Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v tomto okolli v roku 2011?
Odpovedať
@pepsizv ano, zvolenčanka :)
Odpovedať
@zet7 môžem potom aj ja poprosiť tie kontakty na tú firmu aj toho zlatníka? inak ja som bola počula, že v BB je nejaké dobré a pomerne lacné zlatníctvo, len žiaľ presne neviem kde :/ tak si to asi obehneme osobne :/
Odpovedať
no zv je dosť drahý ]-( a ko si dala že na spodu ti píše dátum svadby??? ;-)
Odpovedať
@pepsizv tak to hej. vo zvolene sa mi zdá fakt všetko predražené :/ ty si odkiaľ? no nie som si istá, ale napísala som dátum svadby v profile. daj si "Môj fotoblog" a potom vpravo takým malým písmom je že "zmeň údaje v profile". tam som sa preklikla na svadba a vyplnila dátum, tak to asi preto píše všade potom... ale nie je to skutočný dátum, popravde ešte nemáme konkrétny termín :)
Odpovedať
No my sme zo Zv :-) a ty si betárka ked si si dala fiktívny dátum ;-)
Odpovedať
@zet7 boli by sme radi, keby si nam poslala kontak na tych zlatych panov ;-) este chceme pozriet obrucky na svadobnom veltruhu, ktory bude zaciatkom februara (aspon myslim) v ba a ak tam nic co by sa nam pacilo nenajdeme tak sa obratime na zlatnikov... a otazocka na ten penzion na strazoch, mali ste stam uz niekto svadbu?? alebo nepoznate nejaku chatu v okoli zv pripadne bb...do ktorej by sa voslo cca 60ludi...budeme Vam povdacny, lebo co sme mali vyhliadnute dve, tak pravdepodobne obe padnu, teda jedna uz urcite,lebo nema taku kapacitu a z tej druhej sa nam este neozvali :-(
Odpovedať
@pepsizv :D heh, nebolo to naschvál :) len som skúšala to zadať a zrazu to už nešlo zmazať :) ale zmením to, len čo budeme vedieť skutočný termín ;)
Odpovedať
kajom pohodička len sme sa tešili že sa v máji nebudeme tešiť sami ;-) bubu18 Ahoj no na strážoch je to v pohode na oslavy ale nie na svadbu....my sme zajednali termín v Poľane ;-) špičkový prístup rozumná cena a kopec bonusov napr.apartmán pre mladomanželov gratis od rána do rána,strážené parkovanie,výzdoba a kopec iného :-)
Odpovedať
@pepsizv vies mi napisat kolko vas to bude stat? myslim prenajom, menu atd..a pre kolko ludi to mate vykalkulovane...dakujem ;-)
Odpovedať
ak niekto bude chciet nejaké info posuniem :-) :-) :-) inšpiracie berte aj z albumu príprav :-) :-) aspon si čas čakaním na príchod bába skrátim :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@bubu18 cena záleží aj od počtu ludi najlepšie si vybrat podniky a potom porovnať, u nás to bolo cca 20 € na osobu :-) :-) :-) a tiež si zájst dopredu na skúšku obeda pretuknút a pozriet aký je aj personál
Odpovedať
@bubu18 ešte to máme v riešení ;-) ale max 30,- na osobu,prenájom v cene,prípitok,polievka,predjedlo,hl.jedlo,káva večer teplý bufet(nejaký jelený guláš,alebo nejaké mäso na prírodno alebo gril.... a veľa iného :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte..takze ja som dalsia.. svadbu mame 21.5.2011.. hostina bude v Palacke na Sliaci.. zhanali sme rozne miesta..ale budeme mat cca 110 ludi..takze tato miestnost nam vyhovuje .. mam zajednanu aj agenturu Anja, zdobia krasne!-- miesto vobec nevypada tak komunisticky.. .) A co sa tyka inych veci..tak tie uz mam spravene a zarezervovane asi rok pred svadbou.. a to: 20.04.´10 - prisla mi domov fontana na cokoladu 21.04.´10 - bublifuky pre deti, toaletny svadobny papier a kapesniky :)) 23.04.´10 - spravene a vytlacene SPZ na nase auto a stuhy na auto :) 11.05.´10 - zajednana sala - Palace Sliac 11.05.´10 - zajednana fotografka - buduca svagrinka Miska .) 11.05.´10 - zajednany DJ 30.05.´10 - kúpené popolnočné šaty 12.07.´10 - zajednaný starejší pán Krúdy 12.07.´10 - zajednaný kameraman: Pav studio Zv 13.07.´10 - prišli balóny farba: ružová, jablkovo zelená a biela 26.07.´10 - pierka hotové ( 53ks ) 31.07.´10 - mašle do kostola hotové ( 16ks ) 27.08.´10 - zarezervovaná agentúra Anja (podrobnosti dohodneme začiatkom roka 2011) 29.08.´10 - menovky hotové - ( 110 ks ) 25.11.´10 - prvá skúška šiat v Ellen, zatiľ nič moc.. .( 01.12.´10 - skúška šiat, BB, DT - určite do BB sa ešte v januari pôjdem pozrieť .) ..no a teraz v januari este ideme dohodnut typ vyzdoby, dohodnut menu, zarezervovat saty,.. .) NO drzte palce.. a este nemame ani prstene, tie chceme ist kuknut na veltrh do BA..alebo do BB..
