Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka...v pohode, ja len, ze keby nahodou...nejake som nasla aj na nete, ale lepsie je vyskusat, ako kupit len tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
to adka pp: adi ak by si mala moznost, tak 14.3.2009 je vystava v Banskej Bystrici, Hotel Lux, a 21.3.2009 vystava v Poprade, Hotel Satel 10.00 - 18.00. Inak na vystave sa da bez polovicky malo co vybrat. Musim ale uznat ze najviac sa mi pacil stanok pani z Krosna. Tie satky tam mali naozaj velmi chutne, dokonca krajsie nez ostatne nase salony. Popravde, z niektorych salonov ktore nemaju znackove saty, som mala dojem ze si urobili vyber lacnych polskych modelov.........
Odpovedať
Profilova fotka
to benito: beni a nebojis sa ze nebudu tie saty ok? inak ak niesu tie saty az take drahe, tak sa da zajst ku krajcirke a dokoncit tie saty tak aby boli tip top na postavu. Mas s asapon nejake osobne skusenosti? ja by som sa bala ze nebudu ok....
Odpovedať
Profilova fotka
peya: ani nie....nie som jedina, ktora objednava saty cez net....a hodnotenie u asapa je 99.8%, takze celkom fajn....hlavne dost bab z ciech to vyuziva...a mas pravdu, vzdy sa daju dopasovat a nevyjdu tolko co dam za pozicanie :) babule, este otazocka...vobec netusim, kolko mam objednat zakuskov?...uz ste niekto zajednavali?...budemem mat tak cca 60 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
benito - my uz mame cukrarku , a ta nam vravela ze na 6O ludi potrebujeme 12OO zakuskov - ale to uz i s vysluzkami
Odpovedať
Profilova fotka
No mozes si to rozdelit. Podla toho co som tu videla, tak dievcata rataju na osobu 2 až 5 ks koláčov. Čo sa týka výslužky, to už si potom vyrátaj koľko krabíc budeš potrebovať dať a takých 15ks/krabica.
Odpovedať
Profilova fotka
Benito, nejako asapa nemozem najst na nete. mohla by si napisat mailovu adresu?
Odpovedať
peyanka, viem ze je v poprade 21.3, ja som odtial takze by to nemal byt problem ;-), ale uvidim, ako sa budem moct "uvolnit" som totiz na intraku v nitre a tento vikend idem do KE, takze neviem ako tie dalsie... ono by problemom nebola cesta, ale pisem diplomku a akosi nestiham :-N
Odpovedať
ivka a vy ste tam tiez pozerali obrucky? boli velmi drahe?
Odpovedať
peya, skus si dat tu na MS do vyhladavaca asap a mas tam diskusiu o tom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peya: pozri na www.landybridal.com ...alebo na ebay.com :) vdaka za tie pocty kolacikov :)
Odpovedať
Profilova fotka
adka - no kedze tam bolo milion kazdy zrazu skusal obrucky , len sme videla ze jednemu paru tam vypocitali sumu 300 eur , tak to ked videl moj drahy tak mu skoro zle prislo , ale podla mna clovek potrebuje troska casu na vyber obrucok , a nie tam sa rozhodnut za 5 min , bo za hlavou ti stoji tisic ludi
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemam predstavu kolko stoja obrucky - bez nejakych specialnych briliantov a diamantov a pod :-D , ja som myslela ze 300 eur je normal :-N a s tym casom na vyber suhlasim, ved ich budes nosit na prste cely zivot, tak nech stoja za to a nie je to len chvilkove vzplanutie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som sa sekla s tou som , som chcela napisat 30 000 sk , to je uz privela
Odpovedať
jaaaaaaaaaj tak to je uz fakt na infarkt ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
my co sme sa pytali v Trebisove tak nam vraveli ze do 1O 000 sk , vo vranove okolo 14 ale to zavisi od typu obrucok a velkosti
Odpovedať
a chcet nejake specialne s kamienkami, ci bez??? je rozdiel v cene medzi bielym a zltym zlatom?=-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcem bez kamienkov a kombinovane zlato , neviem ci je rozdiel v cene
Odpovedať
Profilova fotka
adka pp: dakujem za radu, urcite pozriem. a diplomka neutecie...svadbu treba chystat :)! Co sa tyka tych vystav-clovek sa moze naozaj inspirovat, ale ceny mali presne take ako ponukaju, vela zliav som tam nevidela... mozno sa to vyplati ak si odratas postovne ak to objednavas cez internet a mozes si to na mieste skontrolovat...tak ako som ja kupila pierka....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som si pozrela asap a hovorim waw! to su neskutocne nizke ceny.......do 200 eur. padla mi sanka...
Odpovedať
hmmm len keby sme mali odvahu ist do toho vsak ;-) ? inak dost ma hneva, ze sa nemozem venovat svadbe tak ako chcem :-| ...
Odpovedať
Profilova fotka
ale neboj, ved po statniciach budes mat minimalne dva "zaberacie" mesiace kedy sa budes venovat len svadbe....a te pocit ze si sa zbavila skoly bude stat za to :)
Odpovedať
no verim a na to sa aj spolieham :-D uz mas vybrane satky, ci este hladas?...
Odpovedať
Profilova fotka
peya:.... no vidis, a potom si pozicaj na SVK nejake za 350EUR....v teme asapbuy a iny cinsky.... su baby, ktore si uz objednali saty a su celkom spokojne..je tam jedna ceska..artichoke...co im pomaha s vybavovanim...ale ja som ju oslovila a ku mne, ako slovenke moc ochotna nebola...vraj nerozumie slovensky ]-( ...ja som si teda napisala asapovi sama,....ved zas taka trubka z tej angliny nie som :)
Odpovedať
Profilova fotka
ze trubka :), som sa pobavila. ale urcite popozeram a pozvazujem, vyzera to lakavo a zda sa ze mnohym tym holkam tie saty aj prisli.,.
Odpovedať
Profilova fotka
saty este nemam. nechavam si na ne cas, ale poctivo prezeram tony obrazkov... a nejake tie favoritky by sa nasli. ucarili mi z radu cosmobelly.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze je zbytocne pozeranie obrazkov, treba cim skor vyrazit do salonov
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja uz dnes menovky vyrabam
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ...no pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
si uzivam troska volna , lebo ochvilu sa uz budem musiet ucit na statnice
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?