Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
kary, vsak na tom svadba nestoji ;-)
Odpovedať
presne...moja povodna verzia bola svadba von, potom pod stanom, potom v restike s terasou a nakoniec to bude bez vsetkeho....nie je to o tom kde ale s kym... :-D
Odpovedať
ja som mala len jednu moznost, kedze je to u nas, tak inde ako u maminej kamosky v restike to byt nemohlo :-N
Odpovedať
u nas tych moznosti pre 80 ludi, ktore pripadali do uvahy az tak vela nebolo, tak sme radi, ze to dopadlo ako dopadlo ;-)
Odpovedať
ty si sikulka, aky krasny zavojs i si objednala...taky sa mi velmi paci, aj ked k mojim musim vybrat bez lemovania
Odpovedať
no ja som sice nekriticka, ale ten zavoj sa mi strasne paci :-D vyzera dokonca lepsie ako na obrazku
Odpovedať
presne tak, nezalezi kde, ale s kym :-D a ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
ja idem zajtra skusat svoje saty :-) pretoze som si ich zarezervovala na zaklade mensej velkosti, tak teraz uz dorazila moja velkost, tak ich idem preskusat a duuufam, ze to bude ok ;-)
Odpovedať
ahojte, dievcence nepoznate niekoho kto je mimo sr? chcem zohnat toto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... dnes som si kupila prvu svadobnu vec...balerinky..krajkove biele s bielimi flitrami....kraaasne....myslim ze ich budem po 2hodinovom foteni a hodinovom obrade potrebovat na prezutie.... sa teim ze konecne aj nieco pre seba mam:-))))))))))) dnes sme boli s drahym pozerat aj obleky....ale nikde sme nenasli tmavocokoladovy.... :-| nemate tip? blava a okolie....ale kludne hocikde na SR.... ;-)
Odpovedať
ja by som tiez chcela na prezutie balerinky...ale topanky planujem na april, maj :-)
Odpovedať
tak ja som bola v deichmane na zlatych pieskoch...celkom fajn ceny ;-) hned som su kupila aj cierne kozene :-D ked uz som tam :-N
Odpovedať
ja nemam este nic kupene :-( chcela som kupit pierka...nepacili sa mi, topanky mi boli male...tak nabuduce aj ja som rozmyslala nad balerinkami, nie som zvyknuta na vysoke topky na druhej strane drahy je uz cely obleceny :-) tak sa tesime
Odpovedať
Článok sa načítava...
karyn, ja tiez nemam nic kupene, len zajednane saty :-N
Odpovedať
bola som si skusat saty v TN, lebo tam pracujem a tam travim vela casu, ale to bola parada, ked som bola v tych satach
Odpovedať
ano, ja som sa citila tiez uzasne---a uz mas nejake favoritky? 8-)
Odpovedať
Ahojte, pridávam s k diskusii, svadbu máme tiež 30.8. na Starej Turej. Máme zatiaľ sálu, fotografa, kameramana, mám kúpených pár vecí na výzdobu, zajednané návleky. Včera som konečne našla tie pravé šaty-v salóne Sissi v Piešťanoch. Mám predstavu o výzdobe, chcem ju ladiť do zelenkavo-smotanovo-vanilkovej. Výdoba by mala byť jednoduchá, nič prehnané. V svadobnej kytici sa určite objavia vanilkové ruže, biele tulipány a biely amarilis. Teraz sú na rade moje topánky, chcela by som aby boli s nižším podpätkom a v predu s otvorenými prstami. Mohli by byť aj sandálky. Netuším, kam pojdeme dať robiť oznamká, v svadobných salónoch som niečo pozerala, no neviem si vybrať. Ženíchov oblek, košelu s vestou poriešime asi v Ozete v TN. Väčšinou je všade Pamas, existuje ešte v blízkosti TN aj nejaká iná firma?
Odpovedať
ahoj marcelino, vybrali ste si krasnu farbu vyzdoby :-) my sme akurat dnes boli pozriet v hoteli, kde budeme mat hostinu, pretoze na dnes tam mali prichystanu svadbu a definitivne sme sa rozhodli pre smotanovo-zlatu vyzdobu. x-)
Odpovedať
Mne sa tiež strašne páči smotanovo zlatá výzdoba, keby nebolo zelenej, určite sa rozhodnem tiež pre zlatú. Trošku som sa bála, že tých vecí na výzdobu v zlatej bude málo. Takže výzdobu vám zabezpečí hotel, kde máte svadbu?
Odpovedať
ja budem mat bielo zlatu ale tiez tam bude aj troska zelenej, nam zabezpecuje majitelka restauracie, ja jej psoelm obrazky a ona zozenie :-)
Odpovedať
marcelino: svadbu mame v hoteli Tenis vo Zvolene. Mna zelena tiez lakala a robia skutocne krasnu vyzdobu aj v zelenej farbe, ale v prospech smotanovo-zlatej zahlasoval aj priatel, takze nebolo o com :-D luko: my sme sa dnes dohodli, ze oni nam poskytnu ich "standard" vyzdoby + my si doplnime niektore dekoracne prvky ako napriklad iny druh dekoracie do stredu stola (budeme mat okruhle) ako ponukaju oni...
Odpovedať
ja mozno tiez nieco este dokupim ;-)
Odpovedať
inac my sme dnes boli sikovni :-) bola som si odskusat saty, ktore som si sice uz zarezervovala, ale az teraz dorazila moja velkost :-N , objednali sme obrucky a rozhodli sa pre vyzdobu... mala som dnes pomerne svadobny den :-)
Odpovedať
ni sikulka :-) :-) my sme tak minuly vikend mali rezervacny maraton :-D
Odpovedať
no inokedy vobec nestiham, iba cez vikend :-(
Odpovedať
caute ;-) nam dnes dorazili podbradnicky, tak sa vytesujem :-)
Odpovedať
ahoj petocka...teeeeda,pekne pokracujete.No nam dorazili uz pohare...su fakt kraasne.O tych podbradnickoch som tuho uvazovala...ale neviem kde ich zohnat,jedine z niektorej svadobky...ale snubenec povedal ze je to na mne a ked ich nebudeme mat tak sa svet nezruti...Ja mam este jeden problem...neviem kde splasit navleky na stolicky...My pri hlavnom stole budeme mat pekne hoinosne stolicky..ale ostatne nevyzerali velmi pekne,tak sa mi mari ze aj spominali tie tetusky co nam vyzdobuju salu,ze mozno nieco bude,ale neni som si ista...bojim sa aby to tam nevyzeralo divne...nevies kde nieco take zohnat? :-(
Odpovedať
broskynka23: co sa tyka navlekov na stolicky, tak ti neviem poradit, lebo mi budeme mat pekne kozene stolicky (vanilkova farba). Su velmi pekne, tak sme sa rozhodli, ze navleky na stolicky nechceme. Podbradnicky som si objednala u jednej panej, ktora mi ich potom poslala domov na dobierku. Ich vzor mam aj v pripravnom albume, ak chces, poslem ti kontakt cez IP :-)
Odpovedať
no kocky, tak pohare a podbradnicky my este neriesime, al najradsej by som to hned objednala :-D lenze mame cas dani, takze tento mesiac mozme objednat tak sluzby uctovnicky ]-( aspon navleky snad pojdeme buducit tyzden objednat
Odpovedať
luko ja dane riesim uz od polky januara :-( snad sa mi to tento vikend uz podari konecne doklepnut :-|
Odpovedať
joj, ani nevrav, co zaplatime, tak to by mohla byt svadba zo 100 ludmi ]-( a ked mu pekne hovorim,a z si cely rok odklada, to nie ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?