Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@petrikazuzka poslala som to na forum, velmi sa tu nevyznam nevedela som ako inak :) tak dufam ze uvidis :)
Odpovedať
@kurtica ahoj, kde je ten salon Elizabeth? este som o nom nepocula.
Odpovedať
Profilova fotka
baaaabyyyy..prave mi krachli 2 DJ na 20.8....co mam robit?? nemate niekoho odksusaneho, kt. by ste mi doporucili???
Odpovedať
@deaneira ahoj, DJ Benny si uz skusala? toho budeme mat my na 6.8.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 pisala som si s nim este v decembri, to som ale este verila ze bude ten nas..idem sa mu ozvat uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 aka je cena toho DJ Benny? Pripadne nejaky DJ z Kosic. Zatial hladam kontakty, nemam cas, im napisat budeme to riesit koncom februara a zaciatkom marca, nakolko nam ide skor o osvetlenie od toho DJ, ako o hudbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica ahoj, ja som tiez velka velkost-44-46 a ja mam saty vybrate prave z ceremoni a su uzsieho strihu a dole sa rozsiruju, asi ti chcela ponuknut tie ktore mam ja. a poviem ti ze vobec nevyzeraju tak ze mam velke boky a zadok. jasne ze v nich nie som ziadna modelka ale tieto mi najviac sadli a necitila som sa ako torta. a skoro vsade som skusala 3-4 satky. v janette si bola? tam maju tiez viacej a super cena 330 po zlave bola pred rokom. a to dokonca som aj v princess skusala 2 saty co som tam ani nechcela vojst...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, neviete mi poradit nejaku dobru pernikarku v KE prosim?? neviem ziadnu najst :-(
Odpovedať
@adriana568 ja poznam fotografa ruda madara :-)
Odpovedať
@deaneira pozri na stranku kvety z cukru ... minuleho roku som od nej mala svadobnu tortu (9€/kg), su nielen chutovo vynikajuce, ale aj nadherne... :-)
Odpovedať
@maryennn jedna teta v krasnej nad hornadom pecie kolaciky, velmi dobre, velke a cena sa pohybuje cca do 30 centov... predpokladam, pretoze vsetko islo hore ... a ja som kupovala od nej pred rokom asi 1500 ks po 25 centov ...
Odpovedať
Profilova fotka
@denybobo ďakujem a nevieš mi náhodou poskytnúť na ňu kontakt do IP ja by som sa jej ozvala a informovala sa, že čo a ako.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@martinuska no to budu asi tie, ale ja som podobne skusala inde, este ked som neriesila a skusala vsetky a ja mam hlavne obrovske brucho a velke prsia, tak na mne to vyzeralo uplne hrozne...inak ostatne strihy mi sedeli vsetky co som skusala...ale tento proste na mna ani nahodou. v janette som bola, aj v princess, len tie co mi ponukali boli okolo 400 eur a viac, takze nic z toho
Odpovedať
@jasminka002 no na hlavnej, neviem teraz presne adresu, lebo sme ho nasli len nahodou na tej strane ako je dargov ale no presne adresu si nepamatam, Hlavna 2daco (asi 26)...ked nezabudnem pozriem doma adresu a dopisem to sem. Majul len taky maly putac hore a su na poschodi
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola skúšať šaty v salóne janette, bola tam veľmi príjemná pani šaty mi boli dobré len zopár č.38 len tak tak museli by mi popustiť aj zopár č.40 sa našlo idem znova zajtra s kámoškou juuuj už sa to začína teším teším a aj už trocha stresujem zatial len v sebe samej a v hlave že čo ešte treba veď už len 135 dní :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica napísala si tomu pánovi? myslím o poháre
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! boli sme dnes pozriet svadobne obrucky...lux, rubin, michal...Mame totalny chaos, ake by sme chceli...Kde su podla Vas cenovo aj kvalitou najlepsie obrucky v ke?
Odpovedať
Profilova fotka
pre zlepsenie nalady ;-) http://www.youtube.com/watch?v=HLJ5tX...
