Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivanko:okolí neřeš, mně je 28, příteli 22 a máme spolu 8 měsíčního Matýska. Nikdo za vás život žít nebude, je to vaše věc, jak si to zařídíte a když vám to klape, tak co... ;-)
Odpovedať
Že se vám sem pořád vměšuju :-D, Ivanko, co dělá přítel? Už má po škole? Jsem taky od Děčína :-).
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, dík za podporu, aspoň někdo, kdo si nemyslí, že jsme s přítelem divní.... :-) smardik - děkuju za kompliment, okolí soudí, že jsem vedle přítele omládla, prdlá jsem byla vždycky, ale prý i vzhledově...
Odpovedať
Profilova fotka
emmili - Právě že ještě dodělává školu. V květnu skončí a v červnu se bereme.
Odpovedať
Ivanko, je sice pravda, že u chlapa je to netradiční, ale co, každý jsme jiný :-). Jakou školu dělá? Já taky v květnu maturuju... A právě čekáme aspoň na tu maturitu, i když pak půjdu ještě na VŠ.
Odpovedať
Profilova fotka
ivena hlavní je že jsme štastni, klape vám to a malá ma tatínka co ji má rád, nedejte se :-)
Odpovedať
Profilova fotka
emmili - Dodělává učňák, bude z něj obraběč kovů...
Odpovedať
Ivčo, asi jsi to někde už psala, ale jak dlouho že jste spolu? Že tak brzy vyrukoval se svatbou :-D. Hodně je tohle výchovou. Když píšeš, že i doma u něj to přijali s nadšením, tak je jasné, že je tak vychováván a už dost dospěl...
Odpovedať
Profilova fotka
Jsme spolu osm měsíců. O ruku mě požádal už v dubnu, na můj svátek, ale dohodli jsme se, že to neuspěcháme, zachováme roční zásnuby... Navíc jsem se v dubnu teprve rozvedla.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivana my jsem spolu 9měsíců :-)
Odpovedať
Ivana: No, je to fofr :-). Takhle se mi to zdá strašně rychlé, když to slyším o někom, ale my s přítelem jsme taky teprve 11 měsíců spolu a vím, že za tu dobu se dá člověk poznat dobře... Jen je hezké, že se do toho tak hrne, na to že je to chlap :-D. Hlavně že školu bude mít dokončenou...
Odpovedať
Profilova fotka
em :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
smar: Ale je to pravda :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
Taky proto jsem psala, že jsme dost finančně limitovaní a proto si zařídím sama, co půjde. Zatím táhnu domácnost sama, přítel přispívá z brigád, ale pořád to není opravdový plat...
Odpovedať
Profilova fotka
em ale no tak :-D :-D :-D, ber to tak že ivana je na tom líp než já :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, nejsi na tom tak zle.... :-D Když jsem se vdávala poprvé, byla jsem v sedmém měsíci těhotenství a s mým bývalým manželem jsme se znali sedm měsíců a týden..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivana my se známe 9měsíců, já jsem na začátku 8měsíce ale malý je plánované dítě,
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, na chvilku mizím, jedu si k babičce pro malou. Ale tak za hodinku se zase připojím!
Odpovedať
smar: Jo? V čem? Že s ním ještě nestihla pořídit prcka :-D? Však se na to taky chystají :-D... ivana: Můj přítel má slušný plat (je tedy soustružník, takže žádný inženýrský :-D), ale já jen tak do práce nepůjdu a letos se i ta brigáda nějak podělala... Žijeme tedy u našich a zatím mě rodiče víceméně živí, ale na svatbu žádný příspěvek neočekáváme a vejdeme se 100% do 30 000 ;-). Jen oblek jsem pořídila za 260 Kč :-D - použitý z inzerátu, ale co, vůbec to na něm znát není :-). Hostina proběhne doma na zahradě a večer jen opékání s rodinou. Ono se to dá i za malý peníz, neboj...
Odpovedať
Profilova fotka
em jo že si nestihla pořídit prcka :-) sice chystají ale až po svatbě, já otěhotněla rychle 8-) ale řeknu ti že bych se rozhodla stejně, malého nevyměním za nic na světě :-) je to moje láska
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem zpátky. Moje malá se mě právě zeptala, jestli bude mít taky závoj...Nevím, nevím, už jsem sice viděla i závoje na družičky, ale nebyl by to trošku kýč?
Odpovedať
Ivana: No, mně se to taky moc nelíbí :-S. Ale jsou docela hezké věnečky s malinkým závojíčkem, tak třeba tak... Anebo jí vysvětli, že závoj mají jenom nevěsty...
Odpovedať
Profilova fotka
To bude nejlepší, věneček by vypadal hezky, musím jí nechat dorůst vlásky, babička ji nechala ostříhat a už jí nemůžu dělat culíčky a copánky... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
taky by se mi víc líbil ten věneček, zkus jí vysvětlit že závoj je jen pro nevěstu a ona že musí na něj dorůst :-)
Odpovedať
Profilova fotka
S ní je to vůbec veselý. Neustále se ptá, kdy už se budu jmenovat novým příjmením a jestli se ona taky pak přejmenuje. Je zajímavý jí vysvětlovat, že ona se bude i dál jmenovat po svém tatínkovi.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana :-) asi se nemůže dočkat, tatínek nesouhlasí se jmenou příjmení nebo tě to vůbec nenapadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
Tatínek by s tím nikdy nesouhlasil, máme to s ním trošku problematický...Jedině snad, kdyby se o malou delší dobu vůbec nezajímal, tak prý jde zažádat soud, aby ho zbavil rodičovských práv a přítel by pak mohl malou adoptovat a jmenovala by se stejně jako my.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana tak to jo, soud jde zažádat ale fakt jen když se nezajímá a je to na dlouho
Odpovedať
Profilova fotka
Taky pak jde o to, jestli by to příteli vůbec povolili, tu adopci. Když si to spočítají, tak jim vyjde, že by se musel stát otcem ve 13,5 letech...
Odpovedať
Ivana: To by snad nevadilo, ne? Nepřišlo by mi divné, kdyby si třeba třicetiletý člověk adoptoval 15leté dítě :-S...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?