Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
jouky ja odpadnem!!!!! ty si úžasnááááá! ani si nevieš predstaviť, ako si ma potešila x-) x-) x-) juuj ;-) hneď idem hľadať pod modelu. veď práve, že aj ja som si ich stiahla ani neviem odkiaľ, asi z nejakého albumu odtiaľto :-N jaj, tak sa teším :-D ďakujem krásne!!
Odpovedať
Profilova fotka
no už mám aj po radosti :-S na žiadnej slovenskej stránke som ich nenašla, teda google. Možno mi ostáva len dať si ich ušiť.. Lebo ideálne pre mňa by bolo, keby boli s bordovou stuhou, ako je model Stella ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ono ten vrch je rovnaký pri obidvoch šatách. Ale na moju postavu by asi Stella nebola, ja som nízka.
Odpovedať
Krasne saticky, baby mne v niektorych salonoch povedali, ze je skoro. Ale bola som v jednom salonev Nitre, kde uz na nas termin mali normalne saty objednane, takze az tak skoro to nebude...Pekne saty sa rychlo rezervuju....
Odpovedať
Profilova fotka
bajka presne, aj mne povedali hneď v prvom salóne, že je skoro, tak som vo viacerým ešte nebola :-D ale asi už pôjdem
Odpovedať
V niektorych mi povedali, ze bude nova jesenna kolekcia, ale ked mozem a mam cas, tak si idem poskusat co maju :-). Ci ma nieco zaujme, ale zatial nic :-(...
Odpovedať
veronika som rada, ze som aspon trosku pomohla ;-) mozno v nejakych salonoch ich este budu mat, tam pisu, ze su z kolekcie 2009, co este nie je tak davno. a aj tie s bordovou stuhou su krasne. x-) mna to este vobec ani nelaka, ist si skusat saty, ja len sondujem zatial, mam nejaku predstavu.. len horsie to zas bude potom spojit s realitou :-D
Odpovedať
jouky - ja mam tiez predstavu, preto sa snazim to vyriesit cim skor, ak ich nenajdem, dam si ich usit :-). A pre mna je lepsie si to riesit skor, kedze chodim malo domov :-)...
Odpovedať
bajka1: to chapem velmi dobre... ja som bola soma naposledy na velku noc (mesiac po nasich zasnubach) a najblizsie idem zase az na vianoce - takze pre mna budu vianoce super-fofry lebo budem musiet odstartovat vsetko vsetko co bude treba mat na maj... :-o ale nastastie mam moju drahu sestricku a mamicku co su ako moje predlzene ruky a uz pomaly zistuju vsetko aby ked pridem som vedela raz dva porozhodovat vsetko :-)
Odpovedať
Tak to je super arainymonk, aspon ze mas niekoho kto ti moze pomoct :-). Aj ja mam, ale ked mam vela casu, tak si to chcem pomaly ja robit. Len neviem kde tie moje vysnivane saty zozeniem, neviete o nejakom salone, kde dobre siju? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bajka, práve som sa ťa chcela opýtať, že ide si ich chceš dať ušiť :-D Ja som dostala odporúčanie od jednej baby odtiaľto, že v Hurbanove, Salón Lili, taká je aj ich stránka. Vraj bola veľmi spokojná a najlepšie na tom bolo, že ona si ich dala ušiť podľa jej predstáv, potom si ich iba požičala za 135€, čo je podľa mňa úžasná suma! Nemusela si ich kúpiť, ostali v salóne a ďalej ich požičiavajú ;-) Sú to tieto, aj tie sa mi hrooozne páčia, vlastne to boli prvé, do ktorých som sa zaľúbila x-) salonlili Síce Hurbanovo je od nás asi 150 km, ale možno sa tam vyberiem. Šijú šaty aj u nás v Lučenci, ale za 350 a musím si ich kúpiť.
