Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v tomto okolli v roku 2011?
Odpovedať
Profilova fotka
sue1818 ..ahoj.. ja mam vybratu agenturu anja, su to dve dve zeny a su z Hrinovej .. videla som ich pracu a su super.. tento mesiac idem dohodntu podrobnosti co a ako.. a aj sumu.. tak potom dam vediet.. .) pozri si anja-gago sk maju tam zopar fotiek..
Odpovedať
@kika214 Jupiii, tesim sa :) Pocuvaj a tieto zienky kde maju agenturu? Sa mi mari, ze to je ta na ktoru som myslela, ta ich stranka mi je povedoma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 nie nie.. to je niekto iny.. a neviem kde oni sidla..asi v tej Hrinovej.. ja som zatial s nimi bola v kontakte cez telefon a potom osobne, ked som sa bola pozriet ako zdobia konkretne miestnosti.. :)
Odpovedať
@kika214 joj, tak potom uz fakt neviem :-( ale stale mi beha po rozume ten zvolen, tak asi baba co mi ich spominala a objednavala si ich bola zo zv. ale aj to foto mi bolo strasne povedome, ozaj 8-) som zvedava hlavne na tu tvoju sumu. objednavala si si u nich este nieco okrem vyzdoby saly?
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 zatial nie.. a asi an nebudem.. :).. vravim, musim s nimi hodit rec a potom budem mudrejsia. :) A kostol, auto si urcite budem zdobit sama..
Odpovedať
pre aku farbu si sa rozhodla? Ja to menim kazdy den......neviem sa rozhodnut :-( strasne by som chcela cyklamenovu, jablckovozelenu, kriklavo oranzovu, tzrkzsovu alebo fialovu.....menim to kazdy den :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte:) Mne dneska prisli pohare, srdiecka na tortu a servirovaci set tak mam obrovsku radost:) Uz mam toho tiez celkom dost:) Zarezervovane uz mame vsetko:kostol, salu (Rest.pod zamkom, Viglas), kameraman (Jozef Kamas) foto (jmfoto) starejsi (Roman Malatinec) a ludovu hudbu Svadba bude 3.9 a mam uz kupene: alkohol saty svadobne kabelku topanky podvazok pancusky dazdnik s vejarikom manzetove gombicky cokofontanku a belgicku cokoladu fotoalbumy pre nas a rodicov sperky + korunku krizik na vyzdobu: cyklamenove satenove masle na stolicky servitky svietniky krystaliky organzu veci na menovky a pierka cyklamenove konfetty + tie nove veci/ srdiecko na tortu, servirovaci set a pohare:) Ale este vela veci nam chyba, teraz ma caka skuskove, potom statnice takze vela so svadbou riesit nebudeme. Akurat o 3 tyzdne ideme na veltrh do Brna, takze pozreme nejake obrucky a mozno aj oblek pre priatela. @sue1818 ja som povodne chcela fialovu ale potom som sa rozhodla pre cyklamenovu, je to krasna farba:)
Odpovedať
Profilova fotka
anjagago su z Hrinovej, robia peknu vyzdobu ale nam bude robit priamo pani prevadzkarka v restike. Myslim, ze oni si uctuju 20 euro na hodinu za vyzdobu plus za stolicky asi 2 eura za kus:)
Odpovedať
@kacennnka kacenka vdaka za info ;) ty toho veru mas fakt uz dost ;)
Odpovedať
@kacennnka tak toho mas dost :-. ...baby fakt mi tymto robite paniku...kedze my mame zamok na obrad a kameramana... a cokofontanu aj s cokoladovu, ale to neviem ci vydrzi az do svadby, kedze my sme taky maskrtnici :-p aspon jeden ten 2,5kg sacok by som mala schovat :-D a svadbu mame 18.6.11 a ja by som chcela vyzdobu bordovo-bielu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 kolko mate tych 2,5 kg sackov? Z tvojej odpovedi sudim, ze asi viac. A kolko hosti? lebo my budeme mat 100 ludi a cokoladu iba jeden balik 2,5 kg. Myslim, ze viac sa ani nespotrebuje, ved tam bude sladkosti dost:) a nestresuj..to stihas... nieje problem stihnut svadbu aj za 2 mesiace. To len ja som taka sibnuta, ze planujem rok a pol dopredu:D
Odpovedať
@kacennnka no mame 2 ale z jedneho uz iba polku a to sme tu fontanu aj s cokoladami dostali od jeziska :-) a si myslim, ze jeden sacok bude stacit na 100 ludi...my ich mame 60 aj s nami...ale my sme vsetci taky maskrtnici :-N a mame dost malych deti na svadbe :-) dufam, ze sa naplno do toho pustim po skuskovom...a odstartujem to bratislavskym veltrhom :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bubu18 mate tu callenbaut cokoladu? ci nejaku inu? a aku?horku alebo mliecnu?
Odpovedať
@kacennnka mame callenbaut a oba baliky mliecnej...ja bielu nemam rada a nad horkou sme aj rozmyslali, ale to by sme museli otvorit oba aby sme ochutnali, ktora je lepsia a si mylsim, ze to by nam do svadby urcite nevydrzalo ;-) tak sme sa rozhodli len pre mliecnu...
