Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lentiiiiiiiiiiii ahoj tweetinkapp
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj medzi nami
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooj jikus-tak akoooooooo???....ja mam normalne mravce v bruchu,ked si spomeniem,ze o dva dni to vypukne :-D
Odpovedať
jika, aj ja som nervózna aj za teba, budem na teba myslieť v sobotu.
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - no zatial prezivam a chvilami som total rozklepana :-D andzi - dakujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-neboj nic,vsetky sme s tebou a v sobotu nemyslime na nikoho ineho len na TEBA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jika - i ja sa pridam , i ja idem na sobas spoluziacke
Odpovedať
Profilova fotka
paanecku...tak to si ani neviem predstavit.tu tvoju nervozitu...ze necele dva dni pred svadbou..... Ja uz teraz mam z toho riadne stresy a to mam este vela casu. Ale ako tak pozeram, vy tu uz skoro vsetky mate svadbu na spadnutie a dakujem za privitanie
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,ak sa sem zajtra náhodou nedostavím,tak ti budem strááášne držať palce a celú sobotu myslieť na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
twee - ja mam den po tebe , a nervozita ziadna
Odpovedať
Profilova fotka
babule,vy máte ešte časuuuuuu x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lenti - my sa este nastresujeme v auguste
Odpovedať
Profilova fotka
ale nebojte baby, to zvladate, ked nemyslim na svadbu, nepozeram na zavoj a saty, tak nervozna nie som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivi-vy to stresovanie budete len prezivat s nami...potom v auguste na vlastnej kozi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej naas stres uz prejde
Odpovedať
Profilova fotka
a ja vam budem davat rady, ako co vsetko najlepsie urobit :-D a akych chyb sa treba vyvarovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je este lepsi napad
Odpovedať
jika: hlavne relaxuj, daj si čajík, pohoda, klídek, tabáček, čaká ťa najkrajší deň v živote. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - no snad uz nebudem sediet na oslave s teplotou a ratat hodiny, kedy uz bude po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika-nebudeš!!-to je už vybavené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jika - som si ista , ze na teplotu nebudes urcite mysliet , vlastne , ty ju uz ani nebudes mat :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ok, tak sa na to budem spoliehat :-D
Odpovedať
jika: stop!!!!! Pánbožko zariadi, aby v sobotu bolo pekné počasie a aby sa Jitka vyzdravela a prežila krásny svadobný deň. Ak miluješ svojho nastávajúceho, nie je čo riešiť!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
jkuš,už sa neviem dočkať,keď sa sem prvý krát dostavíš po svadbe :-D dúfam,že nás v téme ,,2009?? neopustíš,keď už budeš vydatá deva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - tak to mas teda pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-100% pravda!!!!
Odpovedať
Baby, ja idem spať, majte sa... Jika, ak by si tu už zajtra nebola, tak veľa šťastia, zdaru, nech sa ti netrasie hlas ani ruky len nech ti tečú slzy sťastia. Myslíme na teba v sobotu všetky!!!!!! Drž sa, moja.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - dakujem velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú andzi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?