Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v tomto okolli v roku 2011?
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka do kelu...no rozmyslam aky zet7 mi komentoval video na facebooku, ale som ta vypatrala ty potvorka...takze takto som ta odhalila dievca, sa vydavas??? Tak gratulujem, ak potrebujes nejake know how, som po ruke...Mali sme aj balony, boli riadnou atrakciou, po polnoci vsetci tahali helium a mali z toho poriadnu zabavu...Fukala nam ich nejaka firma z Bystrice, ale neviem teraz meno, musela by som pohladat...Zuzi, tak prajem vela zdaru s pripravami a pevne nervy a nech Vam to vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved som aj rozmyslala aku indiciu Ti dam, ale nic ma nenapadlo :-) jasne popytam sa ked porozmyslam, aj Mirka mi už nukala know how tak to nejako zbuchame :-) presne aj my chceme balony nech je fun Ďakujeme my sa už tešíme veľmi. Vy sa ešte nechystáte domkov? Potom by si mi požičala DVD nech sa inšpirujem? :-) A ozaj ako sa Ti páči manželský život?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, kludne zbehni za maminou, alebo povedz Majke, pozicaju ti DVD, ak je este cele :-D , no a domov sa chystame kazdy den uz pomaly 7 rokov x-) , ale snad nas uz konecne tato irska kriza odtialto vykope...co sa tyka manzelskeho zivota, ved vies, my sme uz spolu 11 rokov, takze pre nas to nie je takmer ziadna zmena, akurat mi cely ten svadobny osial tak pomotal hlavu, ze sa este teraz z toho neviem spamatat...ved preto este stale sedim na tejto stranke :-D Stale rozmyslam nad vecami, ktore nam vysli, nevysli, neda sa toho len tak zbavit, je to ako virus...Snad sa z toho raz dostanem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne dlho sa planuje, kratko to trva a najdlhsie doznieva :-) to uz vari mate DVD? poviem ked niektoru z nich stretnem. veru uz cas na navrat z Irska :-) len co doma? ja už som sa z Uk tiez spamatala, uz ma to ani netaha von za pracou :-) no idem ja spat, dobru noc a dufam, ze este niekedy pokecame, ale isto bo budem mat otazky :-)
Odpovedať
ahojte baby, tak dnes mi odpísali z matriky, že majú volný termín na zámku 18.6 :-) a volali sme aj tomu kameramanovi p. Kamasovi, tak aj ten má vtedy volno :-) a fakt super cenu dal ;-) este toho DJ...a bude dobre...lebo starejšieho moc nechceme, mozno tak ako pisala julkazv, ze by nám robil DJa aj starejsieho zaroveň... Julka tak by som ťa mohla poprosiť o kontak na toho DJ Poliaka... a Kacennka ty by si mi mohla poslať kontnak na DJ Souca...toho sum už hladala aj na nete ale nejak som na neho kontak nenašla...ďakujem vám velmi pekne ;-) a miestnosť no to ešte nevieme, lebo rozmýšlame, že spravíme chatu...my sme taký uletený párik 8-) ale volali sme už do hotelu Tenis, uvidíme akú spravia cenu...pravdepodobne brnkem aj do toho divadla...lebo by sme si chceli sami donies aj alko aj nealko... toho p. Kutika má kamarátka tiež zabezpečeného na svadbu, tiež vravela, že boli na kolenách keď si pozerali niektore jeho videa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bubu poslala som ti spravu do inboxu, snad pomoze ;-)
Odpovedať
Vo Víglaši som ešte nebola,ale v poslednom čase sú tam svadby často.Sála je údajne super,ale čo menu?Nemáte info?
