Svadba 2011 Detva, Zvolen a okolie. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v tomto okolli v roku 2011?
Odpovedať
@kacennnka dakujem este raz za ten link ;-) dufam, ze sem prihodis par foto potom, aby sme tu salu videli aj my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 ved ju mam v albume. Az vo Zvolene hostinu mat nechceme to je uz daleko...a v blizkosti Hrinovej a Detvy je toto jedine pekne:))
Odpovedať
ano, viem, uz som si kukla tvoj albumik, ale aj tak chcem vidiet salu v cyklamenovej farbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj..no to prihodim, ale az po svadbe:D skor sa k takym fotkam asi nedostanem. Pani veduca nema cyklamenovy vyzdobu, preto som si masle kupovala vlastne.
Odpovedať
Profilova fotka
@sue1818 ahoj, takze od zaciatku som sa rozhodla, ze budem mat jablckovo zelenu vyzdobu a doplnim ju cyklamenovou, mozno niekde slabunko ruzovou a jemne mozno zltou.. Chcem aby to bolo take letne, pre lepsiu predstavu si kukni fotky v mojich albumoch .. Ako som pisala, tento mesiac chcem dohodnut podrobnosti a necham si urcite aj poradit.. No ale zaklad isto bude zeleny, aj ked tato agentura ma tu zelenu skor taku pistaciovu ako jablckovu.. Ale mozno to bude vyzerat fajn.. .)
Odpovedať
@sue1818 Obrad budeme mat v kostole Nanebovzatia Panny Marie- farsky kostol v meste a hostinu v Badine. Ty si z ktorej dediny?
Odpovedať
Ja pochadzam z Klenovca, to je v okrese RS, takze preto ta obrovska dilema ci svadba doma alebo v BB. V Badine je nejaka pekna sala? Tam to ja nepoznam :(
Odpovedať
dievcata chcem vas poprosit ak niektorá z vas bude davat hostom ako darcek pernicky tak kde si ich budete davat piect...ja som oslovila asi 4 cukrarky a z toho my reagovali 3 a z nich 2 nebudu v tom obdobi piect......viete mi neaku dobru cukrarku na pernicky poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 ja velmi nie, nikoho taketo nepoznam.. ale nemyslis, ze davat nejaky darcek je zbytocnost.. ?.. pochybujem, ze to niekto bude skladovat doma v kredenci.. moj nazor, ale .. a este za to vyvalis kese.. ale vlastne vsetko zavisi od toho, kolko ides mat hosti.. :) ... my pri nasom pocte 110 ludi.. fuuu.. hostia budu bez perniku :-)
Odpovedať
@kika214 dnes som mala asi stastie a nasla som pani co robi pernicky za 0,40 eura co je myslim dobra cena.....minule mi jedna ponukala pernik za 0,90 a to sa mi zda vela....my budeme mat 50-52 ludi cize to sa mi zda este zvladnutelne.....pri tvojom pocte by som asi aj ja rozmyslala ci to je nutne aj ked ani v mojom nieje ale co uz ;-)
Odpovedať
baby potrebujeme pomoc...rozmyslame nad hostinou v Polane len sme tam este ani jeden neboli a na stranke maju len 2 fotky tej restiky co tam je...nemate niekto odtial nejake fotky, alebo nepoznate niekoho kto tam mal svadbu??? viem, ze tam mali z fora svadbu baby @ibanita a @efemera len neviem ci sem este chodia po svadbe...nahodou ich nepoznate?? a @pepsizv ty si pislal, ze s nimi komunikujete ohladom hostiny u nich...boli ste sa tam aj pozriet, pripadne ste si nerobili nejake fotky... fakt by sme to chceli vidiet,kym sa rozhodneme...len momentalne sa nam neda ist do zv a potom tam nebude ta baba s ktorou komunikujeme... Dakujeme velmi krasne :-)
Odpovedať
@bubu18 ahoj no dáme ti vedieť tento týžden,máme sa s nimi stretnúť ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nevesticky....prosim vas u koho si idete davat piect svadobne kolace?
