ho naplno,držím palce 🙂

• lenti - si hrozne zlata, dakujem
    baby - tak uz pomaly vstavam, idem do sprchy, nieco sa pokusim do seba natlacit, ak sa podari a o pol osmej tu uz mam kadernicku
    ked sa ozvem nabuduce, budem uz vydata panicka 😃
    sa uz veeeelmi tesim, ale aj trosku bojim,ci vsetko dobre dopadne a zaroven som aj trosku smutna, ze za chvilu to uz budem mat vsetko za sebou
    papa

• jika uzi si to najviac ako mozes
    baby , ja uz od vcera vecera k vam nepatrim , je to mi hrozne luto

• ahoj ivka,
    prečo by si nepatrila??

• svadba sa rusi

• čo?????
    a to už prečo??? 🤔

• jika - uzi si to co najviac, vonku svieti slniecko a usmieva sa na vas!!! drzim palce nech vsetko dopadne este lepsie ako ma 🙂
    ivka - co sa stalo?

• drahy sa tak vcera rozhodol

• a to len tak,z minúty na minútu??
    je mi to ľúto 😞

• to mi je luto, dufam,ze si vsetko vyjasnite..aj keby nebola svadba tento rok, mozno potrebuje cas..myslim na teba ale musim utekat...svokra ma narodeniny takze ideme do trencina
    DRZ SA!!!

• za 5 rokov mal cas aaz az rozmyslat ci chce byt so mnou ale nie

• ivka,
    vy ste sa rozišli alebo len odložili svadbu??
    ak nechceš,tak mi nemusíš odpovedať

• baby , drzte sa , uzite svoj svadobny den na ktory sa tesi azda kazda z vas 🙂
    mozno raz i ja budem mat taketo stastie , 🙂

• ivka,je mi veeelmi luto,co sa stalo 😞 ...ale chlapi sa niekedy zlaknu a zacnu streckovat,su ako male deti...pevne verim,ze si vsetko vysvetlite a ty budes v svadobnych pripravach pokracovat.Myslim na teba a drzim palce,aby sa vsetko medzi vami urovnalo 🙂 .Drzkaj sa !!!!

• jikus. drzim palec. uzite si to. aj pocasie vam dokonca praje 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov