Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@jasminka002 ano saty na predaj tam maju...tie moje su tiez kupene. No a vedla toho je cestovka Odyseus tusim...je to na strane dargova este pred Domom sv. Alzbety a kusok dalej za tym je aj Kleopatra pizzerka. ked pojdes po tej strane s otvorenymi ocami tak to urcite najdes. trosku pred tym je iny svadobny salon Glamour asi na 14tke alebo 12tke, neviem presne.
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica ahojky, skus 1 predajnu na postovej, oproti svad. salou trosku blizsie k hlavnej...moj drahy mi tam kupil uz 3 korzety jedn krajsi ako druhy
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka to diamantovanie sme aj my rozmyslali, ale asi ostaneme len pri lesklom a matnom bielom zlate .... joj strasne a tesim na obrucky uz aby boli
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec budu obrucky asi jednoduche len leskle... Rozmyslali ste uz nad tym, co budete mat na redovy tanec ako darcek?
Odpovedať
@kurtica dakujem za vysvetlenie, viem kde je glamour takze to hadam najdem, ak stihnem, pojdem tam hned v pondelok.
Odpovedať
@deaneira dakujem, pohladam a ucite vyskusam. Akurat pruser, vcera som sa dozvedela tu na fore, ze si kupujem uplne zle podprsky....takze som si vypocitala novu velkost a idem to vyskusat, no neviem uvidime...mozno taku velkost najdem aj v tych dvoch co poznam...drz palce @jasminka002 oki, potom daj vediet ci si nieco nasla @petrikazuzka no mi na redovy asi klasicky medovnicky s nasimi menami...este sme to nejak nerozoberali ale to je take tradicne a kamaratka sa slubila ze mi ich vyrobi, ozdobi, zabali...
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica fiha..ta ja spod.pradlo stale vyskusam a ked sedi kupim... kde si sa dozvedela, ze ako sa vybera?? Mozno aj ja nosim zle :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica no s tou podrkou si mi dala chrobáka do hlavy ako sa vypočíta iná veľkosť? poraď ďakujem
Odpovedať
@petrikazuzka my mame niekolko napadov bud male cokoladove srdiecka s nasimi inicialami alebo vrecuska s cukrikmi m&m, kedze obom nam zacinaju menana M alebo male darcekove flase v vare srdiecka ktore naplnime nejakym alkoholom a dame vypieskovat nase mena a datum na ne alebo cokaladky a navrhneme si vlastny obal. Mozno ta niecim inspirujem. Tie flase vyjdu najdrahsie tak uvidime ze ktore vyberieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly presne nad niecim takym rozmyslam, lenze my mame vela ludi...neviem, kde by sa zda dobru cenu dali zohnat tie flasticky...tiez cokoladky sa mi pozdavali, len, co som videla na nete, ceny brutalne a zase ziaden motiv sa mi nepacil...moznoze by sme si dali vlastnu fotku...
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem vsetky neveticky :-) Normalne kazdy den ma taky pocit radosti chyta, ze vau, ved to uz coskoro, kazdy tyzden sa snazime nieco vybavit a odsktnut si fajockou, ze vybavene. Mam topanky na redovy, i ked kroj zatial nemam :-D ale kroj chcem urcite, uz som na nete aj nasla 2pekne, jeden poziaca FS Hornad a druhy FS Zeleziar, uz len, aby mi velkost sadla 32-34 :-) chystam sa tam niekedy buduci tyzden... Mame uz svadobne pierka (pokretky), klasicke maslicky so zlatym z Ginky, myslim, ze najlepsia cena. Teraz si musim vybrat kyticu, no nebude to lahke...Zvazujem kombinaciu bud ciste ruze, ale kaly bud samostatne, alebo v kombinacii s niecim, urcite vsak okruhla kytica. Tiez nie sme rozhodnuti, odkial brat kytice na stoly, ci Ginka, alebo nejake ine kvetinarstva v KE. Bude to zalezat od ceny...Pretoze v Ginke poziciavaju tie iste dookola a su skor maslove ako biele. ak mi niekde urobia cisto nove na prenajom za rovnaku cenu, tak nevaham. Zvysok ako vazy, stojany, brana, vsak budem brat od Ginky. Ako ste na tom Vy ostatni...Len, aby ste boli v obraze svadba bude v sale na dedine, dost zmodernizovanej, tak snad sa nam podari, aby to aj vyzeralo rozpravkovo...
