Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@mionag no ja som o tom kameramanovi vobec nepocula...a to som na zaciatku zhanala aj lacneho kameramana...takze bud je novy alebo nie velmi dobry... ale ved ked nanho mas kontakt, tak si pytaj jeho pracu ukazat @sue26 hlavne sa treba opytat v restike, co by vam vedeli urobit:) uff, menu, mne uz mati zvestovala ze mame v rodine viac ludi co nejedia kuracie maso vobec...takze ja rozmyslam ze hlavny chod bude kusok kuracieho a kusok dajakeho ineho...ale menu este dalekooooo
Odpovedať
Profilova fotka
@sue26 nejaké nápady som ti poslala do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@mionag Ahoj ja mam javornickeho za 240, toho nagyho nepoznam
Odpovedať
Profilova fotka
Hurá baby, tak zase sme o krok vpred ... máme zajednané koláče a svadobnú tortu a dnes mi prišli svadobné topánočky. Dúfam, že mi budú dobré ... ešte som ich neskúšala ... bojim, bojim :) ... ako ste na tom vy? čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn a odkial budeš mať koláčiky?
Odpovedať
Profilova fotka
No dievčence ja vám niečo poviem keďže ja som v deň výstavy slúžila dvanástku tak som tam vyslala drahého. Záver - rezervoval nám predbežne hilton myslela som že ma klepne pepka. Ale boli sme tam potom spolu a dali sme si urobiť vlastnú kalkuláciu s tým že ak by sme sa tam rozhodli tak neriešim koláče, tortu, nealko, ovocné misy, 3 chodové menu to je už v cene. Tak čakám má sa pani ozvať a povedať že ako by to vychádzalo, lebo my sme si dali určité redukcie. Môj milý ma stále nejak prekvapí a to je jedno či pozitívne alebo negatívne, hlavne že sa máme radi :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova tak take prekvapenie by som ja brala, ze svadba v Hiltone, nech Vam to vyjde, hlavne s dobrou prijatelnou cenou v ramci Vasich moznosti
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova posli prosim aj mne nejake rady na predjedlo mame s tym tiez troska problem, kedze sunkovy zakusok, ktory sme chceli sa moze v lete zoxidovat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@slavomira.matikova píšem IP :) aby ma náhodou nevymazali :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka ok popozerám niečo aj v časopise čo odoberám o jedle a napíšem ti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka no aj ja som zvedava ako to vypáli ten Hilton
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka máš to v IP
Odpovedať
uff baby, ja mam teraz nejaky utlm...ale nielen so svadbou, ale tak celkovo..mam pocit ze zijem z roboty domov a spat... no ale dneska som sa dokopala upiect medovnicky...a cuduj sa svete, na to ze som piekla prvy raz v zivote nieco take...tak vyzeraju super aj chutia super :D takze asi aj medovnicky ako darceky na redovy si urobime vo vlastnej rezii, len neviem kto ich ozdobi...to som este tiez neskusala :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica žeby jarná únava? aj ja som taká nemastná neslaná
Odpovedať
Profilova fotka
baby znova som hodila nejake šaty do fotoblogu urobíte kukuk? Díky
Odpovedať
Baby, súúúúúúúrne potrebujem pomoc. Padlo nám ubytko pre cezpoľných hostí:( Ak by ste mali nejaké nápady, skúsenosti.. Niečo za rozumné ceny;) Ďakujem už dopredu:)
Odpovedať
@jenny6 moji znami ubytovali ludi na internate na jedlikovej. Maju tam izby, ktoré su urcene na prenajom takye nie su typicko internatne ale tiez ani ziadny luxus no cena bola v pohode. Len zalezi tiez kedy mate svadbu lebo cez semester tam su studenti tak aby to hostom neprekazalo.
Odpovedať
Ahojte, neporadíte mi šikovnú cukrárku z KE, prípadne z okolia, pretože známa, ktorá mi mala piecť nebude 2 mesiace na Slovensku a nepoznám inú. Nechcem koláče s rastlinnými tukmi, niečo kvalitnejšie. ďakujem.
Odpovedať
@nielly Ďakujem Niellly, našli sme ešte voľné miesta za rozumnú cenu v jednom hotelíku:) To je tak, keď som si stále myslela, že máme ešte čas a nik iní sa nebude plánovať tam ubytovať:D No všetko sa fajn vyriešilo a tak som radaaaaa:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence neviete mi poradit? zase zvazujem kroj, jeden mam rezervovany...no zase dajako nie som presvdcena. Jeden, co sa mi velmi pacil, mal velmi obrovsku zasteru, ktora ma takmer obisla dookola a to nedobre ukaze. No rozmyslam, tak, ze ak by som si dala usit taku zasteru? Mate skusenost s niekym kto kroje sije? Original zasteru ku kroju.
Odpovedať
dievcata som stastna prestastna mam saty, moje vysnivane isadory s maggie, boli obsadene ale prave mi volali ze to nevesta odvolala tak uz su moje tesim sa veeeeeelmi. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@jenny6 v akom hoteli a ake su ceny?
Odpovedať
@helsey poslala som to IP
Odpovedať
@martina.hedmegova ahoj, my tam budeme mat svadbu. co by si potrebovala vediet?
Odpovedať
@angel1979 ahoj, takze budes mat polievku, dva hlavne chody a este aj svedske k tomu? tiez o tom uvazujeme,ci dve alebo len jeden hlavny chod a plus k tomu svedske stoly
Odpovedať
@kzuzik ahoj, my mame uz aj kameramana,fotografa,dj-a a salu.a aj saty uz mam :) a ako riesis vyzdobu v kaplnke? ma prekvapili,ze neposkytuju nic :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?