Odpovedať
@petrikazuzka cena zlata je myslim rovnaka, ide skor o gramaz a spracovanie ... nam dobre poradila v zlatnictve lux ... a mali tam aj tie, ktore sme si najprv vybrali na nete a potom ich hladali po zlatnictvach ...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka My tiez obehavame zlatnictva, mame predstavu, ale presne nejaky konkr.nam do oka nepadol, vyzera to tak, ze skonbinujeme 3 prstene v Luxe a nech nam taky urobia, len je to risk, ci sa nam finalne bude pacit a sediet. Ja mam take male rucicky, ze vsetky prstene o maju na predajniach su mi velke, teta mi odmerala velkost, len ci mi potom bude sediet ta onrucka..ach..najlacnejsie si myslim su v Rubine, ale vraj kvalita tam nie je az taka dobra..som pocula aj chvaly aj staznosti,. Myslim, ze Luc ma aj kvalitne aj cena je oka a dokonca vykupuju stare zlato za 17e, gram, co je dobra cena
Odpovedať
Profilova fotka
no v luxe bola cena 800eur zdalo sa mi vela...no to sme az moc kombinovali
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka Fuuuha, to ake kamienky si si dala ?? :-D nam predbezna cena do 500eur vychadza..ale bude menej lebo ja mam malinky prstek take bude mensia gramaz... a dala som si 1 zirkon stvorcovy kombinacia biele zlato matne a leskle .. ale ideme este k 1 zlatnikovi pozriet pri lamparni, nam ho znamy odporucil...
Odpovedať
baby ak vam mozem poradit vacsina zlatnictiev v Ke ma obrucky od slovenskych a ceskych vyrobcov ktorí maju aj svoje internetove stranky a ceny o 200 eur nizsie. Tak sa skuste poobzerat a vybrat ake sa vam pocia a potom cez net objednat.
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira nic extra, len sme si dali sirsie, lebo priatelovi tenka sa nehodi...mali asi 8mm a kombi biele-zlte s diamantovanym brusenim a plus kamienky...no dnes som sa z toho vyspala...nechcem take cacky macky...skor jednoduche,
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly prosim ta posli mi nejaky link do IP. Vdaka
Odpovedať
@petrikazuzka ahoj, my sme včera kupovali obrucky, pochodili sme vsetky zlatnictva a nakoniec sme si vybrali v extra gold. predavacka bola zlata, ochotna a poradila skvelo nam poradila. v rubine, su sice asi najlacnejsie obrucky, ale zasa s obsluhou sme neboli velmi spokoni..
Odpovedať
babyyy, vybrala som si satyyyyy...akurat som pozerala moj pripravovy album a viete co? ani som si to neuvedomila, ale tie co som dneska vybrala su veeeelmi podobne tym co mam na druhej fotke ako favoritky. Trosku ine, ale takto nejak v yzeraju. uz su aj vyplatene, len este idem zohnat topanky a dobru podprdu (nejaky typ na obchody so spodnou bieliznou??? lebo moja vedomost je zuzena na dva obchodiky na alzbetinej a tam dnes nemali vobec nic co by sa mohlo hodit) a ked budem mat tieto dve veci, tak idem oskusat este raz, aby mi upravili ramienka, dlzku,vybrat doplnky a beriem domov... uz su mojeeee :D @slavomira.matikova ano uz som napisala, ale zatial neodpovedal...inak som pozerala na tej stranke a tam su teraz za 30, takze este aj to by sa dalo. len neviem co na nich moj drahy povie. este urcite popozerame aj inde
Odpovedať
@kurtica no ale hned napis kde si ich nasla!!! :-)
Odpovedať
@jasminka002 juuuj, som si neuvedomila ze som tam nenapisala ze kde...no v tom salone Elizabeth co som pisala ze tam pojdem, lebo tam maju fajny vyber na moju velkost... a je to Hlavna 20, uz to viem naisto :) este minuly tyzden tam mali len malinky putac hore nad podchodom, sotva som ho postrehla ked sme obehavali salony. ale dnes uz mali aj na zemi taky ten klasicky...takze da sa vsimnut si :)
Odpovedať
@kurtica pojdem tam v pondelok pozriet, co je vedla toho? nieco, co by som poznala :) maju tam aj saty na predaj?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?