Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

3. okt 20112280
  • sue1818 ..ahoj.. ja mam vybratu agenturu anja, su to dve dve zeny a su z Hrinovej .. videla som ich pracu a su super.. tento mesiac idem dohodntu podrobnosti co a ako.. a aj sumu.. tak potom dam vediet.. .) pozri si anja-gago sk maju tam zopar fotiek..

• @kika214  Jupiii, tesim sa 🙂 Pocuvaj a tieto zienky kde maju agenturu? Sa mi mari, ze to je ta na ktoru som myslela, ta ich stranka mi je povedoma 🙂

• @sue1818  nie nie.. to je niekto iny.. a neviem kde oni sidla..asi v tej Hrinovej.. ja som zatial s nimi bola v kontakte cez telefon a potom osobne, ked som sa bola pozriet ako zdobia konkretne miestnosti.. 🙂

• Sponzor fóra
  • @kika214  joj, tak potom uz fakt neviem 😞 ale stale mi beha po rozume ten zvolen, tak asi baba co mi ich spominala a objednavala si ich bola zo zv. ale aj to foto mi bolo strasne povedome, ozaj 😎 som zvedava hlavne na tu tvoju sumu. objednavala si si u nich este nieco okrem vyzdoby saly?

• @sue1818  zatial nie.. a asi an nebudem.. 🙂.. vravim, musim s nimi hodit rec a potom budem mudrejsia. 🙂

A kostol, auto si urcite budem zdobit sama..

• pre aku farbu si sa rozhodla? Ja to menim kazdy den......neviem sa rozhodnut 😞 strasne by som chcela cyklamenovu, jablckovozelenu, kriklavo oranzovu, tzrkzsovu alebo fialovu.....menim to kazdy den 😬

• Ahojte🙂 Mne dneska prisli pohare, srdiecka na tortu a servirovaci set tak mam obrovsku radost🙂 Uz mam toho tiez celkom dost🙂

Zarezervovane uz mame vsetko:kostol, salu (Rest.pod zamkom, Viglas),
    kameraman (Jozef Kamas)
    foto (jmfoto)
    starejsi (Roman Malatinec)
    a ludovu hudbu

Svadba bude 3.9 a mam uz kupene:
    alkohol
    saty svadobne
    kabelku
    topanky
    podvazok
    pancusky
    dazdnik s vejarikom
    manzetove gombicky
    cokofontanku a belgicku cokoladu
    fotoalbumy pre nas a rodicov
    sperky + korunku
    krizik
    na vyzdobu: cyklamenove satenove masle na stolicky
    servitky
    svietniky
    krystaliky
    organzu
    veci na menovky a pierka
    cyklamenove konfetty
    + tie nove veci/ srdiecko na tortu, servirovaci set a pohare🙂

Ale este vela veci nam chyba, teraz ma caka skuskove, potom statnice takze vela so svadbou riesit nebudeme. Akurat o 3 tyzdne ideme na veltrh do Brna, takze pozreme nejake obrucky a mozno aj oblek pre priatela.

@sue1818  ja som povodne chcela fialovu ale potom som sa rozhodla pre cyklamenovu, je to krasna farba🙂

• anjagago su z Hrinovej, robia peknu vyzdobu ale nam bude robit priamo pani prevadzkarka v restike. Myslim, ze oni si uctuju 20 euro na hodinu za vyzdobu plus za stolicky asi 2 eura za kus🙂

• @kacennnka  kacenka vdaka za info 😉 ty toho veru mas fakt uz dost 😉

• @kacennnka  tak toho mas dost 😕 ...baby fakt mi tymto robite paniku...kedze my mame zamok na obrad a kameramana... a cokofontanu aj s cokoladovu, ale to neviem ci vydrzi az do svadby, kedze my sme taky maskrtnici 😛 aspon jeden ten 2,5kg sacok by som mala schovat 😃 a svadbu mame 18.6.11

a ja by som chcela vyzdobu bordovo-bielu 🙂

• @bubu18  kolko mate tych 2,5 kg sackov? Z tvojej odpovedi sudim, ze asi viac. A kolko hosti?

lebo my budeme mat 100 ludi a cokoladu iba jeden balik 2,5 kg. Myslim, ze viac sa ani nespotrebuje, ved tam bude sladkosti dost🙂

a nestresuj..to stihas... nieje problem stihnut svadbu aj za 2 mesiace. To len ja som taka sibnuta, ze planujem rok a pol dopredu😃

• @kacennnka  no mame 2 ale z jedneho uz iba polku a to sme tu fontanu aj s cokoladami dostali od jeziska 🙂 a si myslim, ze jeden sacok bude stacit na 100 ludi...my ich mame 60 aj s nami...ale my sme vsetci taky maskrtnici 😬 a mame dost malych deti na svadbe 🙂

dufam, ze sa naplno do toho pustim po skuskovom...a odstartujem to bratislavskym veltrhom 🙂

• @bubu18  mate tu callenbaut cokoladu? ci nejaku inu? a aku?horku alebo mliecnu?

• @kacennnka  mame callenbaut a oba baliky mliecnej...ja bielu nemam rada a nad horkou sme aj rozmyslali, ale to by sme museli otvorit oba aby sme ochutnali, ktora je lepsia a si mylsim, ze to by nam do svadby urcite nevydrzalo 😉 tak sme sa rozhodli len pre mliecnu...

• Ahojte kedže patrím medzi vás tak sem hodím par riadkov. My už mame sálu (Na Viglaši pod Zámkom) nie sme so sálou stotožnení na 100% kôli tomu že svadba bude vo Zvolene zabezpečiť odvoz tam a späť bez problémov no neviem neviem ale hádam bude dobre......mame aj fotografa a kameramana aj hudba je zajednaná.....šaty sú zajednané (žiar nad hronom)....podväzok, podbradníčky, krížik, pierka, časť alkoholu a to je asi tak všetko čo mame
    Baby chcem sa informovať na nejakého dobrého starejšieho za rozumnú cenu.....vlastne ak viete čo je dobra cena za starejšieho?

• Sponzor fóra
  • @acerka11  My mame Malatinca a on si uctuje 200 euro. Co viem tak aj ostatni profesionalni starejsi si pytaju nejak tak.

• @bubu18  my mame tiez callebaut ale horku...len tak ma zaujimalo, ze ak si jedla tuto, ze aka je?😃 Ja ju nacinat teda radsej nechcem😃

• @kacennnka  dakujem kacenka.....lebo ja o niektorých cenach nemam ani sajnu 😐 ..... ty vyzeras by t taka zbehla v tychto veciach.....my sme zacali riesit svadbu niekedy v juli min. roka ale rýchlo nas to preslo oboch...nechcelo sa nam a aktovne sme zacali asi v novembri......neviete mi tiež niekto poradit dobrú cukrarku v okoli Zvolena?

• @acerka11  odporucam danku z Piesta... torticku co mam v albume mi piekla na zasnuby...bola krasna a vyborna. A stranku dankatrnka

• Ahojte, aj ja sa ku Vam pripojim. My budeme mat svadbu 18. 6. 2011 v BB 🙂 . Zatial mame zajednanu fotografku, starejsieho, kostol, salu, cukrarku, niektore alko , svadobne pohare, daco aj zo svadobnej vyzdoby - napr.organzu, lupene, srdiecka, svadobnu koselu aj kravatu mame.

• @kacennnka este by som sa ta rada opytala ako si sa dohodla na viglasi.....kedze my sme zatial zajednali salu iba s panom prevadkarom a s nim sme velmi o vyzdobe nejednali...vravel ze to robi jeho manzelka......ako si sa ty s nimi dohodla?......aku ti povedali cenu aj s vyzdobou na osobu?.....my chceme mat predjedlo.....hlavne jedlo a potom teple a studene svedske stoly

• @kacennnka  ahoj kacenka, zhanala si si aj sama nieco v cyklamenovej? kukam, ze servitky uz mas, mne sa nedari ich najst v tejto farbe 😞

• @acerka11  nejak sme sa este nedohodovali na cene vyzdoby ale nemyslim, ze to vyjde draho. Akurat tie stolicky s navlekom a maslou stoja 50 sk este na stare koruny za kus. Cenu na osobu mi povedali okolo 22 euro ale to zavisi od toho ake zlozenie budeme mat a ake narocne budu tie jedla... ale hlavne, ze si tam alko, nealko, slane, sladke a vsetko take mozme doniest svoje.

@sue1818  ja som si kupila vlastne masle na stolicky cyklamenove, pretoze ich je narocne zohnat...a este tie servitky a potom nejake stuzky na pierka a menovky.

• @kacennnka  ti eservitky si zohnala cez net alebo v nejakom kamennom obchode? a mas klasicke alebo z netkanej textilie?

• @sue1818  kupila som ich v normalnom kamennom obchode a su to klasicke servitky 33x33

• @adkabb  Adka ahoj, kde v BB budete mat obrad a kde hostinu? My stale zvazujeme kde sa vlastne chceme brat - ci v BB alebo v mojej rodnej obci, v BB by to bolo myslim jednoduchsie, ale zase na dedine omnoho lacnejsie, kedze planujeme obrovsku svadbu 🙂 Pacilo by sa mi mat ju aj niekde vonku 😵

• @kacennnka  aj ja som uz nasla cyklamenove klasicke, ale radsej by som chcela tie z netkanej textilie 🙂 vidim to vsak tak, ze tie asi budu teda biele a medzi ne zlozim cyklamenove klasicke 🙂 kacenka a ty si z viglasa?

• @sue1818  no ja to tiez asi tak spravim... dam biele a do vnutra cyklamenovu... videla som na nete aj tie velke z netkanej textilie cyklamenove...ale jeden kus 33 centov... to je celkom dost.

Nie, niesom z Viglasa ale z Hrinovej🙂

• @kacennnka  prosim a neposlala by si mi link? chcela by som ich aspon vidiet 🙂 ja som z hrinovej mala par spoluziacok na strednej 🙂 a preco idete mat vo viglasi svadbu ked si z hrinovej?

• link ti poslem do IP
    na Viglasi preto, ze sa nam ta sala velmi paci, jedlo je skvele a aj cena je vyhodna... u nas v Hrinovej by sme to nemali moc kde, kedze budeme mat 100 ludi... jedine v kulturaku alebo vo Vegase a to sa mi nepaci...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.