Odpovedať
Profilova fotka
caute tak už som Vám poslala tie kontakty čo ste chceli @pepsizv, @kajom, @bubu18 do IP. kajom a ako s tou sálou teda? boli ste v Centrume? @kika214 ty máš teda toho už dosť vybavené :-) držím palce :-)
Odpovedať
@zet7 dakujem velmi pekne ;-) @kika214 to jo, mas uz toho hodne...ked si predstavym, ze my mame o necely mesiac termin po vas a nemame ani stvrtinu :-S a rozhodli sme sa uz v lete, ze na rok budeme mat svadbu :-N @pepsizv a @marete99 no tak ideme napisat do polany a do divadelnej restiky...aj ked povodne sme chceli chatu...
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 nemáš za čo, inak na Poľanu som aj ja počula dobré ohlasy :-) a na divadelnú aj aj, ak Vás nebude veľa to môže byť aj tam v poho :-)
Odpovedať
bude nas tak 55-60 a to ratame aj kameramana a dj... takze by sa to mohlo mestit aj do tej divadelnej, lebo co som pozerala fotky tak tam bolo tak akurat :-) zajtra tam konecne hadam napiseme a uvidime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zet7 mohla by som ta poprosit o kontakt na toho pana z Cadce,co robi obrucky?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova pán z Čadce - to sú lacnesperky, napíš mu na mail :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zet7 dakujem,napisem mu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
.. v centrume je dost teplo, bola som tam na svadbe a mala som tam aj vencek.. :).. ale inak super obsluha aj jedlo a co nezjete, vsetko pobalia.. .)
Odpovedať
Dakujeme za info :-)
Odpovedať
tak ja som uz rozposlala maily do polany, penzionu Q, Almady, Academicu a toho noveho penzionu smerom na zlaty potok city pension&restaurant New York... :-) aj sa mi z niektorych ozvali, ze najlepsie to bude dohadovat na osobnom stretnuti..ale to je u nas troska problem, kedze uz v zv nebyvame :-N jedine ak by sme poslali moju hlavnu druzicku s mojou maminou a priatelovym ocinom :-) ale to by bola teda kombinacia 8-) :-D
Odpovedať
tak to by bola kombinácia :-D no nám sa tento týžden darilo ;-) máme šaty,farára,vankúšik,miestnosť,kameramana,Dj+starejšieho,zajednané koláče,obrúčky a oblek... 8-) a ešte aj fotografku
Odpovedať
@kika214 Ahoj Kika, odkial si objednavala tu tortovu fontanu? Neplanujes ju po svadbe predat? JA by som chcela byt prvy zaujemca ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 .. ahoj objednala som ju cez internet.. ale kde presne to netusim, lebo to uz je davno.. a po svadbe ju urcite budem predavat.. .).. a kedy mas svadbu?.. :-)
Odpovedať
Baby Zvolencanky pocula som, ze tam mate nejaku super svadobnu agenturu, udajne ide o dve mile zienky a mali by mat sidlo niekde smerom na malu stanicu tusim :-| Dost "siroka konkretizacia", ale matne si spominam fakt len na toto..... :-( Co vy? Riesite nieco cez agenturu abo mate vsetko na svojich pleciach?
Odpovedať
@kika214 Hehe termin este nie je a nakolko boli zasnuby uz pred 2 rokmi, je jasne, ze sa moc ani neponahlame :-D A rozmyslala si uz nad predajnou sumou tej fontany?
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 poslala som ti spravu .. kukni.. .)
Odpovedať
@kika214 Dakujem Kikus ;) A ta agentura co mas ty je aka? Ides si od nich nieco prenajimat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?