Odpovedať
Ahojte kedže patrím medzi vás tak sem hodím par riadkov. My už mame sálu (Na Viglaši pod Zámkom) nie sme so sálou stotožnení na 100% kôli tomu že svadba bude vo Zvolene zabezpečiť odvoz tam a späť bez problémov no neviem neviem ale hádam bude dobre......mame aj fotografa a kameramana aj hudba je zajednaná.....šaty sú zajednané (žiar nad hronom)....podväzok, podbradníčky, krížik, pierka, časť alkoholu a to je asi tak všetko čo mame Baby chcem sa informovať na nejakého dobrého starejšieho za rozumnú cenu.....vlastne ak viete čo je dobra cena za starejšieho?
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 My mame Malatinca a on si uctuje 200 euro. Co viem tak aj ostatni profesionalni starejsi si pytaju nejak tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 my mame tiez callebaut ale horku...len tak ma zaujimalo, ze ak si jedla tuto, ze aka je?:D Ja ju nacinat teda radsej nechcem:D
Odpovedať
@kacennnka dakujem kacenka.....lebo ja o niektorých cenach nemam ani sajnu :-| ..... ty vyzeras by t taka zbehla v tychto veciach.....my sme zacali riesit svadbu niekedy v juli min. roka ale rýchlo nas to preslo oboch...nechcelo sa nam a aktovne sme zacali asi v novembri......neviete mi tiež niekto poradit dobrú cukrarku v okoli Zvolena?
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 odporucam danku z Piesta... torticku co mam v albume mi piekla na zasnuby...bola krasna a vyborna. A stranku dankatrnka
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa ku Vam pripojim. My budeme mat svadbu 18. 6. 2011 v BB :-) . Zatial mame zajednanu fotografku, starejsieho, kostol, salu, cukrarku, niektore alko , svadobne pohare, daco aj zo svadobnej vyzdoby - napr.organzu, lupene, srdiecka, svadobnu koselu aj kravatu mame.
Odpovedať
@kacennnka este by som sa ta rada opytala ako si sa dohodla na viglasi.....kedze my sme zatial zajednali salu iba s panom prevadkarom a s nim sme velmi o vyzdobe nejednali...vravel ze to robi jeho manzelka......ako si sa ty s nimi dohodla?......aku ti povedali cenu aj s vyzdobou na osobu?.....my chceme mat predjedlo.....hlavne jedlo a potom teple a studene svedske stoly
Odpovedať
@kacennnka ahoj kacenka, zhanala si si aj sama nieco v cyklamenovej? kukam, ze servitky uz mas, mne sa nedari ich najst v tejto farbe :(
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 nejak sme sa este nedohodovali na cene vyzdoby ale nemyslim, ze to vyjde draho. Akurat tie stolicky s navlekom a maslou stoja 50 sk este na stare koruny za kus. Cenu na osobu mi povedali okolo 22 euro ale to zavisi od toho ake zlozenie budeme mat a ake narocne budu tie jedla... ale hlavne, ze si tam alko, nealko, slane, sladke a vsetko take mozme doniest svoje. @sue1818 ja som si kupila vlastne masle na stolicky cyklamenove, pretoze ich je narocne zohnat...a este tie servitky a potom nejake stuzky na pierka a menovky.
Odpovedať
@kacennnka ti eservitky si zohnala cez net alebo v nejakom kamennom obchode? a mas klasicke alebo z netkanej textilie?
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 kupila som ich v normalnom kamennom obchode a su to klasicke servitky 33x33
Odpovedať
@adkabb Adka ahoj, kde v BB budete mat obrad a kde hostinu? My stale zvazujeme kde sa vlastne chceme brat - ci v BB alebo v mojej rodnej obci, v BB by to bolo myslim jednoduchsie, ale zase na dedine omnoho lacnejsie, kedze planujeme obrovsku svadbu :-) Pacilo by sa mi mat ju aj niekde vonku x-)
Odpovedať
@kacennnka aj ja som uz nasla cyklamenove klasicke, ale radsej by som chcela tie z netkanej textilie :-) vidim to vsak tak, ze tie asi budu teda biele a medzi ne zlozim cyklamenove klasicke :-) kacenka a ty si z viglasa?
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 no ja to tiez asi tak spravim... dam biele a do vnutra cyklamenovu... videla som na nete aj tie velke z netkanej textilie cyklamenove...ale jeden kus 33 centov... to je celkom dost. Nie, niesom z Viglasa ale z Hrinovej:)
Odpovedať
@kacennnka prosim a neposlala by si mi link? chcela by som ich aspon vidiet :-) ja som z hrinovej mala par spoluziacok na strednej :-) a preco idete mat vo viglasi svadbu ked si z hrinovej?
Odpovedať
Profilova fotka
link ti poslem do IP na Viglasi preto, ze sa nam ta sala velmi paci, jedlo je skvele a aj cena je vyhodna... u nas v Hrinovej by sme to nemali moc kde, kedze budeme mat 100 ludi... jedine v kulturaku alebo vo Vegase a to sa mi nepaci...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?