Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
...ahoj...prosim poradte mi naozaj velmi dobreho fotografa...okrem fera kollara...ma obsadene...dik...
Odpovedať
@adelah ahoj, skus pozriet stranku Fera Liptaka alebo manzelov Lukackovcov. ked som zhanala fotografa pozerala som vsetkych. este aj manzelia Zitnanski su super, ale tam je tomu priradena aj cena :-) drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky...neviete mi poradit nejakeho super fotografa a kameramana?juuj neviem sa rozhodnut =-)
Odpovedať
@kamcatko25 Ja by som ti osobne odporučila kameramana R. Kreheľa rk7studio jeho tvorbu si nájdeš cez google. nie je z KE, ale nema problem prisť.
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska11 dakujm pekne moja za pomoc no skusim si to pozriet cez google a uvidime papy :-)
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa opytat, ci nema niekto skusenost s kameramanom Stefanom Hricom (svet videa). Velmi by mi to pomohlo dakujem.
Odpovedať
@nielly ahoooj ...mame rovnaky termin svadby..13.8.2011 Košice..:) Som rada že som nasla niekoho konecne s rovnakým datumom :)
Odpovedať
@slavomira.matikova ahoj a možem sa ta opytat ktore je to krajcirstvo?..neviem ci sa to tu može vypisovat, ak nahodou nie posles mi to prosim ta do IP :) dakujem pekne
Odpovedať
@barbaravojcikova ahoj aj ty si 13.8??...:):) No to je super..
Odpovedať
@mimssss a kde budete mat svadbu? uz sme tu 3 s tymto datumom :-)
Odpovedať
Ahoj buduce nevesty, volam sa Dada, som z KE a mojou velkou zalubou je pecenie tôrt.Ak by ste mali zaujem o upecenie Vasej svadobnej u mna bude mi potesenim.Ak ano, poprosim IP. Zelam krasne a vydarene svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 Podla coho som si vybrala spolocensky pavilon??? No na vybratie saly som mala iba tyzden, pretoze sme z anglicka a v ke sme boli iba na dovolenke. Tam sme prisli, manazerka nam povedala cenu, co vsetko v nej je... Ziadne ine poplatky. Inde sme museli cakat na prevadzkarku, niekde menali ziadne fotky co nam ukazat. Teraz je pavilon aj prerobeny a vyzera super. Ani s parkovanim nie je problem, pricom na inych miestach nemas kde pristavit auto...Takze sme sa rozhodli pre pavilon.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mimssss a nielly No tak toto, tomu nemozem uverit. Tri svadby 13teho??? ;-) Supeer. Vsetky sa stretneme asi pri fontane na foteni. :-p
Odpovedať
@barbaravojcikova @mimssss a kde budete mat obrad? ci si nahodou aj klucky podavat nebudeme? :-) Mna pri fontane asi neuvidite ;-)
Odpovedať
Ahojte, máte niektorá skúsenosti so svadbou v Teledome počas leta? Nie je tam veľmi teplo? Ďakujem!!! ;-)
Odpovedať
@barbaravojcikova No to by bola aka sranda :):) kde mate svadbu ? ktorý kostol? :) My mame na dominikanskom..ten na rohu
Odpovedať
@nielly na dominikanskom namesti co je..grekokatolicky :) a vy?