Odpovedať
Hem moc pekne, len ja by som chcela trosku zlozitejsie a neviem ci by to zvladli :-). Hovoris salon Lili v Hurbanove a v Lucenci? Mne by ani nevadilo si ich kupit za taku super cenu :-D. Pojdes tam aj pozerat Veronika?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja si pravdepodobne tiez chcem dat usit saty, lebo fakt sa mi nechce vyhodit min 300 eur za pozicanie. pocula som, ze v salone v stupave siju velmi dobre a za skvele ceny, tak to si nechavam ako zalohu, ale zatial stale hladam dalej. Aj ten salon lili vyzera dobre, budem si musiet poriadne pozriet ich stranku. ja sa chystam o 2 tyzdne prvykrat nabehnut do svadobneho salonu a poskusat si nejake saty. No zatial nemam ziadny vysnivany model siat, pretoze mam nesumernu postavu, takze chcem predist sklamaniu, ze mi moje vysnivane saty nesadli, takze radsej ani nesnivam. :-| ale mam niekolko favoritiek medzi maggie sottero (dari sa im vyrabat fakt prekrasne kusky) tak snad mi aspon niektore sadnu a tie si dam potom usit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bajka, Salon Lili je v Hurbanove, tu je stránka salonlili(snáď môžem ;-) ) na tej stránke majú aj zložitejšie šaty, že ich ušili. Asi je najlepšie sa tam ísť pozrieť.. a u nás v Lučenci šijú šaty tu: svadobnesatynapredaj ja chcem šaty skôr jednoduchšie (a mohla by v nich byť moja vysnívaná červená alebo bordová :-) ), prihliadam hlavne na to, že máme syna, ktorý bude mať v čase svadby 2 roky a určite veľakrát za mnou pribehne pomojkať sa a podobne, tak aby sa vedel aspoň pritúliť a šaty mu to dovolili :-D (nehovoriac o tom, že doteraz ho uspávam iba ja, je ešte kojený ;-) no ktovie čo bude do mája..).
Odpovedať
baby to je jasne, aj ja keby som v zahranici, tak uz vyberam vsetko mozne aj nemozne. ale takto sa este zatial neponahlam. tiez mam niekolko siat vyhliadnutych z maggie sottero, vlastne skoro vsetky su na rovnaky styl, ale cakam, ci este pridu nejake nove kolekcie a potom nabehnem. ja si saty asi nebudem davat sit, ja viem, ze je to dost prachov za pozicanie, ale ked ja sa bojim, ze by mi ich neusili presne podla predstav. :-S
Odpovedať
jouky ved prave, toho sa aj ja bojim :-(... ze mi saty nepadnu :-(, Ale ked 100 percentne nenajdem nikde :-) Tiez sa bojim, ze presne na moju postavu mi ziadne nesadnu :-)
Odpovedať
bajka ale toho sa neboj!!! kedze v cene aj zapozicania a le predovsetkym kupy je aj fitting - to ti upravia tie saty presne presne na tvoju postavu par tyzdnov pred svadbou... takze ziadne hisaky: sadnu ti presne!! :-) aj ja som sa toho bala - hlavne pretoze aka idealistka ze som si myslim ze do svadby este schudnem milion kil... a co ak mi potom saty budu padat!? tak ma vsetky predavacky ukludnili ze mozem kludne chudnut a ze oni mi satocky potom este upravia (no a realisticky: to nehrozi aby som schudla tak vela ze by som potrebovala dve tri cisla mensie ako teraz... no nie!?) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha už ma opravili, nemôžem dávať stránky :-D no dobre. Ale snáď sa to z toho dá pochopiť ;-) ak nie, tak IP. Ja tiež mám taký "blok", že na tých šatách bude vidieť, že sú šité, že nebudú také krásne ako na obrázku..a čo ja viem čo ešte. No musím to zvážiť, popozerať, popýtať sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa aj ja k skupine 7.majovych nevesticiek a musim povedat, ze sa uz velmi na ten den D tesim! mame zajednany kostol, salu, fotografa, kameramana, DJ a starejsieho. kedy planujete ist pozerat svadobne saty, resp. mate uz aj nejake vybrate?
