Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

17. aug 20109960
  • inak som cakala na ten den , kedy nasa tema opat ozije , a konecne sa to dnes stalo

• peya: dohodila som do albumu foto siat, ktore som skusala a ktore si teraz nechavam sit u asapa... 🙂

ivka: uff...chvalabohu, ze ja mam statnice uz davno za sebou....ale musim povedat, ze som diplomovku obhajovala s 39stupnovou horuckou...takze ani neviem ako som to zvladla 🙂

• to robil asi ten stres co?

• Sponzor fóra
  • asi... ale zaujimave je, ze odvtedy som nemala take vysoke horucky....az..az do minuleho tyzdna 🙂 ...z toho stresu som ich chytila tesne pred odletom 🙂

• benito . krasne saty si si vybrala

• dakujem ivka 🙂

• zubky uz mas hotove?

• oh ano.....uz sa tu vyskerujem na anglicanou 🙂....vsetci ich chvalia 🙂

• super , mozes sa usmievat na svadobnych fotkach

• no to mozem 🙂...prave mi prisiel mail, ze mi z Oravy posielaju svadobne pohare...huraaa...len dufam, ze sa cestou neroztlcu

• ake si si vybrala ?

• pohare sen...mam ich aj v albume...tie s kovovou stopkou...a k tomu je aj ozdoba na tortu

• krasne su

• no Ivka aj tvoje su krasne...najprv som rozmyslala nad podobnymi,ale v zelenom....ale nakoniec drahy vybral tie druhe 🙂

• no dufajme , ze sa nam nerozbiju , mne sa tiez velmi tvoje pacili ale su i pekne drahe

• Sponzor fóra
  • no mi hovor....123EUR aj s tou ozdobou.....ale usetrila som na satach, tak preto 🙂

• no poriadne drahe , obrucky uz mate vybrate ?

• viac menej ano...chceme uplne jednoduche cca 5-6mm siroke z bieleho zlata....boli sme u znameho zlatnika...vraj staci prist tyzden pred svadbou...tak uvidim...a co vy?

• no sme vcera behali po zlatnictvach , a este sme si nevybrali , ale u nas sa vsade caka aj mesiac

• ja som pozerala aj tu v UK...ale tu sa to vobec neoplati...jednak su strasne drahe a potom su len z 9karatoveho zlata

• no to je dost malo

• čaute aj my máme svadbu 29.08.2009. kokoľko Vás tu vlastne cca je?

• tynda vitaj medzi nami priblizne 5

• to ivka 219: vyrabas menovky? vy uz mate presny zoznam hosti? to ste dobry.....

• to benito: presne tieto pohare som fotila na vystave a pani za nich pytala 1 800SK (byvalych 😃 ). Aj mne sa paci tento styl kombinacie skla a striebra. A ta ozdoba na tortu vyzera skvele..... len tie krasne drobnosti stoja nehorazne peniaze.

• peya:... mi ani nehovor...clovek by chcel mat vselico, ale nmozem zas kvoli jednemu dnu, aj ked najdolezitejsiemu, zruinovat kasu....treba setrit aj na ine veci....my konkretne na domcek 🙂

• na domcek tu, alebo na domcek tam, myslim v zahranici

• peyna , uz vyraba,m pre tích najblizšich co viem ze urcite pridu

• to ja sa momentalne rozhliadam po darcekoch pre hosti. rada by som ich vybrala a zabalila sama. chcela by som zabalit merci cokoladku do celofanu so zlatou maslou. mam len strach aby sa mi v auguste neroztopili...

• u na sa nedavaju hostom ziadne darceky , tak mam o starost menej

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!