Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Baby ktora z Vas bude mat svadbu v restauracii RUBIN v KE Krasna?? Surne potrebujem nejake info. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 @kurtica nedaleko Dargova?
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica no my tiez zvazujeme vyrobou vlastnych oznameni,,,uvidime este pozriem firmu pamas, oni maju asi najlepsie ceny, i ked vela kritiky je tu na mojasvadba o nich ... Na rohu alzbetinej som bola vcera, maju aj nejaky vypredaj, ale take, co sa pacili, ich cena bola 30-40eur, lenze farebne to nie je snehovobiela, ale spinava...chystam sa este do galerky, ale deichmann nic, tak jedine ten frank a este jedna obuv, inak mi zostavaju uz len salony...sice este na Hlavnej Sempre
Odpovedať
@baykalac Takže to robia v minimálne dvoch svadobných salónoch v Ke;)
Odpovedať
v prešove robia v angele, na Hlavnej
Odpovedať
co sa tyka tych topanok na mieru ja mam stranku kde sa daju takto nakombinovat a cena aje od 40-80 eur zalezi od zlozitosti, materialu. To si vyberiete a oni vam poslu kolko stoja ci chcete aspon tak som to pochopila ja.
Odpovedať
Kolko € vychadza cena v restauracii v ke na jedneho hosta? (spolu s prenajmom saly, jedlom ....)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčata. Uz mam konecne saty 3 mesiace pred svadbou dala som si nacas ale su uplne super. Dnes ideme aj po obrucky a vlastne to je skoro vsetko, uz ani sama neviem co take nam este treba. Ale krati sa to a cas strasne leti.
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica no tak to si ma teraz dostala do pomykova, spomínali len že treba doplatiť 8 eur za grafický návrh ale vravela to na oznamko čo sme si vybrali z katalógu. Tých 0,30 som myslela len oznamko cenu za kartičky ku stolu som nepozerala zabudla som. Veľmi pekne ti ďakujem za upozornenie aspoň viem čo sa ich mám popýtať. dík
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka mne sa tu ozvala jedna pani čo vyrába oznámka len nie je z východu ale že nie je problém že pošle. Pozerala som na jej prácu a pekné ale všetko sa točilo okolo 0,40 na kus
Odpovedať
Profilova fotka
http://rozpravky.topgal.sk/rozpravky/... Ak sa Vám rozprávka páči, stlačte srdiečko. Ďakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
znova vas poprosím pozriete sa na posledné šaty v mojom fotoblogu? prosím si kritiku. už som znechutená že si neviem nájsť šaty. ale veď ešte 94 dní mám čas nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petrikazuzka my si urcite budeme robit vlastne oznamka v pohodli domova, snubenec sa venuje PC grafike, aj ako hobby, mame doma farebnu tlaciaren, novsi typ, kupime si nejaky lepsi papier, poziciame rezacku a ideme na to;))) No nemusis byt profik, ak mas trochu graficky cit da sa urobit pekne oznamko. :-) smelo do toho. Strucny navod ako s vytvorit vlastne oznamko: 1. nainstalovat GIMP (program, ktory je zadarmo a je podobny Photoshopu) : http://www.gimp.org/ 2. zvolit si novy subor, jeho rozmery, zvolit kvalitne rozlisenie pre tlac, odporuca sa 300 DPI 3. najst na internete pekne pozadie v dobrom rozliseni (pri hladani v google obrazkoch zadat - "veľké") - napr. pekné free pozadia sú na deviantarte v zdrojových obrázkoch: http://browse.deviantart.com/resource... 4. nájsť si dobré písmo: http://www.dafont.com - ja som použila fotn Jellyka Western Princess 5. možnosť pridať vlastnú foto... stiahla som z netu a pridala efekt zažltnutej foto Tak a teraz sa hrám a za necelú polhodinku som vykúzlila toto, trošku také vintage :-D ale dá sa všeličo možné. Ak chceš ti poradím;)
Odpovedať
no akurát pozerám, že som sa plašila a zle zarovnala dolný text..ale dá sa vykúzliť hocičo v PC:)
Odpovedať
@helsey no to je rozne...ja som isla po restikach kde maju ceny od 20 do 25e, ale vascinou teda taka zvycajna cena je okolo 30e na cloveka a potom zalezi co vsetko ti k tomu treba este doplatit...niekde pytaju za personal po nejakej hodine, niekde za vyzdobu, niekde korkovne...proste treba sa pytat. @slavomira.matikova no mozno sa mylim, ale nam to takto vysvetlovali ze je zvlast cena za karticku na oznamko, zvlast za tlac...radsej sa pytat ako potom riesit ze nejak vela pytaju :) @petrikazuzka no ja som zatial pochodila kade tade a topanky som este nenasla (teda okrem tych co som kupila uz), takze drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, davate rodicom nejake darceky ako podakovanie, pri odobierke alebo sukromne este pred svadbou?? Ja by som daco chcela dat, ale nic ma nenapada.
