Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

3. okt 20112280
  • @sjaresova  tak tomu verim ze stresy budu a riadne.....zbehne to ako nic.....ja sa zaoberam vyzdobou tychto drobnosti lebo si to chcem sama spravit......kedze moja rodina je na vychode tak na dialku to neriesim toho vela lebo sa to ani poriadne neda......a nech to mam podla nasho gusta 🙂 ......len nech sa to krati a krati......na jednej strane by som uz aj brala keby to bolo tyzden pred a na druhej zas nie lebo bude zhon a stres......ale dockame sa 🙂

• ahojte baby obraciam sa s prosbou odriekla ma kadernicka tak som v panike nemate niektora skusenosti s dakou dobrou diky Sona

• @persseffona  Ahoj, vidim, ze si z Hrinovej. Ktora kadernicka ti do odriekla? Mna bude asi cesat pani, co robi na futbalovom stadione, len nedavno si tam otvorila kadernictvo ale je vraj velmi dobra (zabudla som ako sa vola ale je tam iba jedna)

• Sponzor fóra
  • no ja som zvolencanka ale teraz vlastne hrinovcanka ja mam kadernicku vo zv ale je na materskej a ma toho vela takze teraz stresujem

• @persseffona  v detve sú tri dobré kaderníčky, čo sa týka česania (možno sú dobré aj na strihanie, no na to nemám referencie).. viem poskytnúť kontakty na ne..

• @mojito3  
    Fotenie je o tom, aby to bolo to vase - specificke. Viglasky zamok je uz otrepany (a aj zavrety). Amfiteater nie je zly - ale mate radi ludove umenie, alebo tancujete? Vtedy by top bolo take-pekne. Ale ak chcete mat fotky len pre fotky, tak zvolte neutralnu prirodu - a tej je v okoli Detvy dostatok, alebo aj priamo v Detve sa najdu miesta, kde sa da fotit - hoci aj priamo na ulici. Vsetko to zavisi od fotografa, co dokaze. Hlavne aby ste sa pri tom citili dobre a v pohode. A ked budete potom obzerat fotky znamych, aby ste si nepoovedali - ved je to presne take iste ako mame my - len osadenstvo je ine. Drzim palce pri hladani miesta.

• Ahojte baby obraciam sa na Vás opäť s prosbou o kontakty na nejaké dobré kaderníčky v Detve, resp. vôbec neviem či v Hriňovej je niečo normálne. Potrebovala by som prvo ostrihať nafarbiť a potom skúsiť nejaký svadobný účes. Dakujem

• @persseffona  A do Zvolena nestihneš ísť???

• @miska_zv  moja vo Zv nemá vôbec termín a kôli inej sa do zv v svadobný deň nemienim trieskať a už začínam byť dosť nervózna lebo jednak vôbec nepoznám kaderníčky v detve a nechcela by som aby svadobný účes skončil tak ako nechcem

• @persseffona  Veď ti najprv spravia skúšku.. neboj ... Ja sa skúsim spýtať Slávky, že či ona nevie..

• @miska_zv  ved hej a kto je Slávka?

• @persseffona  Tá kamoška z DT čo má Šimona

• @miska_zv  no tak sa opýtaj prosím ťa lebo už fakt neviem

• @persseffona  Ok moja 🙂 spýtam sa jej

• @persseffona  No už som s ňou volala, tak že ona má nejakú dobrú, a akurát ide k nej v pondelok, tak že sa jej spýta či by mala na váš termín voľno. Že češe veľmi pekne a že aj ju ide teraz 28.8. česať tuším tiež na svadbu. A že by si k nej potom mohla skočiť na skúšku

• Sponzor fóra
  • super nech mi zistí či sa jej bude dať a za aké má ceny za svad. účes a farbenie so strihaním ...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Baby prosím vás ak tu ešte chodíte kontakt na kameramana Kamasa a Dj Souca... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 obrovská vďaka ak by ste mi odpísali

• @nika19918  ak ešte potrebuješ tie kontakty, posielam cez ip 🙂

• Ďakujeeem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov