Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My máme približne rovnaké množstvá, sú v tom už aj výslužky (víno). :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa! tak potom beriem... my vinko do vysluziek nedavame. povodne sme boli uplne proti, lebo mame skusenosti, ze vzdy ostalo mrte kolacov, ktore potom mrzli v mraznicke a po roku sa vyhodili :D ale maminky dostali hysteriu, ze nebudu vysluzky, tak sme povedali ze nech si ich zabezpecia :) takze sme momentalne skoncili tak, ze mame 3 rozne druhy a velkosti vysluziek :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariatesoro: červené víno berieme z reštiky lebo musíme 0,5 l na hlavu takže netuším čo je to za víno ale bolo dobré. Biele víno máme od kamaráta domáce vinikajúce. A 40l preto lebo sme ratali tak 1l na hlavu a zaratali sme aj ludi čo prídu po 21,00. Na výslužky mame zvlašť limbaašské tiež vinikajúce už naflaškované a polepene etiketami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buffy32 my by sme chceli viac druhov alkoholu, hruska, slivka, fernet, a asi po dvoch flasiach vajcaku, alebo nejakej tejto sladkej gebuziny a balentinku.. samozrejme vino biele cervene.. porad kolko coho mame nakupit, najme neviem kolko flias hrusky, slivky.. a kolko litrov vina cerveneho bieleho? boze som z toho zufala..lebo nemam sajnu
Odpovedať
Profilova fotka
hmm my sme porovnavali podla švagra čo mal minulý rok svadbu rakže sme sa tak zhodli že 1 liter vína na hlavu stači(oni brali 1,5 a kopec vína im ostalo) u nás tak 1/2 na 1/2 biele červené. Ta sladka gebuzina sa piť určite nebude kamarat to tiež kupil a nič sa nevypilo a u švagra sa po tom nik nezhaňal. U nás ide hlavne hruška tak tej sme kupili 8 fliaš a fernet toho 4 litrovky a inak tvrde nič ine. Samozrejme že som sondovala že kto čo pije a podla toho sme sa rozhodovali. Iba jeden hosť pije len borovičku aj to len štamplik dva a to nech si objedna u čašnikov.
Odpovedať
Profilova fotka
my si vino prinesieme sami a tvrde budeme brat od nich... nam radili toho vinka menej,ale ked sa tak nad tym zamyslim... neviem ozaj kolko mam objednat. uvidim na mieste, ked pojdem objednavat. To mi pripomina - uz by som asi mala, co? :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby, troska ste mi pomohli, snad nam poradia tam kde ideme pre alkac.. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som rada že od nich berieme len víno za liter nam učtuju 7 euro nechcem vidieť čo by pýtali za tvrde :-D A ked vína ostane nevadí ved u nás sa nestratí.
Odpovedať
Profilova fotka
To je dobrá pálka - 7 eur ]-( . My si našťastie môžeme alkohol, víno i nealko doniesť.
Odpovedať
Profilova fotka
no to je ale našťastie v celkovej sume sa to strati
Odpovedať
Profilova fotka
7eur je ozaj cena za uz za velmi dobre vino, tak verim, ze ho skutocne budete mat
Odpovedať
Profilova fotka
halo! nikto nema nic nove? alebo sme vsetky take rozlietane, ze jednoducho nie je cas... :) mne dnes dorazilo bolerko, z coho sa tesim. teraz len dufat ze ho nebudem potrebovat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak dalsia co sa pripaja s pozitivnym myslenim ohladom pocasia ;-) svad. obrad mame von... :-N a este k tomu alkoholu: tiez sme pocitali tak 1l vina na hlavu mame cca 60 ludi na oficialnej casti plus 20 na neoficialnej od 20:30, takze mame cca 90 litrov bieleho vina, cervene sme neriesili, k tomu samozrejme vysluzkove vino a alkohol tvrdy: len hruska a fernet, prip. KB...bude sa capovat pivenko, kto by chcel...mame dost mladych:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my kupujeme fernet a hrušku. no a samozrejme biele a červené. časť musíme zobrať z reštaurácie a to si ideme tento víkend potvrdiť s prevádzkárom , že koľko presne. inak celkom sme pokročili v prípravách. už nám ostáva vybaviť len moje popolnočné topánky (žiadne sa mi nepáčia a furt chodím po obchodoch). ešte posledné sedenie s pánom farárom. etikety, menovky, pierka, výzdobu, menu, kyticu nám našťastie rieši svadobná agentúra, takže o niečo mám toho menej :-) akurát kameň úrazu - nemáme obrúčky. mali byť začiatkom tohto týždňa a stále nie sú. a to je pritom známa značka diamantov, od ktorých by som očakávala profesionálnejší prístup... ale šak snᡡd to do 04.09. bude
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem dnes vyplatiť koláče a odniesť sošku na toru a v sobotu ideme ešte pre víno a inak je už všetko pripravené. Nedbala by som keby svadba bola už teraz v sobotu :-) neviem sa dočkať a tento týždeň ide tak strašne pomali.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my uz pomalicky finisujeme. Len nemam sandalky k popolnocnym, ale chystam sa cez vikend obehnut vsetky obuvi v ba a pk, verim,ze najdem,co hladam. Kolaciky su zaplatene, vinko sa pojde zobrat tesne pred svadbou a este nas caka nacvik v kostole:-) A zajtra na matriku... posledne upravy. Uz mam terminy na manikuru, pedikuru, uplne sa na to tesim:-) da sa tu vytvorit sukromny album? Asi nie,ze? lebo by som vas chcela vsetky vidiet,ake ste krasavice :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, lindt, to by bolo skvelee! buffy, Ty si jakyyy makac, ze uz mas vsetko! ja som dnes v praci strihala menovky :D na velku tabulu som si napisala na co sa nesmie zabudnut v piatok a v sobotu next week. :)