Odpovedať
Ahojte, neviete poradit nejake miesto na svadbu medzi ZV a KA. Svada by mala byt taka menej formalna, ale zase ccs 120 ludi a predstavujeme si to skor ako taku zahradnu party. dakujem
Odpovedať
Počula som o nejakej sále oproti,alebo v blízkosti kauflandu.Že je pekná a pre viacej ľudí.Ale nevidela so osobne....Páči sa mi aj reštika v tom novom aráli v Sekierskej doline,ale asi by to bolo dosť drahé.Keďže je to od ruky a ubytko by bolo treba niektorým hosťom zaplaťiť.http://www.sportcentrum-ekoma.sk/images/stravovanie2.jpg
Odpovedať
Profilova fotka
Ano ta sala oproti Kauflandu je jedáleň Doprastavu alebo také niečo a fakt to chvália. Ale to si už môžeš dať aj centrum z tých kapacitne väčších miestností. A na záhradnú párty ja neviem odporučiť nič, skús na štadióne letnom :-)
Odpovedať
Teraz ma napadlo na záhradnú párty-ACADEMIC by možno vyhovoval.Tam je dosť veľká terasa.A ešte taký malý penzión-je na konci hlavnej cesty,keď idete z Kauflandu smerom doprava. Neviem či som to dobre vysvetlila, ale snaha bola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
etelienka, na Viglasi budeme mat aj my svadbu. Je to pekna sala, personal aj majitelia su velmi mili. A jedlo je tiez vyborne. Cena ze menu (pripitok, predjedlo,polievka, 3x hlavne jedlo a kava) je cca 22 euro na osobu. Mozes si vsetko alko, nealko, slane , sladke doniest sama. Robia aj krasnu vyzdobu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, rada by som sa pripojila k vašej diskusii :) mňa plánovanie celej svadby ešte len čaká :) nesmierne sa na to teším a zároveň sa hrozne bojím, ako to zvládneme :( termín ešte nemáme istý na 100%, budeme sa zariaďovať skôr podľa toho, kedy bude voľno v niektorej z reštík, ktoré máme vyhliadnuté. a samozrejme tomu prispôsobovať zvyšok. dúfam, že tak neurobíme chybu, ale dosť si zakladáme na dobrom jedle a príjemnej obsluhe :) tak ak by sa tu našiel niekto zo zvolena a blízkeho okolia, kto by vedel poradiť, budem nesmierne rada ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@etelienka ahoj, ja som do toho sportcentra v sekierskej pisala a nevyslo to zasa az tak draho. Plati sa tam 300 eur prenajom, pokial si chces doniest vlastny alkohol a nealko. Ak nie, tak nic neplatis. A menu si skladas z listka, ale ked som to naratala, tak to fakt bolo este celkom zvladnutelne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mna tiez caka svadba v tomto roku a tomto okoli :-) Aj ked my budeme mat svadbu v Brusne, z toho dovodu, ze obrad bude v BB. Chcela som obrad na zamku Zvolenskom, ale kedze ani jeden z nas tam nema trvaly pobyt, tak to vyjde dost draho a za tych 15min. im nedam tie peniaze :-) Inak byvam v Detve momentalne, pracujem v ZV a pochadzam z BB, tak sa kludne pytajte, ak nieco potrebujete vediet. Ja uz mam nastastie zajednane aj miesto, aj fotografa, kameramana, starejsieho, DJa, tak som spokojnejsia, lebo to bolo hlavne coho som sa obavala, ze uz budu obsadeny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zet7 ahoj, neviem, ci si sa tam uz bola pozriet, ja som tam bola, tie saty su urcite nadherne, ale len za pozicanie zaplatis od 250 € a viac. Ja si objednavam saty cez ebay, je to risk, ale idem vyskusat a vyjdu ma na 160 dolarov, cize velmi dobra cena. Uz aka to bude kvalita a ako mi budu sediet, to je vo hviezdach :-) Dufam, ze bude platit, ze risk je zisk :-D
Odpovedať
@sjaresova Ahoj, ako ti závidím, že už máš to najhlavnejšie zajednané. ja sa len bojím, že na ako dopredu budú všetci obsadení :/ bola by som rada, keby sa svadba podarila ešte tento rok, tak dúfam :) inak v tej Ekome v sekierskej je fakt pekne, ale žiaľ nemám žiadne skúsenosti s tým, ako varia a aká je tam obsluha :/ musím si to ísť zistiť :) a ak smiem vedieť, koho konkrétne máš zajednaného? toho fotografa, kameramana... a tak... poprípade o kom si počula, že by stáli za to?
