Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • anoli - zkus zajit do kvetinarstvi a nech si navazat nejakou mensi fialovo zlutou a uvidis, nebo treba nekomu k narozkam 😉 Ja takhle na vsech testuju dort, budu si pect vlastni, takze na vsechny narozky, svatky atd az do pristiho roku mam vyhrazeno, ze pecu ja a vsichni musej ochutnat a srovnavat s tim, co uz jedli 😃 Zatim mam prvniho favorita na zakladni korpus a na krem na prvni patro 🙂

• Já taky peču dorty (jeden mám v albu - byl pro miláčka) ale na svatbu si ho péct sama nechci. Buď mi ho upeče mamina nebo jedna známá, co je vyučená cukrářka a peče úplně úžasný dorty..

• anoli ten teda je kraaaasnej 🙂 Ja mam dorty, co staly za fotku tady : http://www.rovnovaha.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=26&catid=1 Me to hrozne bavi, a tak bych si chtela upect nejakej fakt velkej, akorat me prijde, ze na to mam vsecko doma male 😃 jako misy, formy, spachtle 😃

• Sponzor fóra
  • No ty dorty jsou úžasný, hlavně ten se slunečnicema, jsi šikulka 🙂 Jo, já mám doma taky taky všechno na normální dorty, kulaté formy mám jen dvě velikosti, s tím bych asi moc parády neudělala.. 🙂

• ten slunecnicovej jsem delala v hrncich 😃 nemela jsem formy 😃 Byl pro babi k 75 narozkam a bylo nas myslim kolem 12ti, takze ten svatebni bude muset byt 2x tak velkej... Puvodne jsem chtela hranatej, ale kdyz jsem se pak morila s tim potahovanim, tak nikdy vic 😃 Bude kulatej a hotovo 🙂 Po vanocich si ve slevach koupim aspon tu 32cm formu, bude se hodit i na dorty, co hodne vybihaji a pak dlouho klesaji 🙂 V rijdu budu delat velkej dort pritelovi k narozkam, tak bude dalsi nacvik 🙂
    Vcera me hrozne moc potesil ten fotograf, jsem rada, ze se nemusim spolehat na toho kamose s blaznivou pritelkyni, u ni nikdy nikdo nevi, co mu zatrhne :-/
    Jak budes mit resenej svatebni den? V kolik mate obrad?

• dobré ranko, já ted vstala a ještě napůl spím až se probudím dočtu vás

• dobre rano smardi 🙂

• krásné ráno smardik 🙂

hveru: my budeme mít obřad už v 11:00 (takže asi ani nepůjdu spát, abych stihla ze sebe udělat tu nejkrásnější) a po focení odjezd na hostinu cca 30 km, oběd i raut pro 30 lidí, ještě musím sehnat nějakou live music..

• hveru ahoj, už jsem vás dočetla

• anoli - tyjo, v 11, ses dobra, to bych nedala 😃 To zacnes s pripravama uz nekdy ve ctyri rano, ne? My mame v planu obrad kolem pate, tak snad to na matrice povoli 🙂 kdyz nepovoli budem muset jinam, me teda brzo z postele nikdo nevytahne 😃

• smardi - tak to uz vis, ze budu mit fotografa 😃 jupiiii

• koukám že řešíte obřady, pokud bude svatba na tom zámku tam tam se oddává od 12 do 14hod takže svatba bude muset být v tuto dobu - takže ve 14 ji chcem 🙂

hveru u nás na matrice byl poslední čas 14.40 a to jsme ted měli mít my

• smardi - ja jsem kdesi cetla, ze zalezi na matrice, ze pak mimo tyhle hodiny to je za nejakej priplatek, jde myslim o nejakou malou castku jako 600 nebo 1000,- coz mi za to stoji 🙂 Uvidime, co nam reknou, taky je pravda, ze oni si ten sal pronajimaji, tak aby to nezalezelo jeste na tom...

• hveru to je možné to jsem nezjištovala,na svatbě bude i malý tak myslím že těch 14hod bude akorát

• smardi - to mozna trochu pozdeji nebo pred obedem, ne? Kdyz ho po obede das spat, tak aby byl do te pul druhe probuzenej 🙂 Ja jsem se na ten konkretni cas taky jeste neptala, pak se pani zeptam no a uvidim, kdyz mi rekne ze to nejde, ze jenom treba do dvou, tak popremyslime, jestli to ma cenu tam brzo, nebo jestli radsi nenajit neco jinyho...

• Sponzor fóra
  • mě se to zas tak brzo nezdá stejně předtím nebudu moct spát

• smardi, ja myslela jako ze malej bude spat,ne ty 😃

• hveru malej bude nespavec po mamince,já to myslela tak že mi obřad ve 14hod nevadí že ráno klidně kvůli příprav stanu protože jak se zdám nebudu moct spát

• Je to brzy, já vím, ale myslím si, že stejně nebudu moct dospat.. Obřad máme v 11, tak abysme vyjeli po desáté.. Doufám, že mě kadeřnice bude chtít česat takhle brzy.. Musím jí to nadhodit až tam půjdu příště..

• holky já toho svého zabijuuuu, malý vyjímečně nekope a spía ten můj mi furt musí dlubat do břicha a probudit ho a pak má velkou radost z toho jak se mi dělají boule

• 😃 smardi, ten tvuj je vazne nejvic natesenej chlap na mimco, o kterym jsem kdy slysela 😃

anoli - ja dospim v klidu a tvrde 😃 pritel rika, ze ja bych spala aji uprostred valky 😃

• hveru jo ale malej pak kope jak šílený, já tomu říkám že se vzteká a můj z toho má radost. Někdy mi přijde že jsem si pořídila dítě s dítětem. Momentálně mám na boku koleno a střídá se to s prdelkou

• smardi 😃 😃 😃

• smardik: to je náhodou pěkný, když se chlap tak moc těší na miminko. Doufám, že se toho taky dočkám 🙂

• anoli krásné to je ale malý je nespavec, v knížkách je že má většinu času prospat ale on kope celý den a v noci mě taky budí jak kope takže fakt moc nespinká a jsem ráda když spinká 🙂

• vcera jsme jeli s burcakem ke rodicum pritele, tak jsem po ceste nahodila otazku pocet deti a pritel rikal, ze dve i klidne tri ale v aute ze se tri budou mackat, tak se musime poridit vetsi 🙂

• hveru to je hezký 🙂

• Dobrá motivace na nákup novýho auta 🙂 Přítel by měl dnes dostat nové služební auto - novou fábii, tak to vidím na 2

• my si první musíme koupit auto 😃 😃

• smardik: autobus to jistí 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov