Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@slavomira.matikova pozeram ze uz mas kadernicku, mohla by si mi poslat nejaky kontakt do IP? ja este stale neviem kam sa pojdem cesat.
Odpovedať
@jasminka002 bolo to na poschodi kde bol salon maggie a od nich to mam dam fotku do mojho albumu
Odpovedať
@mionag tak potom viem ktore asi, ja som sa na tom bola pozriet v salone ale stalo to tusim 35eur. mozno mali na vystave lepsiu cenu. tesim na foto, pozriem
Odpovedať
@jasminka002 uz to mam v albume mozes mrknut
Odpovedať
@mionag vyzera to super, asi sa tam pojdem pozriet este raz. na vystave som nasla krasne sietky namiesto zavoja do vlasov ale stalo to 90eur. to je dost
Odpovedať
ahoj baby, tak ja som teda bola tiez dost sklamana z tej vystavy...drahy uz pri vstupe somral ze tri eura je vela no a pri odchode uz som to skonstatovala aj ja ze to za to nestalo. jedina vec, ze som si kupila bizu nahrdelnik aj nausnice, krasne su, stali za to. A este ze sme tam dostali prehlad o poharoch kde ake sa daju kupit a hlavne za kolko, lebo ked ten pan co tam vyrabal pohare tresol ze od 70 eur zhruba, tak sme hned aj odisli. No ale tak sme sa aspon presli, zistili ze mame takmer vsetko co treba....takze sa tesim :)
Odpovedať
@kurtica ja som pohare kupila za 30 eur v barci...krasne a pevne sklo. nie tie tenucke s ktorymi ani nemozes strngnut, lebo sa bojis ze ich roztrepes. nie vzdy nukaju zlavu. kazdy chce len zarobit!
Odpovedať
@mionag a kde asi tak v barci to bolo? ja som tam nasla...tusim svadobneozdoby to boli, kde mali take ako sa nam pacili, len este farbu dopasovat...a tiez tak nejak stali aj s gravirovanim...ale ked mozes, tak posli kontakt na tu barcu, pojdem sa aj tam pozriet.dik
Odpovedať
Profilova fotka
@mionag pls. aj mne posli kontakt, na pohare diik
Odpovedať
ahojte, viete mi odporucit vhodne miesto pre svadobnu hostinu 20ludi? Rozmyslame naGolden Royal. Mate nejake skusenosti? dik.
Odpovedať
Profilova fotka
@lkpp tak to ti neviem povedať že koľko, my sme sa tam len boli pozrieť niečo sme si predbežne vybrali, že ake oznamka by sme chceli a ta pani povedala že aj gravírujú tak sme si povedal že fajn aspoň bude všetko " pod jednou strechou" Budúci týždeň tam chceme zájsť tak ti dám vedieť
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 jasminka nechce mi ukázať čo si mi napísal si chcela adresu toho kaderníctva?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slavomira.matikova ano ano presne :) nemam este kadernicku a pisala si ze tvoja je super a si s nou spokojna. mam zatial len jeden kontakt, raz som u nej aj bola, uces bol fajn, ale viem si predstavit aj lepsi :)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčence do fotoblogu som si pridala šaty čo som skúšala. Pozriete sa na to a napíšete svoje názory? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ta je na čapajevovej ulici pani sa vola lena kollárová. Je príjemná a mňa dostala tým že mi raz povedala že mi nespraví melír na moje veľmi zničené vlasy, je veľmi poctivá. Napíšem ti adresu do IP aj telefon
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyy, neporadite mi nejaku sikovnu cukrarku?? Na torty... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá pridala som ďalšie foto šiat do fotoblogu urobíte s výstižným popisom. Urobíte na to kuku? ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira a volala si tej pani z Ludvikovho dvoru?
Odpovedať
Profilova fotka
Este nie, mam ju poznacenu .. ona robi aj torty fakt..neviem preco som ymslela ze len kolaciky...
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira aj torty, ja jej idem dnes volať lebo na 12.3 má piecť tak sa chcem dohodnuť že by som kúpila nejaké koláčiky na ochutnávku
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova môžem ťa aj ja poprosiť o kontakt na tvoju kaderníčku? tiež zatiaľ nič nemám :( čo sa týka Ludvikovho dvora, ja som bola s pani dohodnutá, že mi zavolá v nedeľu a upresní, kedy môžme prísť ochutnať koláčiky no zavolala až o mesiac, že zabudla, tak som sa rozhodla hľadať inde, hmm...
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova juj a ešte som ti chcela k šatám čosi- podľa mňa si jednoznačne daj širokú sukňu, pretože tá ti zjemní rozdiel medzi hornou a dolnou časťou tela. Veď ideál ženskej postavy sú presýpacie hodiny, tak sa vôbec nemusíš báť, že by ťa predelila napol. Všetky úzke súkne, akurát zvýraznia širší trup, tak podľa mňa je jedno aký bude vrch, ale najhlavnejšia je sukňa (široká nech zvýrazní tvoj krásny úzky pás a zakryje nesúmernosti).... ale to len môj názor :) držím palce pri výbere :).
Odpovedať
Profilova fotka
musim Vam povedat, ze som velmi sklamana...boli sme pozerat oznamenia v sagitte a copycentrem no tie ceny su neuveritelne...nehovoriac o tom, ze som presla skoro vsetky obuvi na Hlavnej okrem Sempre a nikde nic nemaju...uz som zufala, topanky potrebujem do buduceho tyzdna kvoli satam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka tak to som prekvapena lebo my me boli tiež v sagite - card cretion a ceny čo som pozrela oznamko pri počte 100 ks bolo 0,30 bola si aj v dargove? je tam jedna mala zašita obuv myslím že na 2 poschodí respektíve na tom na ktorom je garfild on je na jedom konci a ta obuv na druhom ked si dobre pamätám a ked nie druhe tak 1 poschodie
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova a ake ste si vybrali oznamenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka boli sme tam len raz čo sme si pozreli katalógy a teraz sa chystáme znova neviem z ktorého katalógu sa nám páčilo ale také jednoduché. Ked ho znova zbadám budem vedieť. Pozriem na ich stránke a poviem ti bolo ichh viac čo sami páčilo.
Odpovedať
@petrikazuzka no my sme tiez nad oznamkami zakrutili hlavou, ze za taku cenu...tak sme si vyrobili vlastne, nie su superkvalitne, ale nam to staci, lebo su take ako sa nam paci - davam do albumu kus nekvalitny scan :) no a topanky som ja kupovala v JohnC co je na roku alzbetinej a hlavnej...aj ked mam obavy, lebo boli lacne a ktovie ako preziju jednu pretancovanu noc...takze este chcem popozerat ci nenajdem, lebo u mna je problem, ze potrebujem co najnizsi opatok...jednak v tom neviem chodit a jednak moj drahy je len par centi vyssi ako ja, tak aby to nejak vyzeralo. @slavomira.matikova a si si ista ze tych 30 centov bolo za vsetko? lebo my sme sa pytali aj ked teda nam treba asi 50, tak cena najnizsia bola okolo 40 centov za karticku, plus dalsich asi 35 za tlac, plus ked nechceme take ake tam uz presne maju, tak este 8 eur za graficky navrh, plus 20 centov za karticku ku stolu a dalsich 20 za tlac....no proste vychadzalo nam to kolo eura na jedno oznamko...a este sa nam tam velmi nepacili tie co tam mali "hotove". Podobne o trochu drahsie to vyslo v Copycentre
Odpovedať
Baby, k topánkam jeden nápad- neskúšali ste si nakombinavať vlastné:) Robí to jedna firma myslím z Bratislavy- vyberieš si opätok, látku, tvar topánky.. A dá sa to objednať aj v jednom svadobnom salóne v Prešove a v Ke by to mali robiť v salóne neďaleko Dargova. Neviem či tu môžem písať rovno názov salónov;)
Odpovedať
@jenny6 fiha, to vazne? napis mi pls v ktorom salone v ke sa to da...a vies aj kolko to tak asi stoji?
Odpovedať
@mionag mozem ta poprosit o kontakt na tu barcu dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?