Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
smar: :-D Přesně tak. Představ si mimiňáka v tom černém, to bude teprve frajer :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
em asi ten černý :-) ale možná ještě pořídíme červenou košili at ladí k tatínkovi :-) tak jdu objednávat, to bude frajer :-)
Odpovedať
smar: Mně se to líbí s tou bílou :-D. Ale já jsem trochu ovlivněná, však víš :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
em :-D :-D uvidíme až přijde :-) to bude fešáček :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, když jsem si pročetla vaši diskuzi, tak mám pocit, že jsem nějak pozadu s přípravami...Dneska jsem psala k nám na úřad, kdy vypisujou termíny svateb na příští rok a odepsali mi, že to zastupitelstvo bude schvalovat až v říjnu a termíny na první pololetí 2009 budou k dispozici nejdřív v listopadu...Hrůza, doufám, že tam potom nepřijdu a nebude to všechno obsazené.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana u nás budou mít vypsané termíny až v lednu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jsem na to celé zvědavá. Vdávám se sice už podruhé, ale jsem nervóznější než poprvé...Už mám aspoň objednané šaty i závoj, co nevidět by mi oboje mělo dorazit domů, jsem jak blázen, chodím se denně dívat do schránky, jestli už tam nemám vzkaz z pošty, abych si to vyzvedla.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana :-D :-D já šaty měla na letos ale nevím zda je nechat nebo v lednu začít shánět jiné
Odpovedať
Profilova fotka
Já už jiné shánět nebudu, tyhle jsem si koupila, tak už mi zůstanou. Po svatbě je buď pošlu dál do světa, nebo je schováme na památku a pro případ, že by se jednou hodily mé budoucí švagrové, byla z nich úplně unešená.
Odpovedať
Profilova fotka
já si právě půjčovala ale svatba se přesouvala na příští rok tak váhám
Odpovedať
Profilova fotka
Dneska jsme s přítelem počítali, kolik stuh budeme muset koupit na výzdobu aut....a ještě budeme muset zjistit, jak to tam pak přidělat vepředu, za masku chladiče to většinou nepůjde, protože jsou to starší auta...Asi koupím přísavky, pro jistotu. Příští týden jdu nakoupit ty stuhy a taky vliselin, abych z něj vyrobila mašli na auto nevěsty, za mašli posadíme oblečeného medvídka. Veškeré dekorace a doplňky včetně kytic si dělám sama, takže už doma kreslím a zapisuju si nápady, abych to do června nezapomněla. Jen dort a koláčky nám upeče tchánova teta.
Odpovedať
Profilova fotka
ty už toho máš, no já nemám nic - teda jo ted budu objednávat oblek pro syna 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Já nechám šatičky pro dcerku až na jaro, abych je teď nekoupila a ona mi do června nevyrostla víc...Taky si vymyslela, že chce růžové, vstávají mi z toho vlasy na hlavě, byla by to jediná růžová barva na svatbě. Budu ji muset nějak přesvědčit, že bílá družička je krásnější, když bude mít maminka bílé šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana kolik má dceruška? náš malý je ješt, v bříšku a narodí se v říjnu ale chci mít už ten rozkošný oblek doma :-) :-), bud vel. 3-6 nebo 6-9 tak jsem vzala větší a uvidím, když tak prodat ho můžu kdykoli a koupit nový můžu taky. Jestli chce dcera růžové asi bych ji to nechala, vždyt i ty můžou být krásné :-) a kdybys měla třeba růžovou kytku vypadalo by to hezky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Malá včera oslavila páté narozeniny. Možná by se dalo vymyslet několik růžových doplňků, aby se dcerce vyhovělo, je to vlastně i její svatba, tak trochu...Na mé první svatbě s jejím tatínkem byla ještě v bříšku, tak teď si to užije s náhradním tatínkem. S tou růžovou kytkou nevím...mám vymyšlenou kytici z lilií a pštrosích per....nebo z kopretin, ještě se uvidí, jsme dost finančně limitovaní, tak si co nejvíc věcí zařizuju úplně sama, aby to vyšlo co nejlevněji.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana zajdi se s ní podívat a nech ji at si vybere sama, je to přece trošku i její svatba a hlavně at se líbí sama sobě :-) myslím že růžové šaty problém nejsou :-) :-) no my extra limitování nejsme ale taky chci ušetřit co nejvíc, jen mám strach něco zařizovat když ještě není jistý termín :-(, kolik lidí počítáte
