Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Dakujem pozriem sa aj na neho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira Je tu na stránke v zozname firiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč kočky ja som od utorka nastúpila do práce po 3 mesačnej maródke a poviem vám že mať čas je naozaj luxus. Kedže ako asi každá z vás pracujeme do poobedia plus ja mávam aj 12hod služby čas na vybavovačky sa tým markantne kráti. Našla som jeden článok o šatách a tam bolo také malé odporúčanie že skúšať šaty by sa malo chodiť najlepšie v stredu po prípade aj štvrtok je ešte možný. Pretože v stredu by už mali byť šaty z čistiarne späť a ešte by nemali byť preč požičané, takže by sa mali v salóne v ten čas nachádzať všetke šaty, vo štvrtok je už malé riziko že by tam už niektoré šaty nemuseli byť lebo že sa niekedy zvyknú dávať aj 2 dni pred. Takže dúfam že tetušky v salónoch budú zhovievavé ked tam dojdem asi niečo po 16:00, keďže sú zväčša otvorené do 17:00. Alebo budem čakať ktorú stredu budem po nočnej xixxi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova To mas este fajn ze mas moznost tam prist..ja robim od 8-17.30, casto ostavam do 18-19-20ej aj dlhsie v sezone no a vybavuj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova To mas este fajn ze mas moznost tam prist..ja robim od 8-17.30, pond. az piarok, od maja do septe,mbra aj soboty casto ostavam do 18-19-20ej aj dlhsie v sezone no a vybavuj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira vieš ak mám pravdu povedať tak už teraz viem že ma to bude stáť veľa síl, pretože po práci ísť do mesta a skúšať šaty aj ked svadobné čo by malo človeka rozveseliť a naštartovať ako správnu dychtivú nevestu..... hold skutočnosť je iná ja som rada že idem domov no ale rozhodli sme sa vydávať a za všetko sa platí aj za krásu
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Kukla som :-( ale nas termin uz ma obsadeny
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira škoda :-S , lebo pôsobil ako veľmi ústretový človek a určite by sa s ním dalo dohodnúť na cene DJ už máte? my zatiaľ nie. Drahého kolega chodí robiť svadby a aj koncerty ako zvukár tak mi donesie nejake video kde robil svadbu aby som kukla. Tak uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Akurat zajtra ma svokra 50ku a pride rodina z Roznavy a Betliara a bratrancovi hral na svadbe jeho kamarat a bol uzasny tak cceme od neho prezistit, ci by prisiel aj k nam a ako co ... Dufam, ze to vyjde, lebo by spravil aj cenu a aj zabava je garantovana, to bola najlepsia svadba prave pre DJ kt. trobil atmosferu
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira ak by sa dalo tak by si mi poslala potom kontakt naňho?
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova vies co, ked sa s nim dohodneme tak sa spytam ci mozem ak ano jasne nie je problem... lebo neviem ci este chodi aktivne hravat, alebo len znamym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minuskad to ja som nebola spokojna, akoze nieze som nebola spokojna, tak ci tak zrejme budem mat veci od nich...ale po osobnej konzultacii som bola troska vyvedena z miery a cakala som uplne iny pristup...mala som skor pocit, ze ich obtazujem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@deaneira ok aj tak ďakujem
Odpovedať
@deaneira rada som pomohla :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Čau dievčatá mám takú otázku. Koľko alkoholu si rozpočítavate na hlavu, koľko druhov alkoholu a aký budete mať? A to isté aj ku koláčom. Koľko koláčov na hlavu objednávate, koľko druhov ich objednávate a koľko budete dávať do výslužiek? A potom ešte kde to všetko idete nakúpiť? Som z toho celá het aj nazad, neviem si poradiť, tak ďakujem za všetky pripomienky.
Odpovedať
@maryennn mi pocitame pol litra na hlavu plus do kazdej rodiny davame vyslusku flasu, na vyber bude vodka, hruska, biele a cerevene vino, fernet a nejaky sladky liker pre babicky, vacsinou vieme u kazdeho co kto pije a podla toho aj kupujeme. a na redovy sa u nas uljeva nejaky lepsi drahsi alkohol, ale to este neviem co bude. Kolace u nas riesi mamka a to tak, ze pekarke povie presne druhy ake chce mat, lebo niektore pecu tak, ze vam daju ten isty druh len ho inak ozdobia. A pocitame 20 ks na hlavu. V tom je uz aj to co budeme balit domov, do prace nesiem kolace a pod. Cize z mojej strany mame asi 50 ludi cize tych 1000 kuskov. Vyslusku potom riesime podla toho aka blizka je rodina. Najblizsej mamka nabali velke krabice a zvysku klasicka krabica na kolace co kupis hocikde. Alkohol kupujeme priebezne ked vidime niekde v letaku ze je dobra cena a cast uz mame kupenu, ale ked nemate nervy na sledovanie letakov asi najlepsie je ist do metra, tam mas vsetko. Pripadne ak mas znamych v potravinach skus sa popytat ci ti nevezmu alkohol spat co sa ti zvysi.
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly Este vo Frucone sa da kupit lacno alkohol.Snubenec robi v Labasi tak sme vysondovali ze tam nas to vyjde najlacnejsie.
Odpovedať
@deaneira : nuz ja to mam s pracou podobne, tiez mam problem cez tyzden ist saticky obehavat. Tak sme boli dnes s mojou svedkynou (uz som sa jej opytala ci pojde...a ona ostala uplne vyvalena...a samozrejme suhlasila :-D ) No stihli sme len dva salony, kedze som sa neobjednavala...zatial problem s tym ze je sobota a vsetko pozicane nie je, lebo ze teraz je malo svadieb. Ale vacsi problem je v mojej velkosti. potrebujem 44 (aj keby som nahodou daco zhodila, tak urcite aspon 42) a to je proste nejaka cudna velkost, z ktorej takmer nic nemaju. Nasli sme len 5 saticiek dokopy takej velkosti co mi sadli. Ale na moje pocudovanie na mne vyzerali vsetky super(som sa bala, ze aj ked bude velkost, tak budu vyzerat hrozne, takze som milo prekvapena). Buduci tyzden este ideme obiehat, berem pol dna dovolenky, tak dufam ze daco este najdeme. Zatial som si vyhliadla jedny, ktore by som brala kvoli cene vsetkymi desiatimi, lebo velmi lacno vysli a bol to odkup, nie pozicanie. Ale este teda pojdem pobehat, poskusat a uvidime. A este musim s drahym prekonzultovat, lebo on chcel snehobiele na mne vidiet iba...a tieto vsetky co boli v mojich velkostiach boli take jemnucko kremove. Takze sa tesim, ze aspon daco sme nasli a dufam ze najdeme este viac.
Odpovedať
Ahojte Košičanky. :-( potrebujem radu- neviete náhodou či v letných mesiacoch nie je v Teledome veľmi teplo? - ;-( niejaké aktuálne referencie na svadbu v Teledome by som tiež uvítala.... ďakujem za všetky názory ;-)
Odpovedať
je tu niekto kto bude mať svadbu v Tip-tope??? alebo nejaké skusenosti s nimi??
Odpovedať
@slavomira.matikova ja som tiež chcela kameramana pp. Marcela ale škoda je už na naš termín obsadený :-( takže teraz musime hladať :-|
Odpovedať
@kamcatko25 potom daj vedieť, že čo a ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica no tak to si ma nepotešila s tými veľkosťami ja som tiež tak 40 a niekedy aj 42 podľa strihu. No čisto "konfekčná postavička" a k tomu mám len 158cm tak sa bojím že či aj s tým nebude problém x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska11 my sme si ho boli cez víkend pozrieť a zvažujeme aj vy?
Odpovedať
@slavomira.matikova tak zatiaľ nemame nikoho ale ideme sa s jedným stretnúť no uvidim ako sa dohodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska11 myslela som tip-top
Odpovedať
jaaaaaaaj prepáč :-S no tak ja som chodila po všetkých reštauraciach bud boli málokapacitné alebo drahe na môj vkus..... obávam sa výzdoby, pretože zdobiť môžeme v deň svadby takže toto jednine je take, že uff
Odpovedať
Profilova fotka
a koľko ľudí budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska11 my mame svadbu v júny a ešte nemáme ne 100% miestnosť závisí to od počtu koľko budete mať ľudí my sme chceli tak 50 až 55 a už je z toho skoro 70
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?