Odpovedať
tak uz mame rezervovanu Polanu, takze zo zamku hned zbehneme a budeme tam :-) a bude sa zabavat....juj ako sa tesim :-) ale @pepsizv potom dajte aj tak vediet ako sa Vam tam pacilo ;-)
Odpovedať
@zet7 Ahoj. v prvom rade ďakujem za tie kontakty :) no čo sa týka tej sály, tak nejako tak definitívne sme sa dohodli na Divadelnej reštaurácii. takže tak :) akurát dnes to idem zarezervovať, zaplatím aj nejakú zálohu a jednu vec by som teda mala vybavenú :) a môžem vybavovať zvyšok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kajom práve som sa pýtala v IP na sálu, tak super. Videla som na DVD 2 svadby odtial a mne sa to tam páčilo. A občas tam aj na obed chodievam a zdá sa mi to o.k. tam, aj čašníci...veď potom sa pochváliš ako bolo :-) :-) no ešte toho máte dosť, mne nevadí ani to vybavovanie, skôr sa trochu bojím toho dolaďovania v už svadobný týždeň, či nezabudneme na niečo a tak, musím si zoznam spraviť, len sa mi ani veľmi do toho nechce. :-)
Odpovedať
@kajom ahoj ako je to s cenami v divadelnej......akevam dali podmienky?.....musite nieco brat od nich ci si mozte vsetko priniest?......kolko vam povedali približnu cenu na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka11 mozem ta poprosit o kontakt na tu pani, co pernicky upecie? dakujem wopred! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) rada sa k wam pridam, nakolko aj mna tento rok caka ten stastny den :) planowany je na 01.10..obrad bude na zamku, hostina w diwadle - tam wyjdu w ustrety - za prenajom sa neplati a mozete si doniest alko aj nealko - len na zaciatok daju na stol nealko flaskowe (0,2dcl)..dohodnuteho uz mame kameramana (pan Kamas), starejsieho (pan Lietava z BB), dj (pan Kresila zo ZV), fotografka (Gabika Halajova)..som rada, ze toto uz je wybawene a mozem sa uz sustredit na wybawowanie "prkotin"..:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@acerka my si davame piect v sielnici, tam dobre pecu, aj ti da na vyber ze co a mozes si aj doniest vlastny material ale neviem kolko sa plati, ak budes chciet spytam sa mamy a este som pocula o niekom kto pecie v DT dobre zakusky, ale to neviem ci mame kontakt, mama ma na starosti kolace :-)
Odpovedať
@zet7 ak zta možem poporiť tak sa spytaj ake su tam ceny.....mne sa dostal do ruk cennik.....zo sou sluzieb na podborke.....celkom fajn ceny a aj torty spravia podla predstav......dakujem
Odpovedať
@acerka11 na sou na podborke robia fajne kolaciky, my tiez budeme asi brat od nich...nasi vzdy ked potrebovali dake kolace tak brali od nich a vzdy boli vyborne ;-) aj na mojej stuzkovej sme mali od nich tortu...sice to bolo pred 5rokmi, ale kazdy si pochvaloval :-) este to chceme porovnat s jednou z BB, ta tiez robi fajnove torty, tie jej kremy su uzasne x-) len to neviem ako sa vola...od nej zasa vzdy berie priatelova rodina...tak porovname a uvidime, ktoru vybereme..
Odpovedať
baby chodievate niektora uz na tie naucenstva na vo Zvolene?.....teda ak budete mat svadbu v katolicko kostole v ZV.....ako to tam prebieha.....nam sa strasne nechce tam zacat chodit ale uz budeme musiet :-|
Odpovedať
bubu v nedelu ideme sadnút do polany s pani Gabrišovou tak dám vedieť ;-)
Odpovedať
@pepsizv no my snou komunikujem mailom...a dnes sme zlozilu tu zalohu...nam to nevyslo si sa stretnut...a ako jednina s nami komunikovala promtne, takze sme si uz potom povedali, ze nie je co riesit a este mi potom poslala efemera tie fotky...a snou sa stretneme asi az niekedy v aprili, ked sa nam pravdepodobne podari prist do zv..teda aspon v to dufam, ze sa stretneme skor ako v den svadby alebo den pred :-)
Odpovedať
@bubu18 no ona je maximálne seriózna,už prvý raz ked som sa s nou stretol tak sa tak správala ;-) ,aj ja by som chcel videt fotky :-N
Odpovedať
@zet7 Ja som v divadle bola na jednej svadbe. na samom vrchu - tam ešte majú na stenách červené koberce a dosť mi to vadí. ale my sme si rezervovali tú reštiku priamo a tam to vypadá naozaj pekne. inak ano, obsluha je tam okej, varia skvele, ústretoví sú tiež, takže dúfam, že sa nič nepokazí :) ešte viem, že keď je okolo 100 ľudí, tak že aj v divadle priamo robia, asi na druhom poschodí, ako je ten bar... tam by som to ale ja osobne nechcela... inak ja som na tom asi rovnako... to samotné vybavovanie mi až tak nevadí. nervy budem mať posledný týždeň :D že aby som na nič nezabudla :) pretože fakt bude na mne takmer všetko :/ ale ja ešte chvalabohu mám dosť času aby som si urobila zoznamy a nejaký systém v tom všetkom :D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som tu asi jedina, ktoru tie pripravy a vsetko okolo toho bavia:) Ja sa tesim z kazdej veci ktoru kupim alebo zarezervujem.
Odpovedať
@kacennnka nie nie si jedina aj sa tesim zo vsetkeho co kupim, spravim, zarezervujem :-)))
Odpovedať
@acerka11 Ahoj. no na osobu počítajú tých 500-600 Sk, ale čo som bola na svadbe jednej tam, tak sa zmestili do 450 Sk. záleží od menu, čo si vyberiete... podľa toho jedálneho lístka čo mi dali, sa dá vpohode za tých 20 eur na osobu. ale ma hneď upozornili, že ceny sa do jesene ešte môžu zmeniť. tak to som zvedavá :/ inak ano, kúpiť si u nich musíte prípitok, jedlo a prvú minerálku dávajú na stôl, plus káva (tú že zvyknú aj 2x dávať). ostatné si môžete priniesť koľko chcete, teda alkohol, minerálky, Cola, koláče, slané... inak že ak majú oni robiť výzdobu (nie agentúra alebo niekto iný), tak že za robotu pýtajú ešte približne plus 1 euro na osobu (záleží od zložitosti výzdoby) tak asi tak :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?