Odpovedať
my uz tiez mame v podstate vsetko :) uz dorazili aj pohare a flasticky na redovy, pernicky na redovy sa uz pecu a torta dohodnuta :) snad hodim este foto do albumu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, tak my sme dnes dohodli presny pocet kolacov, vysluziek, kedze nam aj krabickuju a dohodli co kde a kedy, kedze nam ich dovezu na hostinu a dvakrat po 50 ks v krabicke k nam domov aj k drahemu domov, nieco na stoly v sobotu, tiez sme zaniesli postavicku na tortu, lebo tortu nam pacu inde.. buduci tyzden ideme nahlasit presny pocet menu na hostinu.. inak mame vsetko, len drahemu este chyba kosela :-D :-D
Odpovedať
ahojte babyyyyyyy!!! :-D Spravy o pocasi su premenlive ]-( pripajam sa tiez k meditacii, aby bolo krasne, kedze mame obrad pod holym nebol o 16:30, takze tak po tej 18:00 tiež povoľujem malý dážď... ;-) Uzite si posledny tyzden "slobody" x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, už je tam 4.9., zatiaľ to vyzerá dobre, tak snáď to vyjde. http://pocasie.pozri.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
stale hypnotizujem pocasie a snazim sa na neho co najpozitivnejsie vplyvat! :)
Odpovedať
Profilova fotka
boze,len aby neprsalo,lebo netusim, kde sa budeme fotit... a inak, verim aj ja,ze nebude...:-) dnes sme boli na matrike zahlasit datum a jednoducho to cele spisat, tak sa nam to uz pomaly zoficielnieva;-))) a co s tym albumom, teda? Ste za baby, aby sme nieco take vytvorili,ci ani nie? Lebo ja sem svadobne foto davat nebudem... tak som myslela,ze aspon po jednej foto by sme mohli sem dat,ak sa to da... naozaj by som vas rada videla:-) A inak, co babatko? Uz ste nad tym premyslali? Kedy sa budete snazit,resp. su tu take, ktore uz babatko maju? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa este opytat, mame sobas na matrike.. dohodnut sme sa boli uz v maji, vyplnili sme papiere, nechali si tam nase rodne listy, dohodli sme datum a cas.. neviem teraz, ci naisto nas tam budu 4.9. cakat, ci treba sa ist este ukazat? Maju aj nase rodne listy a kazali nam prist s obcianskymi a dobrou naladou ;-) ;-) myslite, ze nieje potrebne tam este chodit? len sa bojim, ze prideme na obrad a nikoho nikde :-D mamka hovori, ze nemam strasovat, ze urcite tam budu... lindt my sme pred dvomi mesiacmi vysadili tabletky, teda drahy mi vyhodil polovicu nedobrateho balenia, ze chce aby som sa poriadne vycistila.. planujeme od noveho nedavat si pozor.. a co pride, kedy pride nechame na osud, babetko si samo najde cas kedy chce prist na svet :-)
Odpovedať
lindt - ten album je super napad, ked to uz takto spolu prezivame - vidiet, ake sme boli krasne nevesticky...ja sem par fotiek dam. A ty ak nechces, jedine ma napada potom poslat e-mailom, ktory si posleme v sobnej sprave. Co sa tyka babatka - tiez to riesime tak, ze sa tomu nebranime, ale ani to nejako neznasilnujeme. Mne by sa velmi pacilo, keby sme sa zo svadobnej cesty vratili traja ;-) Simika 26 - ja by som na tvojom mieste na tu matriku zavolala a len si to overila, ze to maju poznacene a rataju s vami. papa nevestičky :-) zajtra idem zapíjať slobodu, ale nejako sa vôbec neteším...netuším prečo...asi som z toho celého už veeeľmi unavená...
Odpovedať
Profilova fotka
maxi, uzi si zapijanie! ja som mala minuly tyzden, baby ma skvele prekvapili, vsetko zariadili, vybavili, ja uz som len zlizavala smotanku :) na tie fotky - mozeme si vytvorit album mimo stranku MS a dame si navzajom heslo, aby kazda mohla uploadnut fotky, ak chcete... vsetkym zelam krasny vikend! posleeendyyy so starym priezviskom!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby myslim ze objednavam najviac chlastu na svete :) ale asi aj budeme mat viac ludi ako ostatni, cca 60 pozvanych a ked pridu kamosi... no ratam ze okolo 120 nas bude, ale my sme kamosom povedali ze az okolo polnoci nech sa dovalia. Musi byt pekne, lebo ja nemam ani bolerko ;) inu moznost nepripustam:D No a je teda toho este dost zariadit, ja musim vsetko nakupit a jasne ze kozmeticka, kadernicka atd, a topanky popolnocne tiez nemam, to mi nenapadlo ze toto bude najvacsi problem :) inak zajednane a dohodnute by uz malo byt vsetko, uff, a tento tyzden budem asi dost stresovat ;) A s tymi fotkami je to super napad! musime to dako vymysliet nech sa potom navzajom podelime aj o fotky nielen pripravy :)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame na veceru 94 ludi, a potom este pridu kamosi - co do 20-30 ludi, takze tiez nas bude tolko :)
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby, posledny ,,slobodny" tyzden :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja si to este stale neviem celkom predstavit :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?