Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
peya: domcek na Slovensku....uz sme kupili pozemok a teraz okrem svadby vybavujeme papierovacky okolo stavebneho povolenia :-) ivka.... ani u nas sa darceky dotera nedavali...ale zacina to byt nova moda :)
Odpovedať
Profilova fotka
benito - viem ze to zacina byt moda , ale ja sa este tej mode vyhnem planujete sa potom usadit na Slovensku?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej..planujeme..ale uvidime, ako to vsetko dopadne :) ..uz aj tu citit dopad krizy, roboty je stale menej :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ta kriza sa uz dostala asi vsade , kedy pre svadbou pridete na Slovensko?
Odpovedať
Profilova fotka
prave vcera som kupila letenky na koniec maja...to prideme na vikend, rozdat pozvanky...a potom az tyzden pred svadbou ...uff..dufam, ze vsetko vyjde tak ako ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
snad ano , uz aj oznamenia mate ?
Odpovedať
Profilova fotka
samovyroba.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja rozmyslam nad samovyrobou
Odpovedať
Profilova fotka
ved teraz sa to pekne da urobit doma na PC...my mame len take jednoduche..ziadne fotky...akurat su na farebnom papieri...oznamenia su oranzove, obalky zelenene, pozvanky ku stolu tiez oranzove a upozornenie na darceky bude biele :)
Odpovedať
panecku clovek tu nie je pol dna a uz ma citania vyse hlavy :-D sme sa poriadne rozbehli... no ivka ja len zasnem nad tebou ako to vsetko stihas x-) ja som rada ze som :-N
Odpovedať
benito mas pekne satocky... si hned vedela ze su to ony???...ja sa este stale neviem rozhodnut :-| a inak aj my planujeme zelenu vyzdobu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka....dakujem....vyskusala som asi 20 siat....a tieto boli najlepsie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
adka - DP som uz odovzdala tak si uzivam troska volna
Odpovedať
ivka, tak ti si sikovnicka ze uz mas po, teraz uz iba! statnice :-D benito no ja sa chystam na satky teraz v piatok, idem do ke... uz som co, to poskusala, ale ked som strasne nerozhodna a vobec neviem... ale sme sa s mamkou a kamoskou zhodli, ze ani jedne nas neoslovili natolko aby som si povedala ze wau, v tychto sa chcem vydavat...asi som velmi narocna :-S
Odpovedať
Profilova fotka
adka...neboj sa byt narocna...ved tie saty budes mat oblecene v najdolezitejsom dni zivota...alebo jednom z najdolezitejsich :)...a vtedy kazda tuzi vyzerat ako princezna..tak tie saty musia vyzerat tak, aby si ziarila :)
Odpovedať
Profilova fotka
adka urcite si najdes ti naj
Odpovedať
no kocky tak uz ich mam... v podstate to boli prve co som skusala, tak sme sa k nim aj vratili... :-) asi som mala v podvedomi ze su to tie prave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka - super , blahozelam , mas o starost menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi, isla si presne takym istym stylom ako moja sestra :-) , tiez vyskusala tony siat a vratila sa k prvym. ale blahozelam, to najhlavnejsie uz teda mas. ja sa tiez spolieham na to ze si saty obleciem a sadnu tak ze presne budem vediet ze su to oni....
Odpovedať
no o starost menej a dalsich xy v hlave ;-) peya, asi treba dat na instinkt a prvy dojem... uvidis ked zacnes skusat... uz si nieco hladala???
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hladala len na nete. pozerala som si styl aky by sa mi pacil. salony mienim obist v maji a ak nenajdem to co sa mi bude pacit, zaciatkom juna si ich dam usit....vsade hovoria ze potrebuju take tri mesiace...
Odpovedať
Profilova fotka
peya: ja som robila to iste..pozerala saty na nete...ale tie co sa mi najviac pozdavali, na mne vobec nesedeli...takze radsej zajdi do salonov skor...v niektorych su tie najlepsie saty zajednane aj pol roka dopredu..ja som bola zaciatkom februara a niektore zo siat co som skusala uz na august neboli volne
Odpovedať
Profilova fotka
vies beni, ja z toho az taku tragediu nerobim. viem ze kopec siat je zajednanych uz teraz. je strasne vela siat a ako si povedala, aj tie co si myslis ze su najuzasnejsie ti nemusia sadnut. Vezmem si satky ktore mi sadnu, budu volne a punktum aj ked budu mat mozno trocha iny styl ako si teraz prajem. Sperky a bizu doplnim az potom..fakt si nad tym hlavu nelamem :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si jedna z tych stastnejsich :) .. ja som si lamala len kvoli tomu, ze nie som doma a nebudem mat cas chodit po salonoch...a pozicat si saty tu v Uk by bolo fakt dost drahe, kedze by som si ich musela zobrat na 3 tyzdne...preto si dvam saty sit podlatych co mi sadli :)
Odpovedať
Profilova fotka
peyna - ja mam saty rezervovane ok oktobra , podla mna je uz v maji dost neskoro , predsa len ked ti nejake super sadnu a ine nebudes chciet , a budu uz rezervovane - mna by asi porazilo
Odpovedať
Profilova fotka
porazilo neporazilo, dala by som si ich usit. ale mozno v maji sa tu budem zalovat ze aka som bola ako benito vravi "trubka" :-D . Chyta vas uz obcas zachvat predsvadobnej nervozity?
Odpovedať
Profilova fotka
mna este nie , casto sa mi o svadbe sniva , ale zatial ziadna nervozita, ja mam este jednu dolezitu udalost pred svadbou tak mna pomaly z toho zacne chytat nervozita
Odpovedať
Profilova fotka
peya mna chyta...ale hlavne z toho, ze som mimo Slovenska a musim sa spoliehat len na tie telefonaty a maily ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
benito - keby som bola na tvojom mieste asi by ma tiez chytali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tomu ver ivka :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?