Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahoj lentiiiiiiiiiiii
    ahoj tweetinkapp

• vitaj medzi nami

• ahooooooooj jikus-tak akoooooooo???....ja mam normalne mravce v bruchu,ked si spomeniem,ze o dva dni to vypukne 😃

• Sponzor fóra
  • jika, aj ja som nervózna aj za teba, budem na teba myslieť v sobotu.

• lenti - no zatial prezivam a chvilami som total rozklepana 😃
    andzi - dakujeeeem

• jikus-neboj nic,vsetky sme s tebou a v sobotu nemyslime na nikoho ineho len na TEBA 🙂

• lenti - dakujem 🙂

• jika - i ja sa pridam , i ja idem na sobas spoluziacke

• paanecku...tak to si ani neviem predstavit.tu tvoju nervozitu...ze necele dva dni pred svadbou..... Ja uz teraz mam z toho riadne stresy a to mam este vela casu. Ale ako tak pozeram, vy tu uz skoro vsetky mate svadbu na spadnutie
    a dakujem za privitanie

• jikuš,ak sa sem zajtra náhodou nedostavím,tak ti budem strááášne držať palce a celú sobotu myslieť na teba 😉

• twee - ja mam den po tebe , a nervozita ziadna

• babule,vy máte ešte časuuuuuu 😵

• lenti - my sa este nastresujeme v auguste

• ale nebojte baby, to zvladate, ked nemyslim na svadbu, nepozeram na zavoj a saty, tak nervozna nie som 😃

• ivi-vy to stresovanie budete len prezivat s nami...potom v auguste na vlastnej kozi 😃

• Sponzor fóra
  • hej naas stres uz prejde

• a ja vam budem davat rady, ako co vsetko najlepsie urobit 😃 a akych chyb sa treba vyvarovat 😉

• tak to je este lepsi napad

• jika: hlavne relaxuj, daj si čajík, pohoda, klídek, tabáček, čaká ťa najkrajší deň v živote. 🙂

• andzi - no snad uz nebudem sediet na oslave s teplotou a ratat hodiny, kedy uz bude po svadbe 😃

• jika-nebudeš!!-to je už vybavené 😉

• jika - som si ista , ze na teplotu nebudes urcite mysliet , vlastne , ty ju uz ani nebudes mat 🙂 🙂 🙂

• lenti - ok, tak sa na to budem spoliehat 😃

• jika: stop!!!!! Pánbožko zariadi, aby v sobotu bolo pekné počasie a aby sa Jitka vyzdravela a prežila krásny svadobný deň. Ak miluješ svojho nastávajúceho, nie je čo riešiť!!!!!

• jkuš,už sa neviem dočkať,keď sa sem prvý krát dostavíš po svadbe 😃
    dúfam,že nás v téme ,,2009?? neopustíš,keď už budeš vydatá deva 😃

• andzi - tak to mas teda pravdu

• andzi-100% pravda!!!!

• Baby, ja idem spať, majte sa...

Jika, ak by si tu už zajtra nebola, tak veľa šťastia, zdaru, nech sa ti netrasie hlas ani ruky len nech ti tečú slzy sťastia. Myslíme na teba v sobotu všetky!!!!!! Drž sa, moja.

• andzi - dakujem velmi pekne

• dobrú andzi 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov