Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
masla nie maska:-) modra, nie mohra :-( ...neviem pisat, pardon:-D
Odpovedať
ajty to ja robim pravidelne :-D ja som videla maslu ale boli pod nou take polovicne biele navleky len bez operadla a vyzeralo to dobre :-)
Odpovedať
ajty super fotky, myslim, ze mozes byt s vyberom fotografa spokojna ;-)
Odpovedať
taj ja neviem..nechcem prikryvat sedadlo, lebo je bleducko modre kozene....ved uvidim...pojdem to tam skusit, aj tak tam chcem este zajst niektory vikend a ist skusit ulozit stoly ci sa vojdeme tak ako by som chcela:-N oni sa sice ponukli ze spravia aj vyzdobu ale mne by to nedalo nezapojit sa:-)
Odpovedať
ajty, no ja sa zapojim tak, ze som tete poslala po mame fotky a nech sa posnazi :-D ale este s nou budem konzultovat, tiez by som to chcela podla svojich predstav
Odpovedať
no mne by to nemal velmi kto...ale ved je predtym piatok volny tak sa mozem realizovat:-)))) aj tak budem asi nervozna tak nech nieco robim :-p
Odpovedať
no presne :-D
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa pridavam k tomuto datumu. Mame uz salu, kostol, kameramana (mozno ho este zmenime, lebo je prilis drahy), fotografa, hudbu (dokonca az dve skupiny :)). Svadba bude velka 140-150 ludi. Jedine co ma trapi su saty. Uz som zacala skusat, ale neviem sa rozhodnut, ci pozicat, kupit, alebo sit. :(
Odpovedať
jeeej, stanulka, taka velka svadba, to bude ako na plese, supeeeer :-D
Odpovedať
:-) no bude to dost zaujimave, len este vobec netusime ako to tam usporiadame
Odpovedať
a kde to budete mat...ja som bola na svadbe kde bolo 100 ludi a mali to v kulturaku
Odpovedať
stanulka25: waw, taka obrovska svadba ;-) ked sa tam rozprudi zabava, bude asi poriadne rusno :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
budeme to mat vo Velkej Lomnici, taky starsi hotel, v kulturaku som velmi nechcela, ale mozno by bolo lepsie keby to bolo tam. Lebo v tom hoteli su v podstate dve miestnosti a budeme to musiet nejak rozdelit, lebo do jednej sa nezmesti aj tanecna sala aj hostia.
Odpovedať
Ozaj co by ste mi poradili, ako to rozdelit, hosti do jednej a tancovanie v druhej sale, alebo dat kamaratov do tanecnej saly? Inak len aby ste boli v obraze, z tej hlavnej saly su take presklenne tabule ze vidno aj do tej druhej (tanecnej) a zchadza sa tam z dvoch stran po schodikoch.
Odpovedať
ahojte, pridavam sa. nie je to sice sobota 30-teho, ale piatok 29-teho. neviete mi poradit nejaky dobry obchodik s topanockami? nie som este na Sr, ale budem ich musiet kupit v priebehu 2 mesiacov, snad to zvladnem. kde ste si kupovali topanocky? aj pre nevestu aj pre zenicha. vdaka.
Odpovedať
stanulka25: asi by som to rozdelila hosti do jednej (ak sa zmestite) a tancovanie do druhej saly, aby sa nikto necitil odstrceny
Odpovedať
stanulka25: suhlasim s akire.. asi by som to tiez riesila tak, pretoze ked niekoho presunies do inej miestnosti, mohol by sa citit urazeny :-(
Odpovedať
no asi ano, len to bude potom trosku zvlastne, minimalne pri prvom mladomanzelskom tanci, ked budeme v jednej sale len my dvaja a hudba :-)
Odpovedať
to stanulka25 to vobec nevadi...vidiet na Vas budu...pripadne sa mozte dohodnut aby tam s vami presli, spravili kruh a vy si zatancujete... :-D
Odpovedať
no uvidime, musime to este nejak poprespekulovat, asi nam da zabrat nasackovat tam vsetkych ludi :-) , ale v hotely boli zlati, povedali ze mozme potom niekedy prist ze zavolaju nejakych chlapov a vyskusame si nejak podavat stoly, ako by nam to najviac vyhovovalo
Odpovedať
stanulka25: myslim, ze ajty ma skvely napad s tym kruhom... to by bolo krasne ;-) videla som to uz na jednej svadbe a bolo to velmi mile a romanticke :-)
Odpovedať
hmm.... porozmyslame nad tym :-)
Odpovedať
normalne si to viem predstavit x-) to by bolo mile.. len u nas to zrealizovat nemozeme, pretoze tanecny parket je pre 80 ludi naraz dost maly, takze u nas sa to zrealizovat neda :-(
Odpovedať
no jednu vyhodu to teda ma ze budeme mat dve miestnosti a to taku ze ta tanecna sala bude obrovska :-) , co sa velmi tesim
Odpovedať
tak to mate naozaj obrovsku vyhodu... nebudete sa musiet tlacit na parkete.. :-) budete mat celu salu.. my mame vyhodu, ze k restauracii patri aj velka terasa s miestami na sedenie, tak dufame ze bude pekne pocasie a bude sa dat vyuzit :-)
Odpovedať
no to dufam aj ze nam to pocasie vyjde :-), to mate super ze tam budete mat velku terasu, my mame sice tiez ale bez miest na sedenie. Inak ten nas hotel nieje bohvieco, ale najst nejaky pekny hotel pre tolko vela ludi je problem, takze sa musime zmierit s tym co je. Snad ked sa to pekne vyzdobi to bude fajn. Len by som strasne chcela navleky na stolicky, ale pre 150 ludi nas to vyjde strasne draho, tak neviem ako to vymyslime :-(
Odpovedať
ja sa na tu terasu dost spolieham, takze dufam, ze pocasie vyjde :-)
Odpovedať
my budeme ma ttiez terasu,s a tesim, je kryta, takze v pohode :-)
Odpovedať
my terasu nemame...len dvor:-) nejako ma chytaju stresy ze sa tam nevojdeme....po velkej noci musim ist ulozit stoly lebo do augusta to nevydrzim ]-(
Odpovedať
Ahojte, chcem sa aj ja pridať do vašej debaty, my máme tiež svadbu 30.8.2008 a nemáme ani dvor ani terasu :-| ale neriešime to :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?