Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
no vela profesii pracuje aj cez sviatky a nikde sa nemozme stazovat alebo povedat ze ideme slavit sviatok...
Odpovedať
dik Jani :-) odpisem IP jahodky a meno mate?alebo lepsie povedana mená ;-) spisiacka ja uz dva roky neviem,co je volna nedela :-p
Odpovedať
Pridávam sa k neustále pracujúcim...ja už ani neviem čo je voľný víkend, alebo Vianoce....keď som vždy v práci....ale zase na Veľkonočný pondelok by mi to aj vyhovovalo ;-) Jahody a chcete vedieť pohlavie?Alebo sa necháte prekvapiť...ja vždy nadtým tak rozmýšľam, či by som vydržala až 9 mesiacov bez toho, aby som vedela čo to bude.... :-) Zmrzlinka nemáš zač.....za to sa neďakuje....
Odpovedať
aj tak dakujem :-D mas IP jeeej ja som tento rok bola na Vianoce doma,ale zase som si to odsilvestrovala v praci ;-) Jani a Ty by si dala ake mena? Moje dve zname tu v Dubline maju na Valentina termin a bude to Maximilian a Patrik a kamoska v CR caka v aprili (presne na manzelove narodky) a tiez to bude Max. Ja by som dala Martin,Samuel,David,Tobias alebo Tadeas a este Tomas a pre dievca Sara,Lenka,Liana,Laura,Lucia alebo Terezka aj Natalia by mohla byt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak u nas dievca jadnoznacne Alina, tak sa volalo jedno dievcatko vo svajciarsku ked som tam pracovala a velmi som ju mala rada a pre chlapca este nemame ale asi Samuel, cize Samko, ale to je tak na 20 %. Pohlavie nechavame urcit aj ked ja som nechcela ale presvedcili ma, vraj aby som nakupila peknu vybavicku. Na druhej strane, sestra chceli vediet a mala to tajila az do porodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jahody11 tak ako sa mas? babätko pocuva? my to mame uz len za 86 dni a uz teraz sa neviem dockat kedy bude nas chlapcek na svete.. uz mi neda ani v noci spat.. a co pripravy na svadbu?? uz su v plnom prude?
Odpovedať
ahojte baby prisla som vas len pozdravit..dufam ze sa mate dobre a pripravujete vsetko na vas veelky den.. ;-)
Odpovedať
inak mam profi fotky len nestiham nic lebo mame teraz vela starosti s bytom a dokoncujem bakalarku..takze tak..ale mozno nahodim aj teraz uvidim ze co a ako..pa
Odpovedať
Jeinabe no ja som minuly rok mala na velkonocny pondelok dennu... tak to som aj bola rada ;-)
Odpovedať
no to uz hovorite o velkej noci.. xi xi nejako ste uz predbehli ci kedy to je ..?nejako nemam pojem o case xi ix
Odpovedať
no je to az od 10 do 13 aprila myslim ale ono to zbezne raz dva... :-|
Odpovedať
caute skoronevesticky a mlade pani :-D :-D :-D kikuska a co svadobne dary?nejake prekvapko bolo? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co hovorite na prvu piesen od Jany Krischner - Pokoj v dusi
Odpovedať
Ahojte baby...... :-D No zmrzlinka mne sa páčia mená....Dominik, Dávid, Tadeáš, aj Tobias....a dievčenské vôbec neviem, ale celkom sa mi páči Timea.....a ináč babku už tohto týždňa aj pustíme domov..... ;-) Spišiačka tá pieseň je nádherná, ale na mňa pôsobí tak smutne.......ináč už sa teším na ten film...
Odpovedať
ahoj Jeinabe hej mam pocit ze vsetky pomale piesne su smutne. Ale davas si nejaky sladak ako prvu?