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira darček asi nie, myslím že len kvety pre jednu aj druhu mamu
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova a kto dava tie kvety mamkam, kazdy svojej, teda zenich svojej aj nevesta svojej? Kto ste boli na vystave v Ginke? My sme tam sli pozriet, kedze budeme mat vyzdobu od nich...Ale bol tam dost chaos ako na vsetkych tychto akciach...No kupila som kyticky pre druzicky, nadherne...
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Len my im budeme urcite davat kvety zo svadby, chceli sme skor daco, co by im ostalo...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka nooooooooo dobra otazka asi ich dá obe braník keďže je muž. Tak mi to celkom pasuje
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira a keby ste dali niečo spraviť? alebo niečo sami vyrobili? vieš čo my máme kanárikov a rybky ak má niekto k tomu vzťah tak ti darujem :-D náš vlastný odchov zatial nemáme deti tak máme vtáčikov a rybky vieš je otázka či chceš niečo čo by využili alebo niečo na čo by im " sadal prach " je ťažko dať mame aj ocovi darček aby ich to potešilo oboch
Odpovedať
@deaneira no my teda zatial sme rozmyslali iba o kvietkoch pre obe mamky a davat ich bude moj drahy, svojej doma a mojej ked po mna pride. @petrikazuzka ja som sa do ginky ani nedostala z casovych dovodov a pravdu povediac ma to tam netahalo, kedze mi stacila ta vystava Svadba... ale urcite sa tam pojdem pozriet, lebo chcem take tie drobnosti hluposti este ponakupovat :D Inak niekde som citala ze aj svedkom a druzickam, druzbom sa maju davat darceky...to fakt?
Odpovedať
@slavomira.matikova si zabila, ze kanariky, al. rybky :-D , ani nespominaj, ja mam doma chovateľa muža, takže je to čosi strašnéééé :-D ...KDE STE KUPOVALI PAPIERE NA OZNAMKO?...
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik no my máme 240l akvárium a to až po kompromise lebo drahý chcel 300l a ja max. 100l: Ale teraz som rada lebo on si ho sám celé pripravila stará sa o to a je to pekná živá dekorácia. A kanárikov máme párika tý sa minulý rok zbesneli hlavne náš samček /robila som si srandu že dám inzerát že ponúknem plemenného kanárika - toľko mal apetitu / a vysedeli 6 maličkých ale z nich už máme len 2 zvyšok som rozdala. @kurtica tak to je pre mňa novinka že aj svedkom a družbom. Nevidím v tom zmysel.
Odpovedať
@slavomira.matikova no tak ked v malom mnozstve mate, to sa este da. Ten moj sa tomu venuje, je to jeho hobby, nastastie netusim kolko parov ma, by ma asi porazilo, ze za co vsetko dokaze minat, ale tak hobby je hobby. Ma aj papagaje, holuby. Chodi po vystavach,burzach. Ze plemenny kanarik :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj zeny. Potrebujem pomoc. Svadbu mame v septembri a este enmame ani fotografa ani kameramana. Na vystave svadba som stretla kameramana Martina Nagyho. Nikde ale neviem najst nejake jeho videa alebo ukazky jeho prace. Ani stranku na nete nema. Robi ale za 190eur, co sa mi zda dobra cena. Nepoznate ho niekto? Resp za kolko mate kameru vy??
Odpovedať
Profilova fotka
@mionag ahoj mi máme kameramana pána Marcela Závodného a fotografa pána Madára. S Kameramanom máme dohodu na 300eur
Odpovedať
@alohim ahoj, to oznamko je fantasticke :)
Odpovedať
@jasminka002 ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?