Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@martinuska toto je naozaj krasne, ani som netusila, ze v saci je taky kastiel. My sme poculi aj o tom, ze sa nevesty fotia v kastieli v Budimiri, tak zvazujeme, ze co si vybrat.
Odpovedať
@jenny6 ahoj, ja neviem ako je to so zakuskami z madarska, ale moja sestra mala svadbu a kolace dala robit v Kosiciach v cukrarenskom ucilisti. A musim povedat, ze tie kolace boli chutovo uzasne, ale aj esteticky velmi krasne a hlavne take malinke, ze sa lahko jedli.
Odpovedať
@sisa884 No u nas na furci je mladeznicky zbor celkom dobry a aj dole na juhu su Juzancata a tam je aj detsky, aj mladeznicky a myslim ze aj dospelacky, ale prisamvacku ten dospelacky neviem ci este funguje. @janka99999 Jani, dufam ze to nie je ten salon co vykradli, lebo ten bol tiez na masiarskej...a ten je vraj teraz docasne zavrety. Ale urcite pobeham salony. dakujem za tip.
Odpovedať
Profilova fotka
@janka99999 ano zahradu majú veľmi peknu, ale cenovo je to drahšie ako hilton a čo som počula čo tam boli jedny na svadbe takže boli prekvapený že za tu sumu to chcelo iný servis, že neboli spokojný s porciami a celkovo s prístupom personálu.
Odpovedať
Profilova fotka
@janka99999 aj ja som si tam vybrala saticky :)
Odpovedať
@kurtica nie nie, tento je uplne novy, a funguju tam, lebo som vcera akurat volala ze ci si mozem doobjednat zavoj. A este mi ho dali k satam aj zadarmo :). Tak sa vytesujem. Ozaj krasne veci tam maju.
Odpovedať
@slavomira.matikova dakujem, no zvazujeme medzi Golden royal, Hilton a Jasmin. MOja kamaratka mala v jasmine ale v oktobri a naopak boli velmi velmi spokojni so vsetkym. Aj s personalom aj s jedlom. To je asi individualne. Lebo viem, ze oni platili dost vela za jedneho hosta, tak mozno mali vacsie porcie. No a zase druha kamoska mala v Golden royali a tam im dali uplne inu vyzdobu ako sa dohodli. Ta tak :)
Odpovedať
@t1na jeminenky tak to sa tesim :) a ktore? Prirodne ci biele? Moje sa volaju Paris a su snehovo biele :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka99999 no v novinach a vsade na webe pisali ze zo svad. salonu na Masiarskej, ktory je otvoreny cca rok a nieco ukradli svad. a spol. saty asi 40 kusov, plus bizuteriu a take veci. ja by som sa tam isla pozriet urcite. lebo na masiarskej je fakt len ten jeden v tych koncinach ako je urob si sam.
Odpovedať
Profilova fotka
@janka99999 prir. biele mam ich v albume a volaju sa Wien
Odpovedať
Profilova fotka
@janka99999 my sme zvažovali hilton aj sme to tam mali zarezervované, ale nakoniec sme sa rozhodli inak. V Hiltone sa skontaktuj s pani Jurčišinovou. S tou sme jednali my a bola veľmi príjemná. Majú 3 balíčky a s tých si môžeš vybrať.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@slavomira.matikova dakujem pekne slavka, dnes som prave bola v jasmine a dali mi tiez tri ponuky , podla toho kolko chodov si predstavujeme :). Tak to asi aj tak rozhodnu rodicia :) Ale urcite sa s tou pani Jurcisinovou skontaktujem. Dufam, ze budu mat volno na moj termin :). A vy kde ste sa nakoniec rozhodli?
Odpovedať
@t1na prave som sa pozrela na ich prezentaciu tu na webe v katalogu firiem a vidim tam saty Wiena, to su oni?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Pekne sa tu rozbehla debata:))) Baby, ja mám ďalšiu otázku:D Kto vás bude odpytovať od rodičov? A nemáte prosíííííím nejaké pekné texty na odpytovanie a prípitok? ;-) Veĺmi by ste mi pomohli :-)
Odpovedať
A ešte všetkým budúcim nevestičkám krásne Veľkonočné sviatky, veľa vody a hlavne pohody 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka99999 ano to su moje saticky, rozhodovala som sa medzi nimi a este aj Castillia sa mi pacili :-) ozaj dost dobry vyber za skvele ceny maju
Odpovedať
Profilova fotka
@janka99999 inak moja buduca svokra sa vola janka orosova ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 pošlem ti do ip text ja som to tiež našla niekde tu @janka99999 no naše rozhodnutie bolo penzión PLATZ na dominikánskom námestí ale nakoniec sme skončili úplne inde a bolo to rozhodnutie pár dní. Lebo v platzi robila jedna prevadzkárka, ktorá bola super, ale už tam nerobí myslí že aj ju prešlo večné sľubovanie od šéfa čo sa kedy prerobí. A keďže sa už niektoré veci tam mali dávno urobiť a neboli tak kde mám záruku že do 11.6. to spravia? A vieš je krátko pred svadbou a miestnosti už nie sú veľmi voľné. Náhodou sme zašli do reštaurácie ryba a tak sme sa tam dohodli, vzala to teraz jedna pani do prenájmu a snaží sa to tam dať dokopy, takže tam je vidieť že je snaha, tak dúfame že to bude ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska chcem sa ti poďakovať za kontakt na tie topánky. Bola som tam pomeral mi nohu a v utorok už len dotiahneme farbu kože, aký podpätok a budú sa šiť, tak sa teším a ešte raz ďakujem ináč dievčence dnes som zašla do galérie do kik a kúpila som organzové vrecúška pierka, stuhy a podobne majú teraz veci na svadbu tak sa tam zájdite pozrieť.
Odpovedať
chcem sa spytat baby, kolko kolacov na hosta budete davat na hostine? my budeme mat malicke kolaciky - slane aj sladke. svadba bude v horucom juli, kedy si myslim, ze netreba niak vela, ale kedze budu male, tak to neviem odhadnut. nasa cukrarka nam odporuca 4 sladke a 3 slane no hosta, co mne sa zda vela. tiez sa chcem spytat, co budete davat na redovy tanec? torticky, medovnicky..? a kolko kolacikov do vysluziek?
Odpovedať
@slavomira.matikova prosim ta, kde si pozerala tie veci na svadby? v OC galeria? dakujem :-) ja som inak tiez rozmyslala nad Platzom povodne..mala som podobny problemako ty, ze pani prevadzkarka mi nevedela zarucit, to co mi slubovala..mam dost vela hosti, kt. chcem ubytovat, do Platzu mi slubila ze mi navyse dokupi 10 pristelkov a zjedna zlavu na parkovanie v meste pre cezpolnych..pri druhom zaveznejsom stretnuti uz aj s mojimi rodicmi sa vsak uz zacala mieren vykrucat, ze to majitel este neschvalil takze nevie, co bude..to mne ale nestacilo, potrebovala som naisto vediet, ze tie pristelky sa dokupia...
Odpovedať
Profilova fotka
@monka_brumka ahoj,my dávame 5 sladkých a 3 slané na osobu do sály a 15koláčov do výslužky.Tiež sa mi to zdalo do sály veľa, ale rátali sme tak, že čo sa nezje sa aj tak ešte rozdá susedom a do roboty. Nebudú nám to na taniere ukladať všetko, ale dokladať, takže ak sa niečo zvýši, nebude to podžabané :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monka_brumka ano v OC Galeria ale aj v ostatné kik obchody v ke to majú. Čo sa týka koláčov my zvažujem 4-5 sladké a 3 slané do miestnosti a do vyslúžky 15ks, lebo tam budem dávať aj kus torty. Ta prevádzkarka už v platzy už nie je asi aj jej došli nervy....., presne som po poslednej návšteve nadobudla pocit že tam nie je niečo s kostolným poriadkom čo sa týka šéfa
Odpovedať
@monka_brumka : no my sme sa rozhodli pre 5 kolacikov na hlavu ale s tym ze mame pozvanych na neskor kamaratov, tak aby aj pre nich daco bolo. Slane zas budu ako vyjde, lebo to pecieme doma. Na redovy zatial sme sa rozhodli pre medovnicky a ak nas to neprejde, tak budu. A do vysluzky pocitame 15 kuskov a kus torty. Tiez mame mensi zakusky, ale podla mna to bude dost. Len svokra vymysla ze to malo jeeee, ze ked robili dcere svadbu tak skoro neostalo. Ale tak ako pise maryennn, tak aj nam budu dokladat, nevylozia vsetko hned, cize ked sa zvysi tak sa rozda. @slavomira.matikova : vidis, este pierka mi treba, dobre ze pises, pojdeme sa tam urcite mrknut, diky :)
Odpovedať
kde ste zhanali svadobne topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
@helsey dala som si šiť
Odpovedať
kde a aka bola cena?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?