Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
tak maju v Presove dobry vkus pri vybere modelov ;-) lepsi ako v ba :-|
Odpovedať
tak este som v tom tvojom salone nasla dalsie skvosty: http://www.svadobnecentrum.sk/images/... http://www.svadobnecentrum.sk/images/... http://www.svadobnecentrum.sk/images/... http://www.svadobnecentrum.sk/images/...
Odpovedať
http://www.svadobnecentrum.sk/images/...
Odpovedať
aj ostatne modely maju dosť dobre, bola som milo prekvapená, len dufam že mi ich dobre upravia, potrebuju trochu zužiť a skratit, este aj zlavu som mala, lebo som bola na veltru na ich prehliadke
Odpovedať
a kolko stoja tie nove modely so Spozy? myslim bez zlavy
Odpovedať
oprava: zo
Odpovedať
luko : 11 000 - 12 000,.
Odpovedať
tak to je este v norme, tu od 15 do 19tis. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz mam v albume fotos zo skusania :-)
Odpovedať
ano, uz som poslala IP, vyzeras neskutocne x-)
Odpovedať
lale, ja si ta uz ani v inych neviem predstavit.... x-) tie moje ti naozaj moc nesadli, ale tie vitazne, no myslim ze budes hviezda
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, dik, tolko chvaly... :-o tym, ze su take jednoduche sa mozeme "vyradit" na doplnkoch... je to ironia... chcela som biele, su maslove, nechcela som bez ramienok, mam bez ramienok :-) bola som este v salone Fany, tam som skusila este asi 10 siat, rozne typy (nedovolili nam tam fotit), ale ani v jednych som sa necitila takto "smrncovne"... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som ich saty videla na veltrhnu a bola som sklamana, mala som pocit ze toho uz hodne prezili :-D ano, doplnky si moze povyberat...ja budem mat eln nausnicky a dlhy jednoduchy zavoj
Odpovedať
Profilova fotka
no to si diplomaticky povedala... som si skusala korzet a suknu a sukna bola mierne povedane siva... uz mala svoje najlepsie casy davno za sebou... ...ja zavoj mat nebudem, chcem len nejaku jemnu celenku alebo kvet za uchom (asi orchideu)... a z tych istych kvetov aj kyticu a naramok
Odpovedať
Ahojte dievcence, chcem sa len spytat, niektora z Vas spominala, ze zhana oblek pre zenicha na SR. Mozete mi prosim povedat aspon orientacne ceny takeho tmaveho slusneho obleku v korunach. Dakujem x-)
Odpovedať
aduliena: cena dobreho obleku zacina na cca 9-10 000,-
Odpovedať
dakujem petocka. velmi mi to pomohlo. pekny dnik a pripravy. ja som o den skor ako vy, ale to je takmer to iste :-)
Odpovedať
aduliena, to neva ze si o den skor.. ved je to naozaj to iste :-) a ak som pomohla, som rada ;-)
Odpovedať
ahojte, je tu niekto =-) nejak sme zatichli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
idem zajtra skusat do St. Valentino, podam spravu...
Odpovedať
Ahoj petocka...no ved aj ja som minule kukala a marne,nebol tu nik... :-( Ako idu pripravy? Co mas nove? Ja uz som vcera vyrabala nase menovky a robila vysluzky - alkohol s nalepenymi fotkami a krasnou svadobnou stuzkou...tak som sa vytesovala...a kupila som si popolnocne satky :-) Take krasne zelenkave jemne lahucke...len neviem ci si k nim mozem nechat biele topanky? Co povies?
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam... ;-)
Odpovedať
ahoj ;-) co uz mas vybavene, pochval sa ;-)
Odpovedať
ahoj saphena... vitaj medzi nami augustovymi nevestickami...tesime ze si k nam zavitala ;-) Ako si na tom s pripravami? Mas vsetko? Asi este nie,ako ani ja nie....chichi :-)
Odpovedať
ahojte :-) broskynka: pripravy idu fajn. uz som sa ukludnila, lebo tie najdolezitejsie veci uz su zariadene. Mame uz doma obrucky, svadobne oznamenia a dnes sme si uz domov priniesli aj priatelov oblek (vestu s kravatou si bude poziciavat a aj to uz je zariadene). Suma sumarum uz su vsetky hlavne veci ok, len dnes mi najlepsia kamaratka/kolegyna volala, ze mozno nebude moct prist na svadbu kvoli sluzobnej ceste... takze sme z toho momentalne obidve smutne ale dufam, ze sa to vyriesi a bude sa jej dat zmenit ten nestastny termin. ;-( Blahozelam k popolnocnym siatkam, ja este nemam ziadne ani vo vyhlade, asi si to necham na poslednu chvilu :-( K tym satockam si podla mna mozes nechat biele topanky. Zalezi, aky odtien zelenej to je, ale ak je to lahucka svetla zelena, tak preco nie ;-) saphena: veru, pochval sa nam co uz mate pripravene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne sme vcera vybrali obrucky... nakoniec v Zlatokove v Auparku - foto mam v albume bola som skusat saty v St. Valentino... nic moc, skusila som asi troje, ale potom usudili, ze nie som typicka nevesta do ich siat a rychlo sme sa rozlucili...
Odpovedať
no obrucky su krasne, waw
Odpovedať
Profilova fotka
diiik... inak sa tesim, s drahym sme si dnes sadli, konecne vypisali ziadost na matriku, a presli sme si nas "planovac" s tym, co je este treba urobit... dalsim bodom su svadobne oznamenia... videla som uz stovky ale ziadne ma zatial neoslovilo... :-S
Odpovedať
no ja chcem ist na matriku buduci pondelok, co mi treba? rodny list mna a draheho...a?
Odpovedať
Profilova fotka
a oba obcianske preukazy na priezvisku ste sa dohodli? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?