Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

17. aug 20109960
  • ivka...v pohode, ja len, ze keby nahodou...nejake som nasla aj na nete, ale lepsie je vyskusat, ako kupit len tak 🙂

• to adka pp: adi ak by si mala moznost, tak 14.3.2009 je vystava v Banskej Bystrici, Hotel Lux, a 21.3.2009 vystava v Poprade, Hotel Satel 10.00 - 18.00. Inak na vystave sa da bez polovicky malo co vybrat. Musim ale uznat ze najviac sa mi pacil stanok pani z Krosna. Tie satky tam mali naozaj velmi chutne, dokonca krajsie nez ostatne nase salony. Popravde, z niektorych salonov ktore nemaju znackove saty, som mala dojem ze si urobili vyber lacnych polskych modelov.........

• to benito: beni a nebojis sa ze nebudu tie saty ok? inak ak niesu tie saty az take drahe, tak sa da zajst ku krajcirke a dokoncit tie saty tak aby boli tip top na postavu. Mas s asapon nejake osobne skusenosti? ja by som sa bala ze nebudu ok....

• Sponzor fóra
  • peya: ani nie....nie som jedina, ktora objednava saty cez net....a hodnotenie u asapa je 99.8%, takze celkom fajn....hlavne dost bab z ciech to vyuziva...a mas pravdu, vzdy sa daju dopasovat a nevyjdu tolko co dam za pozicanie 🙂
    babule, este otazocka...vobec netusim, kolko mam objednat zakuskov?...uz ste niekto zajednavali?...budemem mat tak cca 60 ludi

• benito - my uz mame cukrarku , a ta nam vravela ze na 6O ludi potrebujeme 12OO zakuskov - ale to uz i s vysluzkami

• No mozes si to rozdelit. Podla toho co som tu videla, tak dievcata rataju na osobu 2 až 5 ks koláčov. Čo sa týka výslužky, to už si potom vyrátaj koľko krabíc budeš potrebovať dať a takých 15ks/krabica.

• Benito, nejako asapa nemozem najst na nete. mohla by si napisat mailovu adresu?

• peyanka, viem ze je v poprade 21.3, ja som odtial takze by to nemal byt problem 😉, ale uvidim, ako sa budem moct "uvolnit" som totiz na intraku v nitre a tento vikend idem do KE, takze neviem ako tie dalsie... ono by problemom nebola cesta, ale pisem diplomku a akosi nestiham 😬

• ivka a vy ste tam tiez pozerali obrucky? boli velmi drahe?

• peya, skus si dat tu na MS do vyhladavaca asap a mas tam diskusiu o tom 😉

• peya: pozri na www.landybridal.com ...alebo na ebay.com 🙂
    vdaka za tie pocty kolacikov 🙂

• adka - no kedze tam bolo milion kazdy zrazu skusal obrucky , len sme videla ze jednemu paru tam vypocitali sumu 300 eur , tak to ked videl moj drahy tak mu skoro zle prislo , ale podla mna clovek potrebuje troska casu na vyber obrucok , a nie tam sa rozhodnut za 5 min , bo za hlavou ti stoji tisic ludi

• nemam predstavu kolko stoja obrucky - bez nejakych specialnych briliantov a diamantov a pod 😃 , ja som myslela ze 300 eur je normal 😬 a s tym casom na vyber suhlasim, ved ich budes nosit na prste cely zivot, tak nech stoja za to a nie je to len chvilkove vzplanutie 😉

• som sa sekla s tou som , som chcela napisat 30 000 sk , to je uz privela

• jaaaaaaaaaj tak to je uz fakt na infarkt 😠

• Sponzor fóra
  • my co sme sa pytali v Trebisove tak nam vraveli ze do 1O 000 sk , vo vranove okolo 14 ale to zavisi od typu obrucok a velkosti

• a chcet nejake specialne s kamienkami, ci bez??? je rozdiel v cene medzi bielym a zltym zlatom?🤔

• chcem bez kamienkov a kombinovane zlato , neviem ci je rozdiel v cene

• adka pp: dakujem za radu, urcite pozriem. a diplomka neutecie...svadbu treba chystat 🙂! Co sa tyka tych vystav-clovek sa moze naozaj inspirovat, ale ceny mali presne take ako ponukaju, vela zliav som tam nevidela... mozno sa to vyplati ak si odratas postovne ak to objednavas cez internet a mozes si to na mieste skontrolovat...tak ako som ja kupila pierka....

• Tak som si pozrela asap a hovorim waw! to su neskutocne nizke ceny.......do 200 eur. padla mi sanka...

• hmmm len keby sme mali odvahu ist do toho vsak 😉 ?
    inak dost ma hneva, ze sa nemozem venovat svadbe tak ako chcem 😐 ...

• ale neboj, ved po statniciach budes mat minimalne dva "zaberacie" mesiace kedy sa budes venovat len svadbe....a te pocit ze si sa zbavila skoly bude stat za to 🙂

• no verim a na to sa aj spolieham 😃
    uz mas vybrane satky, ci este hladas?...

• peya:.... no vidis, a potom si pozicaj na SVK nejake za 350EUR....v teme asapbuy a iny cinsky.... su baby, ktore si uz objednali saty a su celkom spokojne..je tam jedna ceska..artichoke...co im pomaha s vybavovanim...ale ja som ju oslovila a ku mne, ako slovenke moc ochotna nebola...vraj nerozumie slovensky 😠 ...ja som si teda napisala asapovi sama,....ved zas taka trubka z tej angliny nie som 🙂

• ze trubka 🙂, som sa pobavila. ale urcite popozeram a pozvazujem, vyzera to lakavo a zda sa ze mnohym tym holkam tie saty aj prisli.,.

• saty este nemam. nechavam si na ne cas, ale poctivo prezeram tony obrazkov... a nejake tie favoritky by sa nasli. ucarili mi z radu cosmobelly.

• myslim ze je zbytocne pozeranie obrazkov, treba cim skor vyrazit do salonov

• baby ja uz dnes menovky vyrabam

• ivka ...no pekne 🙂

• si uzivam troska volna , lebo ochvilu sa uz budem musiet ucit na statnice

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov