Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

17. aug 20109960
  • no v oblasti socialnej prace 🙂)) teda aspon dufam

• kde sme nevesticky?

• hmmm ja sa ucim na statnice mam 5. 2 takze tak 😞 ... ale sem tam zbehnem mrknut co noveho 😉

• Sponzor fóra
  • ...ste sa akosi rozbehli 😃

• livia davno si sa nam neukazala

• nunicky - nasou hlavnou temou je svadba , nie statnice

• ahoj babule....ako pokracujete? tak ja som si kupila saty, popolnocne 🙂 svadobne este nemam, ale za dva tyzdne sa chystam na Slovensko tak daco hadam poriesim.... takz situacia okolo mojej svadby sa konecne vyriesila a mozem sa do toho o5 pustit 🙂

• benito - som rada , ze si opat uzivas predsvadobne pripravy , ake satky si si kupila ?

• uz som tu ivka

• som rada

• nunicky s cim potrebujes poradit , ?

• baby som nestasna potrebujem poradit....mam taky isty datum ako vacsina z vas v tomto fore....teda 29.08.2009.Po dlhom rozmyslani sme sa zo snubencom zhodli na tomto datume.No problem bol dost velky...zajednat to.prisli sme zo zahranicia"kvoli svadbe" a prisli sme nato ze moj drahy ma neplatny obciansky preukaz.Bola som strasne nastvana...to su typicky chlapi.obciansky sa stihol svadba je vybavena.No este nemame absolutne nic zarezervovane....potrebujem od vas baby poradit nejake saly pre cca.40-50 osob na sirave,skupinu alebo DJ,kamera,fotograf,kadernicka,atd...prosim o pomoc

• skus zajst i do temy Michalovce, hudba - vychod II. , snad ti nieco holky pomoze

a oprav si datum svadby

• ivka.... ver mi, ze aj ja som rada 🙂
    satky som kupila dlhe, krasne zelene...uz som spravila foto, tak ho prihodim do albumu 🙂
    nunicky... bud rada, ze uz doma si, ja idem na Slovensko az za dva tyzdne a az potom zacnem vsetko riadne vybavovat...aj ked je pravda, ze salu, fotografa a hudbu som si zajednavala este v oktobri..ale vsetko len mailom 🙂 hlavu hore....vsetko sa da 🙂

• benito a svadobne uz mas ?

• Sponzor fóra
  • ivka ...nemam...chcem obehnut na Slovensku par salonov a vyskusat par siat...vobec neviem aky typ, ani farba..ci biela alebo ivory...a hlavne..tu v UK nemam kamosky, co by mi poradili s vyberom..a tie doma sa uz nevedia dockat 🙂

• no super , je to uzasny pocit , ked najdes tie naj
    ako dlho budes na Slovensku ?

• 17 dni...ale neviem kolko budem mat casu, pretoze som sa objednala aj k zubarovi..bude mi robit porcelanove korunky...nech sa na svadbe mozem usmievat 😃 ..tak dufam, ze vsetko postiham...priletime v piatok vecer a vsobotu uz mame hned dohodnute nauky s nasim fararom, v pondelok ideme do hotela pozriet salu a dohodnut podrobnosti, potom ma caka kadernicka a uz spominany zubar

• no tak nasledujuce dni , sa uz budes naplno venovat svadobnym pripravam , a potom dojdete az pred svadbou ?

• presnetak...az tyzden pred svadbou..takze to bude celkom zaujimave 🙂

• no zvladnete to , idem ja off, lebo flakam ucenie , zastavim sa vecer , pa

• ok...prijemny den..pa

• nunicky . vybavila si nieco ?
    holky ako sa vam dari ?

• Ahojte nevesticky. Pripájam sa do tohto, takmer vychodniarskeho klubu, lebo mame svadbu tiez na sviatok SNP a v Košiciach. Uz sa velmi tesime. My mame este len kostol, salu, DJ, kameramana a fotografa.......este saty musim zarezervovat a ostatne myslim ze stihame riesit az po statniciach. Ale klobuk dole, niektore ste velmi sikovne, ked uz tolko veci ste stihli vybavit. Prajem prijemne pripravy.

• duliatko , vitaj medzi nami

• Baby poradím Vám chodte na ten svadobný veľtrh čo bude v KE....my sme boli dnes v BA a nestíhala som otvárať ústa...na jedno som ale prišla , čo som rada....že svadobné šaty biele sa mi páčia najviac a že som si svoje dobre vybrala...veľmi krásne šaty mal svadobný salón Diamonds. Fakt sa oplatí, my sme si tam objednali svadobné poháre. kto nemá čas obehávať, je tam všetko od oznamok po DJ, kameramana a atd.....tak baby, podme na to🙂

• ahoj , tak ja do KE sa urcite chystam

• Chod ivuš, neoľutuješ....ja určite pôjdem aj po svadbe...a videl asom tam nádherné šaty a cen aže 4600 sk....skoro som spadla zo stoličky🙂

• tak uz mam saty rezervovane , menit by som ich nechcela , a co tam este je na veltrhu ? aj nieco ohladom vyzdoby ?

• Ivka, ešte aj limuziny tam su vystavené....výzdoba, no komplet všetko...jedna pani nám rátala výzdobu to je návleky, ozdoba stolov vrátane servítok a tých hlúposti na 94 ľudí a ked nám povedala výslednú cenu 18 900, skoro sme odpadli....podľa mňa výzdoba je tam moc drahá

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov