Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
no v oblasti socialnej prace :))) teda aspon dufam
Odpovedať
Profilova fotka
kde sme nevesticky?
Odpovedať
hmmm ja sa ucim na statnice mam 5. 2 takze tak :-( ... ale sem tam zbehnem mrknut co noveho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ste sa akosi rozbehli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
livia davno si sa nam neukazala
Odpovedať
Profilova fotka
nunicky - nasou hlavnou temou je svadba , nie statnice
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babule....ako pokracujete? tak ja som si kupila saty, popolnocne :) svadobne este nemam, ale za dva tyzdne sa chystam na Slovensko tak daco hadam poriesim.... takz situacia okolo mojej svadby sa konecne vyriesila a mozem sa do toho o5 pustit :)
Odpovedať
Profilova fotka
benito - som rada , ze si opat uzivas predsvadobne pripravy , ake satky si si kupila ?
Odpovedať
uz som tu ivka
Odpovedať
Profilova fotka
som rada
Odpovedať
Profilova fotka
nunicky s cim potrebujes poradit , ?
Odpovedať
baby som nestasna potrebujem poradit....mam taky isty datum ako vacsina z vas v tomto fore....teda 29.08.2009.Po dlhom rozmyslani sme sa zo snubencom zhodli na tomto datume.No problem bol dost velky...zajednat to.prisli sme zo zahranicia"kvoli svadbe" a prisli sme nato ze moj drahy ma neplatny obciansky preukaz.Bola som strasne nastvana...to su typicky chlapi.obciansky sa stihol svadba je vybavena.No este nemame absolutne nic zarezervovane....potrebujem od vas baby poradit nejake saly pre cca.40-50 osob na sirave,skupinu alebo DJ,kamera,fotograf,kadernicka,atd...prosim o pomoc
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skus zajst i do temy Michalovce, hudba - vychod II. , snad ti nieco holky pomoze a oprav si datum svadby
Odpovedať
Profilova fotka
ivka.... ver mi, ze aj ja som rada :-) satky som kupila dlhe, krasne zelene...uz som spravila foto, tak ho prihodim do albumu :-) nunicky... bud rada, ze uz doma si, ja idem na Slovensko az za dva tyzdne a az potom zacnem vsetko riadne vybavovat...aj ked je pravda, ze salu, fotografa a hudbu som si zajednavala este v oktobri..ale vsetko len mailom :-) hlavu hore....vsetko sa da :-)
Odpovedať
Profilova fotka
benito a svadobne uz mas ?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ...nemam...chcem obehnut na Slovensku par salonov a vyskusat par siat...vobec neviem aky typ, ani farba..ci biela alebo ivory...a hlavne..tu v UK nemam kamosky, co by mi poradili s vyberom..a tie doma sa uz nevedia dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super , je to uzasny pocit , ked najdes tie naj ako dlho budes na Slovensku ?
Odpovedať
Profilova fotka
17 dni...ale neviem kolko budem mat casu, pretoze som sa objednala aj k zubarovi..bude mi robit porcelanove korunky...nech sa na svadbe mozem usmievat :-D ..tak dufam, ze vsetko postiham...priletime v piatok vecer a vsobotu uz mame hned dohodnute nauky s nasim fararom, v pondelok ideme do hotela pozriet salu a dohodnut podrobnosti, potom ma caka kadernicka a uz spominany zubar
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nasledujuce dni , sa uz budes naplno venovat svadobnym pripravam , a potom dojdete az pred svadbou ?
Odpovedať
Profilova fotka
presnetak...az tyzden pred svadbou..takze to bude celkom zaujimave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zvladnete to , idem ja off, lebo flakam ucenie , zastavim sa vecer , pa
Odpovedať
Profilova fotka
ok...prijemny den..pa
Odpovedať
Profilova fotka
nunicky . vybavila si nieco ? holky ako sa vam dari ?
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Pripájam sa do tohto, takmer vychodniarskeho klubu, lebo mame svadbu tiez na sviatok SNP a v Košiciach. Uz sa velmi tesime. My mame este len kostol, salu, DJ, kameramana a fotografa.......este saty musim zarezervovat a ostatne myslim ze stihame riesit az po statniciach. Ale klobuk dole, niektore ste velmi sikovne, ked uz tolko veci ste stihli vybavit. Prajem prijemne pripravy.
Odpovedať
Profilova fotka
duliatko , vitaj medzi nami
Odpovedať
Profilova fotka
Baby poradím Vám chodte na ten svadobný veľtrh čo bude v KE....my sme boli dnes v BA a nestíhala som otvárať ústa...na jedno som ale prišla , čo som rada....že svadobné šaty biele sa mi páčia najviac a že som si svoje dobre vybrala...veľmi krásne šaty mal svadobný salón Diamonds. Fakt sa oplatí, my sme si tam objednali svadobné poháre. kto nemá čas obehávať, je tam všetko od oznamok po DJ, kameramana a atd.....tak baby, podme na to:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , tak ja do KE sa urcite chystam
Odpovedať
Profilova fotka
Chod ivuš, neoľutuješ....ja určite pôjdem aj po svadbe...a videl asom tam nádherné šaty a cen aže 4600 sk....skoro som spadla zo stoličky:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz mam saty rezervovane , menit by som ich nechcela , a co tam este je na veltrhu ? aj nieco ohladom vyzdoby ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka, ešte aj limuziny tam su vystavené....výzdoba, no komplet všetko...jedna pani nám rátala výzdobu to je návleky, ozdoba stolov vrátane servítok a tých hlúposti na 94 ľudí a ked nám povedala výslednú cenu 18 900, skoro sme odpadli....podľa mňa výzdoba je tam moc drahá
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?