Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj chcem sa opýtať o spolo. pavilon čo vs. vam povedali že je v cene? a je v tej cene aj výzoba?? Ak áno, tak aká? :-) a no na kolko vás vyjde menu,....my sa nevieme rozhodnut kde budeme mať hostinu :-| Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska pošleš mi kontakt do IP na ten obchod kde šiju tie topánky? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa884 Ahoj, tak ja som napríklad z folklórneho súboru Jahodná a tiež robievame čepčenia a program. Ja mám svadbu v auguste, takže aj mne budú robiť naši. Ak by si mala záujem tak mi kľudne napíš. :)
Odpovedať
@slavomira.matikova diiky za kontakt-ale nie je to aktualne...vlastne pisem v mene kamaratky a ona sa tam pytala...myslim ze maju vtedy nejaku akciu atd..
Odpovedať
kočky...faaakt nema niekto kontakt na catering v okoli Ke????? :-( :-(
Odpovedať
@anicka077 pripitok, predjedlo, polievka, hlavne jedlo bud 1 alebo 2chody, lebo vravela, ze teraz uz vacsinou si davaju namiesto druheho chodu svedske stoly- kapusta, rezne, salaty,....
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, som si prisla zaspominat :) @dadka28 my sme mali na svadbe marek mruz - gastroservis, prisli nam ludia grilovat a capovat pivo (mali sme svadbu vonku). skus si vygooglit alebo ti poslem jeho telef. cislo. ale neviem, co ma teraz v ponuke, lebo my sme mali svadbu r. 2008 :-D keby ste chceli este napr. tip na fotografa alebo hostinu, napiste mi, nechcem tu robit reklamu len tak pre nic za nic :-D
Odpovedať
tak som sem po dlhom case nakukla a vidim ze pekne riesite kazda to svoje. Ja neriesim nic :) Iba sme rozoslali pozvanky pre cezpolnych hosti a postupne skrtam zo zoznamu, co mi ludia ktory naisto vedia ze nepridu povedali...tak nakoniec z tych 50 hosti bude mozno 30...snad ma ujo v restauracii nezabije :D ale na druhej strane, my tam budeme mat kopu kamaratov, co pridu tak neskor, tak verim ze az taky pruser to nebude. A este som aj niektorych hosti postupne vymenila za kamaratky, ktore som tam chcela, ale sme sa dohodli zatial s drahym ze uvidime co povie rodina. no a dufam, ze buduci tyzden sa mi podari dokopat sa ku konecnej uprave siat a konecne si ich vezmem aj domov a urobim fotky :D a snad sa potom dokopem aj ku kadernicke a kozmeticke, nech daco si na mna vymyslia...ale tak najprv by som si mala nieco vymysliet ja... ale na toto ja teda baby vobec nie som. Bude to pre mna mucenie :D tak vam drzim prsty, aby vam vsetko vychadzalo
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete mi prosim poradit, kde v ke sa da urobit balonova vyzdoba? hlavne za taku rozumnu cenu...
Odpovedať
ahojte,ja sa chcem vydavat v KE ale na urade a nemam sajnu kde zacat kedze nie som odtial,viete mi poradit ako zacat?ci mam ist na urad a na ktory???Kosice su velke,nemaju viac urady?co potrebujeme mam ked si pojdeme rezervovat datum?je tu niekto kto uz mal sobas na urade?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@wewerka000 Ahoj, ja sa sice vydavam v kostole, ale myslim ze postup je rovnaky, ak sa chces vydavat na urade, musis ist na ten, v kt. casti KE chces mat svadbu... kamoska je z Furce a teda si vybavila obrad na matrike na furci, ja som z Furce, ale svadba budev meste a teda som sla na matriku na stare mesto...
Odpovedať
@wewerka000 ahoj a mate tu trvale bydlisko, resp. aspon tvoj snubenec? je z Ke? lebo potom by bolo najlahsie zajst na prislusnu matriku, na ktoru spada (kazda mestska cast ma svoju, skus vygooglit adresy matrik).....a ak nie, tak je to potom na vas, v ktorej mestskej casti chcete mat svadbu (zohladnit bydlisko, kde bude oslava, pristup pre hosti, ci sa vam paci obradna miestnost :-) )...takze treba zajst na matriku, kt. si vyberiete, na spisanie ziadosti o uzavretie manzelstva (tlacivo vam daju na urade) potrebujete rodne listy a obcianske preukazy, teda ak ste slobodni (ak rozvedeni, vdovec a pod. prislusne potvrdenia) a ak mate deti, tak aj ich rodne listy. No a nie som si uplne ista, treba si na danej matrike zistit, ci nevyzaduju priniest potvrdenie z matriky podla miesta trvaleho pobytu "povolenie uzavrieť manželstvo pred iným než príslušným matričným úradom " - lebo take nieco som nasla na stranke nasej matriky (za to sa plati, a plati sa aj za uzavretie manzelstva pred iným než príslušným matričným úradom)...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@luckaajanik Ahoj Lucka. Ja budem mat svadbu v spolocenskom pavilone tento rok v Auguste. Maju viac ponuk. Prva je za 30e-pripitok,predjedlo,polievka,hlavne jedlo, bufet-ktory mozes mat naraz abo ti ho rozdelia okolo 11pm prvy a potom okolo 1am doplnuju. Potom za 36e-pripitok, predjedlo,polievka, hlavne jedlo, 2he jedlo pred polnocou, 3tie jedlo po polnoci alebo bufet. My sme zobrali to za 30e, lebo sa mi zda vela mat tolko jedla. Minuly rok sme boli na dvoch svadbach a jedlo sa malo. Ved su aj kolace, ovocie, slane... Vyzdoba je zakladna: obrusy, farebne servitky podla tvojho vyber, svietniky, a neake trblietka do stredu stolov. Na hlavnom stole mas este kyticu v predu, a stojany s kvetmi po bokoch. Za navleky na stolicku pytaju 2e. My si ich nedavame lebo maju pekne kozene stolicky. Tak v maji poslem mamku alebo kamosku ist pofotit salu aj so zakladnou vyzdobou nech si to viem este lepsie predstavit. Strasne sa mi paci ta vyzdoba co maju na nete. Tak snad som ti troska poradila. Ak by si este nieco potrebola tak len napis. Drzim palceky s pripravami
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica A kedy mas svadbu?Ja tiez momentalne nerisim nejak nic, lebo nemam co.Vsetko mam rezervovane, akurat este dokupim par veci do vyzdoby, ale to este prebereim so svojim odbornym garantom sestrou.A tiez mi aj ona riesi oznamko takze uz asi zacnem to riesit kedze si ho robim sama a uvazujem ci si aj nevytlacim sama.Tlaciaren mam, kupim iba nejaky paradny papier a stale ma to vyjde lacnejsie.Aj saticky by som si mohla ist rezervovat uz na isto.Fararkou este nerisieme, svadbu mame az v septembri a zda sa mi to ist skoro za nou.U nas v kosotoel nie je vela svadieb takze pohodicka.Co sa tyka ucesu, sem na tom rovnako, tiez neviem ako chcem, viem iba ze chcem kratky zavoj, ostatne necham na svoju sikovnu kadernicku, co s atyka licenia, to neriesim vobec, to necham na kocku co ma bude licit.Obrucky uz mame, akurat asi dokopem drahusika kupit oblek, lebo to bude problemove, to je jedine a com s anevieme zhodnut.On chce svetly, ale ako ho poznam, ani do kosotola nedojdeme a dakde ho zaspini.Takze ho musim nejak ukecat ze tmavy na nom vyzera lepsie.
Odpovedať
baby musim sa podelit s vami s akymi uzastnymi ludmi spolupracujem priala by som kazdej aby ste mali okolo seba takych ludi my sme velmi spokojny koho by to zaujalo dam ciselko a mozte sa tesit aj vy :) Forever nice Vám ponúka: 1. Kompletný styling pre že...nícha a nevestu plus rodina (typ účesu, líčenie, strih šiat a obleku....) 2. Líčenie s Coastal Scents aj so skúškou 3. Kompletný opaľovací program v bezpečných soláriach 4. Formovanie postavy do šiat
Odpovedať
@wewerka000 Ahoj, co sa tyka uradov, tak idealne je ist na ten, kde ma nastavajuci trvaly pobyt, ak nie je ani on z KE, tak potom by som povedala, ze sa oplati ist pozriet v Starom meste (Radnica) a na Juhu (pri nemocnici na Rastislavovej), dalsie urady su na Terase oproti Mestskemu magistratu a na Furci. Neviem, ci je este nejaky dalsi. Na Severe a Juhu su obradne siene, ktore som videla a celkom ujdu (pozri fotky na nete). Z Furce sa vraj chodia sobasit dost casto inde, lebo je to v budove byvalej Materskej skoly a na Zapade (Terasa) to vraj vyzera ako v kancelarii. Tak odporucam dat si tu namahu a ist osobne pozriet, pozor na strankove dni a hodiny, aby si sa netrepala a nakoniec Ti nikto nic nepovie a nic nevybavis.
Odpovedať
@barbaravojcikova pekny den prajem...nerad by som Vas sklamal ale fotky na stranke spol. pavilonu nie su ich robotou... odfotili ich pocas svadby ktoru sme tam robili mi... skuste pozriet fotogaleriu emerservis svadby ;)
Odpovedať
@dadka28 skuste nas oslovit cez emerservis ;-)
Odpovedať
@anicka077 kedy mas termin? beries si velku salu ci len malu? mas nejaky tip co je vhodne zahrnut do zmluvy??
Odpovedať
@martina.hedmegova my berieme malu salu. nebude nas vela a vy? co sa tyka zmluvy,tak sme zaplatili len zalohu a ked som volala,ci treba spisat zmluvu,tak nam ten starsi pan povedal ze nie. tak dufam,ze nebude problem. vy uz mate dojednany termin s nimi? my mame 27.8.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee, pridavam sa do vasej diskusie. :) Aj my budeme mat svadbu tento rok, presnejsie 03.09.2011 v Kaplnke sv. Michala. Oslava bude v Ges-ku. Zatial mame dohodnuteho fotografa Lacka Mlaku - posobil na nas velmi sympaticky, ludsky a uvolnene. Aj fotky sa nam pacili a nie je drahy. Uvidime. :) Video bude robit Rado Sklenar. Mam ho overeneho, robil nam stuzkovu. :)))))) Saticky budem mat zo salonu Maggie, uz som si ich raz zmenila a mozno budem menit este raz. :) Maju tam vela krasnych siat a je super, ze si ich mozes zmenit aj 10krat! :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska Ahojky a to budete mat tak malinko ludi ze budete mat obrad v kaplnke?? Lebo aj ja som chcela al ratam cca 50 hosti kt. pojdu aj na oslavua potom znamych kt. na oslavu nepojdu ale na obrad ano a teda se museli vybrat iny kostol
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete ako to chodi v Dome sv.Alzbety s vyzdobou?? Navleky na stolicky a prip nejake masl na 1e lavice... dvaju oni al. si to musime spravit my a ak ano ako j to po obrade treba aby to dakto vzal kedze asi bude po nas dalsia svadba al. ako??
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira Ahojky, budeme mat cca 50-55 ludi, ktori pojdu do kaplnky a potom aj na hostinu. Neviem, ci sa pridu pozriet aj ini ludia. Ked som to pocitala, tak sadnut by si malo cca 40 ludi (spolu s nami a svedkami). No a zvysok bude stat vzdadu, tych 20 ludi sa tam podla mna na stastie zmesti. Kaplna je sice mala, ale aspon to bude posobit tak naplnene. :) A verim, ze bude teplo, cize ak by sa prislo pozriet veeelmi vela ludi, tak budu kukuckovat z vonku. :) Pre mna je dolezite, aby sa do Kaplnky zmestila rodina a to sa zmesti. :) A ktory kostol ste si teda vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkablska No nam farar povedal ze viac ako 40 ludi do kaplnky nevojde a nechceme aby stali vonku ... nakoniec bude dom sv.alzbety, to som sice nechcela povodne, ale nakoniec som mavla rukou ved co aspon si ho cezpolni uziju...
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira My sme sa boli pozriet v Kaplnke, ked bola sv. omsa a pocitali sme ludi. Naratali sme, ze tych 60 ludi aj so statim sa do kaplnky vojde. Nuz, uz je to rezervovane, tak nemame na vyber. :) Aj Dom je pekny, my budeme tiez takmer vsetkych hosti cezpolnych. Tak verim, ze si Dom uzijes, bude kracat dlhou chodbickou k oltaru. :) Ja urobim pat krokov a som tam. :)
Odpovedať
Baby neviete niekto poradiť šikovnú krajčírku za rozumnú cenu v Ke? ;-) Už by som rada zo zoznamu vecí, ktoré ešte treba vybaviť, odškrtla aj šaty na redový :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takže dnes sme sa konečne boli dohodnúť na menu (jedno hlavné jedlo a potom už švédske stoly, raut- či ako sa tomu nadáva). Približne vieme ako to všetko bude prebiehať, kedy sa majú doviesť veci a hurááá budeme mať aj mladomanželský apartmán :-D Strašia ma však ešte redové šaty- netuším kde ich zohnať a ani aké :( Čo nové u Vás?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, tak my sme sa konečne pohli - veď už na čase už len 60 dní :-D máme miestnosť nakoniec úplne inde ako sme plánovali tak dúfame že to bude dobre. Včera som bola rezervovať koláče dozvedela som sa že na južnej triede je škola čo sa tam učia cukrárky a že si škola privyrába tak že pečú na akcie. Tak sme tam zašli a čuduj sa svete cena za koláč 0,22centov- veľmi príjemné prekvapenie a kilo torty necelých 7 eur. Tak sme si rezervovali termín a potom pôjdeme povedať že ake chceme koláče - oni nám dali zoznam. Takže už len príjemné starosti ako topánky, oblek, šaty po redovom, pierka pre svadočanov a podobne ale to už pôjde jedna radasť. Zatial sa majte nevestičky 8-)
Odpovedať
@jenny6 Ďakujem:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?