Odpovedať
Profilova fotka
Snažili jsme se, aby to byla malá svatba, ale i když jsme spočítali jen nejbližší příbuzné a přátele, vychází nám to na 25-30 lidí... Ale uvažujeme o tom, že si možná vybereme až nějaký odpolední termín a místo klasického svatebního oběda pak bude jen rautík a grilovačka na zahradě.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana jo taky jsme se snažili jen nejbližší a dostali jsme se na 25, my chcem svatbu odpoledne určitě a s jídem to vidím podobně :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jsem na to celé zvědavá.....z přítelovy rodiny už to vědí všichni, jsou z toho nadšeni a těší se, ale moje mamka to ještě netuší.....obávám se, že ji trefí šlak, až se dozví, že se rok a něco po rozvodu zase vdávám, navíc mého přítele nemá moc v oblibě, dělí nás lehce netradiční věkový rozdíl a to jí vadí.
Odpovedať
Profilova fotka
naši zas nemohli rozdýchat že budou babi a děla, no ale sebekriticky přiznávám že se nedivím a zvládli to, tvoje mamka se s tím smíří :-). A navíc je to tvoje svatba tak ji nic jiného nezbývá
Odpovedať
Profilova fotka
Taky pravda, už ale vidím tu hodinovou přednášku, až ji můj drahý přijde požádat o mou ruku...Přesně to slyším: "Ty nemáš rozum, vždyť on je tak mladej, za chvíli ti uteče, protože na něj budeš stará...." To totiž slyšíme od některých lidí z okolí už od začátku. Přitom je to ten nejvyzrálejší chlap a nejbáječnější náhradní táta pro moji dcerku...Ale to asi lidem nevysvětlím. Zajímavé ale, že jeho rodina mě přijala úplně samozřejmě, vůbec jim nepřipadalo divné, že si jejich syn našel starší paní s dítětem...A když mě požádal o ruku a dal mi prstýnek, tak to hned chtěli slavit.
Odpovedať
Profilova fotka
hlavní je že jste spolu štastni, na věku nezáleží. U nás jsme zas poslouchali řeči že jsme si dítě pořídili brzo, ale my to tak cítili že je na to ten správný čas a že to tak chceme :-). Takže naše roční výročí oslavíme s měsíčním dítětem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem si malou taky pořídila brzo, mladá, ale nelituju. Už si to bez ní nedovedu představit. Chceme jí tak do roka po svatbě pořídit sourozence, možná ještě dva... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivana :-) :-) jen pořidte, je to lepší vyrůstat se ségrou nebo bráchou než být jedináček :-) jak velký je mezi vámi věkový rozdíl jestli se můžu zeptat
Odpovedať
Profilova fotka
Jsem o sedm let starší než přítel. Ale vůbec si ten věkový rozdíl neuvědomuju, je to tím, že přítel je daleko vyzrálejší, než jeho vrstevníci.
Odpovedať
Profilova fotka
to není vůbec strašné :-), my jsme o 7tak ale naopak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že by nás okolí tolik neřešilo, kdybychom byli oba trochu starší, takhle si každý myslí, že jsem si našla klučíka. Sama jsem ještě dost mladá...
Odpovedať
Profilova fotka
ted jsem koukala na fotky a jseš, kolik ti vůbec je
Odpovedať
Profilova fotka
V listopadu mi bude 26. Příteli bude v říjnu teprve 19...
Odpovedať
Profilova fotka
hádala bych ti mín, mě je 24 a taky mi lidi říkají že jsem blbá se tak brzy vdávat a pořídit si dítě, že si zkazím život a nic neužiju
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?