Odpovedať
cavines!A co tak Holki-Ve snu se vdavam ;-) Diky,Jani to je dobra sparava :-) Ja furt hovorim,ze ak syn ,tak David a Kolda to meno neznasa :-D
Odpovedať
ahojte. xi xi vacsinou sme dostali peniaze..ako dar..aj sme chceli, len svagrina nam darovala dve sady priborov a okrem toho aj noze od tescomi z kvalitnej ocele atd..no tak som rada...lebo to sa zide a je to kvalita, od hosti sme chceli peniaze..takze tak. lebo sme sa bali co nam daju.. inak ked rozoberate mena..dufam ze som to spravne pochopila... mne sa paci dievcenske Sabina a pacila sa mi Nina ale je ich strsasne vela..ninusiek uz ...inak manzelovi sa paci Karolina lebo on je Kajo..no a chalanske sa mi paci..Ales, alebo aj Simon to meno sa mi pacilo uz davno ale simonov je teraz tiez nejako premnozene tak neviem..no ale to najprv musime otehotniet aby sme vyberali mena..pre deticky... ale my aj tak teraz nebudeme plodit xi xi musime sa trosku vzchopit a vzpamatovat z financneho soku.. a aj do tych bytom je strasne vsetko drahe..takze tak.. majte sa moje..inak dnes je presne 10.februara tak pred mesiacom sme mali svadbu
Odpovedať
jeeeej kikuska tak to blahozelame k vyrociu :-D Mne sa tiez paci Aleš a aj Sabinka je pekne meno.No my sa tiez zatial snazime neotehotiet ;-) A jedno viem iste,ze my sa s manzelom na mene nezhodneme.Uz sme dohodnuti,ze pre chlapca vybera on a pre dievca ja.A ze svokor to bude velmi tazko znasat,ze ak to bude chlapec,tak nebude dodrzana rodinna tradicia a ze to nebude Koloman.Staci,ze mam manzela s takym menom :-p :-D Spominam,ze sa ma vsetci pytali,ked sme zacali spolu chodit,ze ako volam a ja ze MILACIK :-D Inak my sme dostali dary aj tri a pol mesiaca po svadbe.Boli sme pred svadbou v CR len kratko,tak ti co nam nestihli dat,tak nam dali pocas nasej dovci v january.Este aj blahozelania na nas cakali.Vsetky poriadne zalepene ;-) Tak sme sa smiali,ze stale zijeme svadbou. A dostali sme zopar veci,inak nam vsetci davali peniaze.Najviac ma dojali ruzove malicke salky s podsalkami a sada cervenych saliek s podsalkami a sada modrych skleniciek na vino vseliak pomalovana.Vsetci o mne vedia ,ze take veci neznasam a aj tak sme to dostali.Jasne,ze to bolo z druhej strany :-p
Odpovedať
no tak nastastie sme sa tymto salockam vyhli hi hi :-)
Odpovedať
Tak to je fakt hrozné, keď človek dostane to, za čím by sa v obchode ani neobzrel........... 8-) Miška veľmi pekne ďakujem za fotku, dnes mi ju dala tvoja babka.......vo štvrtok ide domov a je jej veľmi smutno za tebou.......... ;-) .......má ťa veeeľmi rada.... No pre dievča sa mi ešte tiež páči meno Karolínka.....
Odpovedať
Spišiačka určite prvú pieseň chcem mať slaďák,len hľadám ešte ten pravý ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte, aj ja chcem nejaký sladák na prvú pieseň ...ale máme živú hudbu, tak musím vybrať niečo čo zvládnu :) úplne prapôvodne sme chceli od Ramazzoti+Anastasia(myslim)- I belong to you http://www.youtube.com/watch?v=-nzkS7...
Odpovedať
my sme mali uplnu klasiku Everything I Do... ale v podani Brandy (jedina skladba, kt moj drahy akceptoval aj to len preto, ze to spieva prave Brandy ;-) ) keby to bol B.Adams, tak anuluje sobas :-D :-D http://www.youtube.com/watch?v=cLNQjT... mne sa paci Kotula - Tak ako... ale to mal na svadbe bratranec... http://www.youtube.com/watch?v=HKzOzO...
Odpovedať
ja dakujem Jani ;-) Mne je tiez za vsetkymi smutno,ale nic nezrobim.Taky je zivot.
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, ja stale neviem aku pesnicku, uvidime. Stale sa spolieham ze je este dost casu :-D Inak aj my to mame tak, ze dievcatku vyberam ja a chlapcekovi drahy ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
hej a nechcete tu od hapku co sommala ja ...tiez sa hodi na svadbu.. divam se divam a ty spis..spieva ju s bilou luciou a ma krasne slova... alebo krajsna je aj od Pribuznych..a zacina sa asi..Na tu dnesni noc ma lasko na tu ne..na tu nikdy ne nikdy nezapomenem..je krasna... skuste si ju zohnat niekde na nete...pa a drzte sa...
Odpovedať
kocky nasla som link na hapku: http://www.youtube.com/watch?v=-xt9Do... Pribuzni tak piesen sa vola Soud (ako súd po sk) :-) je teiz krasna.. ale neviem ju najst na youtube
Odpovedať
dalsia z mojich oblubenych piesni ..veim ze sa nehodi na svadobny tanec..ale je krasna, idealisticka za zaroven plna reality xi xi :-) ake sme my zeny a aki su muzi..a akych by sme ich aj mozno chceli mat :-D http://www.youtube.com/watch?v=YoQvjj...
Odpovedať
no pozeram ze tiez ste na slovennske alebo ceske hity to je dobre... ved nech tomu kazdy rozumie... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?