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova ja uz mam saty a nakoniec z Ellen salonu zo Zv :-) vysli ma o dost viac, ale co uz :-) tak uz mate vybratu salu?
Odpovedať
Profilova fotka
@kajom neboj nic, to nejako postihas. Ale asi by si uz mala zacat zhanat. Ja mam kamaratku fotografku z BB, tak ona mi dala kontakty na starejsieho a DJa. A aj kolega sa zenil tento rok, tak tiez mal starejsieho p. Jozefa Blaha a boli velmi spokojny, tak toho mame aj my. Dufam, ze aj my budeme spokojny. Ak chces, mozem ti poslat kontakt na neho. DJa mame p. Mariana Snopka, toho mi tiez ta fotografka odporucila, ze je dobry na svadbe, tak tiez len dufam mozem, ze bude naozaj dobry. A teda fotograf a kameraman su Egryovci z BB. V tej sekierskej, no neviem, nebola som tam nikdy jest, len do sauny som tam bola par krat. Ale je to tam celkom na vysokej urovni, aspon myslim. Treba ist popozerat a vyskusat. Myslim, ze budu ochotny sa ti venovat, ak by si to tam sla omrknut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zet7 a to mas pozicane saty, ci kupene??? Mne sa to zda vela dat 250 € alebo kolko za pozicanie siat. Dufam, ze nebudem lutovat, kedze si ich objednavam bez toho, aby som ich videla nazivo. My mame hotel v Brusne, ten v dedine, nie kupele. Je to tam pekne, aj ked sme nechceli priamo niekde v meste, ale toto sa nam pacilo aj napriek tomu. A hlavne potrebujeme ubytovat dost vela hosti, tak sa nam to zdalo najlepsie riesenie :-D
Odpovedať
@sjaresova A tak dúfam :) najväčšie obavy mám fakt z toho, aby už neboli zajednaní všetci rok dopredu :/ uvidíme :) tie kontakty ak môžem poprosiť, tak by som bola za ne vďačná ;) ja väčšinou budem zrejme zháňať ľudí len podľa referencií a odporúčaní, nakoľko snáď okrem kozmetičky nepoznám nikoho :/ no uvidíme :) som optimista, tak verím, že nakoniec bude všetko super :) ja do ekomy chodím tak na bowling... jesť som tam ešte nebola :) ale chystám sa v najbližšej dobe :) bývame veľmi blízko, takže by to bolo celkom dobré miesto. no ešte je to vo hviezdach :) fakt uvidíme, čo nakoniec vybavíme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kajom my mame kameramana Jozefa Kamasa, starejsieho Romana Malatinca, fotografa Michala Jurkovica. Salu mame na Viglasi. Ak mas o niekoho z nich zaujem tak ti dam kontakt do IP, staci napisat.
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova mam pozicane a aj mne sa to zda vela, moje su 450 euro ale ak si este zmenim bude to aj viac, mna mama prehovorila nech nespekulujem, lebo ja mam velke prsia a maly zadok cize by to bol risk vacsi keby si dam usit bez vyskusania a potom ze zase krajcirka a bla, bla tak sme isli do toho salonu a vybrala by som si hned niekolko siat a tak som si jedny zarezervovala, ale jasne, ze je to vela aj podla mna :-) nasi platia a ked povedali tak ja sa nebudem s nimi hadat :-) @kajom my mame Poliaka ako DJ ( robi aj starejsieho a je super aj tak aj tak) starejsieho mame Kutika, foto máme Gabiku Halajovú a kameru máme PAV studio, miesto svadby Centrum Zv - vsetci su overení tak ak mas zaujem o niekoho rada Ti poslem kontakt, alebo sa pytaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zet7 no tak to naozaj vela. Ale ked rodicia platia a chcu to tak, tak treba vyhoviet. Aj ja by som si radsej saty v salone pozicala, ale my si vsetko platime sami a som toho nazoru, ze za jeden vecer nedam tolko penazi, aby som skrachovala. To by som uz potom isla radsej na dva tyzdne na maledivy a tam sa zosobasila, lebo by to boli lepsie vyhodene peniaze. Snazime sa zohnat vsetko co najlacnejsie, aj ked nie vsetko lacne je dobre a kvalitne, ale co uz. Hlavne bude, ked sa na svadbe stretne vela dobrych ludi a zabavime sa poriadne. Dufam, ze to tak aj dopadne :-D
Odpovedať
ja si chcem saty tiez objednat cez net...tiez sa mi to zda dost za jedny saty na jeden vecer...my zatial nemame toho vela vybaveneho...uz mame aj vybranedo dj poliaka len sme mu este nevolali...furt nejak nemame cas :-( ani miesto na hostinu nemame...len zamok a kameramana p. Kamasa...tak hadam nejak koncom januara sa uz doho naplno pustime, lebo inak neviem ako to stihneme... a baby kde si davate robit obrucky, poznate niekoho takeho kto spravi aj z nakresu?? lebo my sme si vybrali v ba ale zdaju sa nam uzke a v tom zlatnictve robia iba take a nevedia spravit hrubsie.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova no jasne aj ja som povedala, ze by som za saty na par hodin tolko nedala, to fakt radsej dovolenka :-) ale ja teda ani nedam. aj ja sa snazim vsetko tak zhanat a celkom sa aj dari, oznamka si dame len hruby navrh a za malo nam to spravi graficka firma, tieto firmy co sa na to zameriavaju ako svadobne oznamenia na tom maju ine prirazky :-) a @bubu18 moj ma kamosa co robi obrucky - vyraba teda sperky zlate a vravel mojmu, ze nas to bude stat ovela menej ako ked si dame v zlatnictve, lebo ze on robi pre zlatnictva vo Zv, takze my ideme za nim po novom roku tak Ti potom poslem info aj kontakt ak budes chciet, ale aj ja som si uz zistila ze takisto obrucky maju velku prirazku preto ze su svadobne, mam kontakt na jedneho pana z Cadce a co som mala z netu vyhliadnute za 500euro tak on mi dal ponuku 280, cize rozdiel tam je a referencie ma tiez dobre, takze aj na neho ti mozem dat kontakt a dj poliaka mame aj my :-) vladko poliak, nie?
Odpovedať
Ahojte som tu nový a potrebovali by sme nejaké kontakty :-) vzhladom na to že svadbu máme 7.5.2011 Vedeli by ste poskytnút čísla na kameramana p. Kamasa, dj Poliaka a aj na toho pána z Čadce čo robí tie obrúčky... Inak sme ostali riadne v šoku že sme sa do toho pustili tak neskoro =-) teda že máme len 5 mesiacov
Odpovedať
@kacennnka Ahoj. za tie kontakty by som ti bola naozaj veľmi vďačná ;-) hlavne na fotografa som zvedavá :)
Odpovedať
kajom a ty si zo zv?
Odpovedať
@zet7 Určite som rada za každučký kontakt a každú radu. zaujíma ma hlavne Poliak. spomína ho tu veľa ľudí, ale ja som o ňom fakt nepočula :) ale však nečudujem sa, doteraz mi také kontakty neboli treba :D ostatných čo spomínaš, tak tiež len z počutia viem, tak ak ťa môžem o kontakty poprosiť.... ;) inak Centrum by som bola aj ja rada, keby sa nám podarilo. ale neviem, počula som že už moc voľných termínov nemajú - neviem, či je to pravda... chystáme sa tam zajtra, tak dám vedieť ;) inak tie šaty... fu, aj mne sa to zdá moc :/ ale je pravda, že ak by mi mali sadnúť len nejaké drahé, tak som ochotná to preglgnúť :) hlavne nech nevyzerám ako mátoha :) šiť by som si nedala... uvažujem možno nad kúpou, niekde lacnejšie... ale salóny tiež nevynechám, potrebujem si toho najprv viac odskúšať, aby som mala predstavu, čo mám hľadať :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?