Odpovedať
@deaneira : dakujem za info. s fararom mame dohodnute vsetko co sa tyka terminu, len uz viac ludi mi povedalo ze od farara dostali presne pokyny co treba na matriku a papier a my nic...tak som z toho bola v soku :-N ale este je cas, takze pohoda. Zajtra vecer idem za fararom ohladne nejakych zalezitosti, tak dufam ze sa nezabudnem poriadne popytat ze co a ako (lebo som bola v pondelok a som na to zabudla ako na smrt). Inak co sa tyka svedkov, ja som za mojou svedkynou este tiez nebola, vlastne ani neviem ci si je vedoma ze mi pojde za svedka :-D Ale tento vikend uz sa jej na to opytam. Rozhodnuta som uz davno davno. Zato moj drahy sa nevedel rozhodnut, tak sme porozmyslali kto by podla neho mal byt svedkom a si vyzreboval jedno meno... Potom dal este dva pokusy a stale vyslo to iste, takze mu pojde svagor za svedka, teda ak bude suhlasit :) Tiez mu musim pripomenut aby sa ho opytal, aby mohol pytat udaje z OP, kedze je z BA. Jo a moj drahy je Slovak, len pracuje v zahranici. A ja konecne idem v sobotu na lov siat :D drzte palce
Odpovedať
jo baby, zhanam referencie na cukrarov/pekarov. Tortu mame vybavenu, ale ostatne kolaciky a mozno este jednu mensiu tortu (kedze vela ludi bude) by sme chceli. Samozrejme cim blizsie kosiciam tym lepsie :) piste IP prosim, ked uz niekoho mate otuknuteho :)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira moja sestra mala na svadbe vyzdobu z ginky a musim povedat, ze bola uzasna.mala bielo fialovu, sama si vybrala ake kvety chcela, ake kvety na slavobranu, ake kvety na auto atd..ja sa idem vydavat tiez a som bola ohurena.majitelka si pekne so mnou sadla a vsetko sme konzultovali.dokonca som si vybrala aj vankusik na obrucky aky chcem , na zapocizanie.kvety na stol, sviecky,vyzdoba, sama som si zostavila ako chcem mat naarandzovanu slavobranu, aku chcem vyzdobu na auto, do kostola.a samozrejme svadobnu kyticu. ja som velmi rada, ze to vsetko uz mam z krku a nemusim sa o to starat.ja som sa stretla len s tym najlepsim.no neviem, preco ty nie, nevadi:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minuskad neviem ci si sa nepomylila, a nechcela si napisat niekomu inemu, ale neviem na co reagujes??? Ja som o ginke nikdy nic nepisala
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica Tak drziiim palceky nech ti satky pekne sadnu, Ja som si nakoniec za svedkynu vybrala kamaratku z prace...pozname sa uz asi 5r., este z byvalej, potom odisla a nastupila do ck, rok na to som ju nasledovala. Potom zas odisla inde, ale ja uz som ostala vo firme, teraz caka babo, ale nejak nas to k sebe stale tahalo. Povodne som chcela spoluziacku zo strednej, s kt. mam tiez dobry vztah, tiez sa ide vydavat v juli, ale berie si inu kamosku za svedkynu, tak ma to trosku mrzelo, ta som si ja poprosila tu moju :-) Tato kamoska mi dala aj kontakt na nejaku je znamu pekarku...ale este som sa nerozhodla ci pojdem k nej...budeme si davat robit 2 torty...
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuuj ahojte moje Kosicanky:)))potrebovala by som najst profesionalneho kameramana a pan Plancar je uz obsadeny na 10.9 juuj neviete mi poradit fakt niekoho dobreho?:)dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@adelah ahojky...mohla by som ti poradit Martina Nosala...je aj na fcb fotil kamoskinu svadbu a velmi sa mi pacili jeho fotky tak skus is na fcb..ma tam aj fotky z jeho tvorby:))
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ti co z mate vybaveneho kameraman pls. kolko od vas pytaju?? Mam znameho a pyta 400 eur, vraj speci cena pre mna ale mne sa to zda dost na to, ze chceme natocit len obrad a hostinu + CD , zadne prdsvadobne, posvadobne videa, odpytovacky a neviem co vsetko.
Odpovedať
@kamcatko25 ahoj...ja mam sice svadbu za sebou, ale poznam dost ludi aj priestorov...my sme mali pani Priscakovu, je kameramnka a fotografka v jednom...ma super pristup..mam krasne fotky, fakt ludia ich obdivuju, fotili sme sa v budimire, lebo prsalo a dvd je tiez super spravene a cenovo je vyhodna....
Odpovedať
@deaneira My mame kameramana a on od nas pyta 285 eur, ale natacat bude od rana, aj odpytovacky a uplne vsetko. Co som videla jeho pracu, tak sa mi velmi pacila a aj kvalita je vyborna. http://www.reklamaprodes.sk/ skus sa pozriet na to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mona333 aha dakujem, kuknem
Odpovedať
Profilova fotka
@mona333 ahojky este raz som mu napisala a hned mi aj odpisal naozaj vyzera to vyborne, a cena je super, musi to prejst rodinnou radou, ale asi si mi prave pomohla vyriesit dilemu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira my máme kameramana pána Marcela Závodného za 300 eur je to cena od rána do rána. Ak nechceš niektoré veci tak by sa podľa mňa dalo niečo s cenou spraviť ak by tam nestrávil toľko času.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?