Odpovedať
Profilova fotka
a aby som nezabudla, hladam niekoho kto mi urobi take vacsie svadob.pierka pre starostu...pre koho sa este davaju tie vacsie? Kto by mi vedel poradit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petrikazuzka tie flasky sa daju objednat z netu aje jedna stoji oko 1,5 eura a to v tom nieje este pieskovanie mena a datumu co neviem kolko by stalo, ak by si mala zaujem poslem ti potom cez ip link na tu stranku. My aj keby sme ich davali nebudeme davat kazdemu hostovi darcek ale len tak na par resp. na rodinu. Z mojej strany to je cca 20 flias. Obaly na cokoladky si vies pripadne vyrobit sama. Resp. my ak sa pre ne rozhodneme tak si to budeme riesit sami.
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly a cokoladky ake budete mat? myslim, na ktore si vytvorite obal
Odpovedať
@petrikazuzka no tak to zatial neviem :-) skocila by som asi do metra a tam by som nejake male nasla. Niekedy existovali take malicke na ktorych bol nakresleny tom a jerry tusim z orionu tak by som pozrelaci sa este vyrabaju a obal by som dala dole a vyroila vlastny
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka Ahojky, s krojmi by si nemala mat problem subory maju rozne velkosti..ja som tancovala vo FS Hornade, tiez ich volam na svadbu a uz mam aj kroj vybraty, ale zatial som tam nebola len mailom sme sa dohodli....
Odpovedať
Caute kocky, tiez uvazujem nad odcepcenim suborom, kedze mi sme vsetci mestki ludia a tieto tradicie moc nepozname a nema sa kto toho uja . tneviete kolko by to mohlo stat iba to odcepcenie a pripadne zapozicanie kroja. neviete ktore Folkolorne subory sa tomu venuju nieco z Ke alebo blizkeho okolia. Taky Zeleziar, Carnica ??
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka ahojky, urcite zeleziar a hornad .. co mam info cena aj s krojom sa pohybuje okolo 250 eur, ale presne by ti povedali priamo oni. http://www.fshornad.sk/?id=1
Odpovedať
ahojte, ja som mala na svadbe subor od Roznavy, kto ma zaujem poslem foto zo zavijanky, (dvd si viete od nich pozicat - ukazkove celej zavijanky), beru okolo 150 eur aj s cestou, pride okolo 10-15 ludi zo suboru, skvela zabava.
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka v ktorej dedine budeš mať svadbu? Dnes mi jeden známy povedal že v Bakši je pekná sála nepoznáte niekto?
Odpovedať
Ahojte, nemáte niekto kontakt na kaštieľ v Šaci?neviem nájsť majiteľa,ani správcu a potrebujem súrne.Chceme tam v sobou ísť fotiť svadobne foto...Do divadla som volala a mám to ako rezervu keby niečo.
Odpovedať
Profilova fotka
@nesa pokial viem fotenie v kastieli saca bolo zrusene. Majitelia sa tak rozhodli :-( tiez sme pred polrokom zvazovali, ze sa budeme fotit tam...
Odpovedať
@deaneira @slavomira.matikova : no baby, tak ja neviem, este som nebola vyskusat ci to fakt tak je, ale ked pozriete video, tak ta teta ma pravdu riesilo sa to v tejto teme: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/p... a kalkulacka je tu http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ (vlavo hore staci zadat dva obvody...cislo vyjde dobre ale pismenkovanie si treba upravit A, B, C, D, DD, E, F, FF cize na nase su to A B C D E F G H.... a vraj to babam co vyskusali sedelo perfektne. tak neviem, ja som doteraz tiez tak kupovala ze co sedelo....musim vazne vyskusat, mozno budem tazko prekvapena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no s tym kastielom v saci... my sme este v lete s prevadzkovatelkou hovorili a nebol s tym problem. a my tam chceme mat aj obrad aj fotenie. tak to musim zistit
Odpovedať
ja som čítala niečo o rušení fotenia v Barci,v Šaci bola naša fotografka fotiť prednedávnom ešte,ale oni si to sami vybavovali,,takže nemám kontakt,ale to divadlo vidím reálne už. A teraz mi odpísala poobede pani z Mestského úradu v Šaci nejaké číslo..
Odpovedať
baby a nemate nejake fotky zo svadby co su fotene v tom kastieli?
Odpovedať
Profilova fotka
idem riesit obrad v parku v Barci, tak sa mozem opytat na fotenie v kastieli a dam vam vediet, o kastieli v Saci som nepocula
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly fotky su na fb, das si vyhladat rokokovy kastiel saca. nesa - pani na uradeti dala cislo na majitela ale ten nevie nic o kastieli. prevadzkovatelka je modna navrharka Odette Fedorova. mam niekde aj cislo na nu, len musim najst
Odpovedať
ahojte :-), viete mi niekto dat nejaké info o svadbe v kaplnke sv. michala v kosiciach. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?