Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chroustinka tak to chce můj chlap, tak 2 roky po sobě mimam myslíš v té Ostravě-Porubě?
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - jasne, vsecko po sobe, at se pak taky navzajem umeji pohlidat a treba starsi mladsiho dovest ze skoly ;-) Uz jste se o mimcu doma nejak bavili? Ja jsem zvedava, jak bude na maly reagovat dejv, on je takovej citlivka :-) Jo a vcera jsem se rozhodla, pujdu za cvicitelkou a reknu ji at nas preradi do skupiny na jiny den, treba tam nebudou chodit ty dve zensky s tema kousavcama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - to je prave ono, ja treba beru jako samozrejmost, ze deckam dam dve veci - kvalitni vzdelani a nejaky fin. zaklad do zivota (pro koupi vlastniho bytu), taky pocitam s tim, ze decko musi mit zajmy, konicky, jezdi na tabory, na hory, atd atd, takze proto rikam, ze deti jsou drahe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já to taky beru jako samozřejmost proto vím že 4děti jsou luxus a to jim dát nebudu moct
Odpovedať
Profilova fotka
ale zas je krásné je čekat - i když se zrovna asi chtějí prokopat ven a tlačí tě do žeber :-) ale nevyměnila bych ho za nic na světě to moje malé zlobítko
Odpovedať
Profilova fotka
prave, kdyz se na to podivam realne, tak vim, ze zvladnem tak ty tri, to myslim ze je u nas v poho a ze se budou mit dobre a vsichni budou mit stejne, o tom ctvrtym bych treba uvazovala postupem casu, kdybych videla, ze na to budou penize... A navic, tri se do auta vejdou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru třeba vyhrajem sportku a bude po starostech :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to bysme mely zacit sazet,ne? :-D Ted jsem zjistila, ze jsou na me nastvany uz dva lidi kvuli tomu, ze nemam rozlucku se svobodou, mas rozlucku?
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, jakou budete mít svatební kytici?
Odpovedať
Profilova fotka
nejaky kytky,co se mi libi jsem pred chvilkou dala do alba, koukam u tebe vyhrava kulata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Právě že si nejsem ještě jistá, původně jsem chtěla převislou a teď to vidím spíš na kulatou.Líbí se mi tulipány, ale to asi neprojde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pritel nechce tulipany? Premyslela jsem, ze mu poslu pak par kytek, co se mi libi a at potom sam vybere a necha navazat kytku, ma byt kytka prece darek neveste :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tulipány s emu líbí ale ne jako svatební kytka. Líbí se mu třeba růže a kaly, to mě taky, ale chtěla bych trochu originální kytí.. Já bych se taky chtěla nechat překvapit, ale věřím že vybere pěknou kytí.. Kdy ji budete objednávat?
Odpovedať
smardik tam, presne tam
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze tak mesic predem by melo byt dost... kdyz to necham na nem, tak to nevim, kdy ji bude chtit objednat :-) myslim, ze ten den nabehne do kvetinarstvi a neco tam da dohromady :-) Myslim, ze se vazne necham prekvapit :-) akorat nevim, jestli nebude blby, kdyz mi ji da az na obradu, kdyz me predtim neuvidi...
Odpovedať
Profilova fotka
To je docela zapeklitá situace? Co takhle kdyby ženich pověřil svědka a kytici Ti předal on?
Odpovedať
Profilova fotka
zapeklita to je, to mas pravdu :-) svedek nemuze predavat kytici, to by nebyl darek :-) Budes ty kytky s necim ladit? ja pro to nemam moc cit, tak to bude vypadat jako sbirka kde ceho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já kytičku ještě nevím,záleží jaké šaty budu mít ale líbí se mi převislé :-) tak uvidím,ale určitě si ji budu vybírat já a taky chci at mě vidí až na obřadě takže mi ji dá až tam
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar ýenuše, já tu hrooooozně dlouho nebyla, nechce se mi to celé číst, ale zeptám se kdy se chystáte na zkoušky šatů, zamluvit fotografa atd. Chci to nechat na říjen - litopad, ale netuším , zdali to není pozdě :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janinka ahoj, fotografa už máme - pokud se svatba nakonec přesouvat nebude, zajištovala jsem ho v červnu a už měla některé datumy na příští rok červen-září obsazené. no a zkouška šatů at se zbavím bříška :-), ale myslím že leden úplně stačí
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: No asi to budu ladit vše do vínové barvy a kytička se toho nevyvaruje.. Asi v kombinaci se smetanovou.. Takže klasika :-|
Odpovedať
Profilova fotka
smardik, fakt už máš i fotografa? ježiši a já si pořád říkám, že je to brzo :-S . Asi začnu taky shánět, teda já už tak nějak typy mám, jen jim zavolat a domluvit si schůzku.
Odpovedať
Profilova fotka
janinka mám,vím totiž jak to je obsazeni-já se totiž měla vdávat ten v srpnu a začátkem ledna jsem začla shánět fotografa a většina byli už obsazeni, byl to problém
Odpovedať
Profilova fotka
janinka: brzo není, já si to myslela taky a málem jsem přišla s křížkem po funuse..
Odpovedať
Profilova fotka
Holky já sem se snad neměla ani ptát, ted budu bláznit jestli vůbec někoho seženu. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a taky mě zajímá , jestli už jste to doma oznámili? myslím že chystáte svatbu, já bych toho nejradči co nejvíc zařídila a pak jim to oznámila, aby nám do toho co nejmíň mluvili .
Odpovedať
Profilova fotka
janinka u nás to všichni ví, mají tendence do toho mluvit ale nenechám si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nás to taky všichni ví a zatim se mi všichni spíš nabízí že upečou tohle a támto... Nikdo zatím do ničeho nemluvil. Ani bysme si nenechali.
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne ranko - konecne patek :-D Mam uzasnou a uplne super zpravu, vcera pritel rekl, ze mame jeste jednoho kamarada (uplne jsem zapomela, jakej ze to ma konicek :-) ), co amatersky foti, docela dost se tim zabyva a dela moc pekny fotky, takze se ho zepta, jestli by nam fotil :-) Huraaaaaaa :-) To by bylo vazne super, uz jsem se pomalu zacala smirovat s neznamym fotografem a tedka takova dobra zprava :-) ahoj janinko, my jsme oznamovali klasicky do roka a do dne :-) nas urcite do niceho nutit nikdo nebude, uz jsme spolu 8 let a 6 spolu bydlime, takze rodice to nechaj na nas a spis davaj jenom doporuceni, co by bylo oka a co by se nehodilo, coz me neva, protoze mam aspon pohled z vic stran :-) anoli - me se prave zdaly ty klasicky barvicky smutny, takze bych chtela spis slunecnice nebo orchideje, no uvidime co pritel nakonec vybere, vcera rikal, ze to zmakne levou zadni :-D Jinak stoly ani nic mit ozdobeny nebudu, bude to na ty farme jako venkovni grilovacka (konecne odsouhlaseno :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Krásné ráno :-) hveru: já jsem blázen do slunečnic - doma je mám skoro všude :-) a právě proto je na svatbě nechci. Mě by se třeba moc líbila kytí fialovo žlutá, ale nevím, jestli by to vypadalo dobře..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?