Odpovedať
Profilova fotka
vítam ťa barbora ;-) prečítaj si stranu-dve dozadu, riešili sme svadobné šaty, kto už skúšal, kto má aké vysnívané a tak
Odpovedať
Profilova fotka
Barbora84, aj ja ta vitam medzi siedmomajovkami :-) tak ja by som chcela uz v najblizsej dobe nabehnut do nejakeho salonu. Uvedomujem si, ze je to mozno skoro, ze mozno budu na mna v salone civiet, co tu strasim, ale ked ja sa uz neviem dockat, ako budem vyzerat vo svadobnych satach. A taktiez si chcem odskusat, ktory strih mi pristane, aby som potom mohla zacat hladat po nete moje vysnivane saty, ktore si dam pravdepodobne usit. Barbora84, tak to mate uz dost veci vybavenych, vsetko co je v takomto case potrebne....zavidim, nam este stale chyba kostol, fotograf a kameraman ]-(
Odpovedať
ahojte kocky. vitam barboru :-) tak co? nieco nove? ja by som chcela, keby bol uz aspon januar :-D nebavi ma tolko cakat. to som rychla, co? hlavne, ze sme sa este ani na tu faru nedostali 8-( prave pozeram na nete take blbosti ako pancuchy - aj ked ich strasne neznasam, ale asi by som si ich mala dat, ze? :-D uz ste si niektora kupovali tie samodrziace? biele nechcem, asi nejake capucino alebo telove radsej - myslim, ze to nebude vadit, ci? nasla som za celkom dobre ceny, ale neviem, ci mam este pockat. drzia dobre? a podprsenku asi silikonovu by som chcela, len ked to vidim, ako to tam drzi, mam strach, ci mi to nepadne cele a budem musiet niekde po sale nahanat tie silikony :-D :-D . mate s tym niekto skusenosti? hamci a vy mate vybrateho nejakeho fotografa, ci sa neviete rozhodnut?
Odpovedať
Profilova fotka
hamca, aj ja už chystám nábeh do salónov :-D jouky, práve dnes som na to myslela, že už chcem nech je po novom roku, aby som mohla svadobné oznámenia tlačiť ;-) a roznosiť ich po rodine a známych, poposielať. Samodržky pančuchy som mala raz na plese, bola som spokojná, držali. Biele určite nechcem ani ja, to sa mi nepáči. A silikónovú podprsenku som raz chcela, ale bratova priateľka ma od toho odhovorila, že keď sa v tom spotila, tak sa jej to šmýkalo, stále si to naprávala a necítila sa v tom dobre. Našla som aj tu takú tému a tam to ženy skôr chválili, tak neviem.. Asi jednu kúpiť a postupne to skúšať, aby si potom na svadobný deň nebola prekvapená, ako to reaguje. Jaaj ja som ešte kameramanovi nevolala ]-( už sa chystám 3 týždne :-p Aha a poradili mi jednu pani, ktorá robí výzdobu do 50 ľudí za 170€, tá pôvodná nám vychádza na 250€. Ale chcem sa s ňou stretnúť, že čo všetko v tom je, možno tam ešte kadečo započíta a vyjde to ešte viac :-N
Odpovedať
prave som sa docitala, ze tie samodrzky maju velmi kvalitne aj v tescu, tak skusim popozerat najskor tam a potom uvidim, ci si ich radsej objednam cez net. mne sa velmi pacia, su take smrncovne, aj ked, ako som uz spominala, silonky neznasam. ale tak jeden den vydrzim... a s tou podprsenkou neviem, ci sa nahodou castejsim nosenim neopotrebuje - myslim tak, ze potom nebude drzat alebo len slabo. ale ked ta silikonova bude na prd, co si dame? =-) veronika, na tu vyzdobu to mas super cenu! ja som si to este nebola zistovat, ale ak by ma to malo stat nejak vela, asi si budem robit sama. teda navleky si poziciam, ale ostatne sama. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jouky, myslela som to tak, že kúpiť jednu podprsenku, nosiť ju a potom ak budeš spokojná, tak na svadbu kúpiť druhú, novú :-D Inak tiež si myslím, že sa to nosením znehodnotí, že už časom to asi tak nedrží. Ja by som si dala asi aj klasickú, bez ramienok, niečo kvalitné, možno wondebra :-) neviem. Podľa mňa poradia aj v salóne, určite vedia čo pod šaty, aspoň si myslím..
Odpovedať
Profilova fotka
a sama si robiť výzdobu, to som zavrhla hneď na začiatku..nebudem mať čas :-D Ani v piatok podvečer a ak tam náhodou ešte budú mať akciu, tak sa môže zdobiť až v sobotu doobeda a to už teda vôbec nie, keď o 10-tej máme fotografa. Inak narazili sme na jeden problém :-S svadbu budeme mať v evanjelickom kostole, priateľ je evanjelik, ja krstená nie som.. a svedkovia, ktorých sme chceli, sú obaja katolíci. Farár nám povedal, že aspoň jeden svedok musí byť evanjelik. Z priateľovej strany neprichádza do úvahy ani jeden (jedine 55-ročná otcova sestra :-p ), tak budem musieť zohnať evanjelika ja.. Ale ja tam nechcem iba tak hocikoho! Rozhodovala som sa medzi dvomi super kamoškami (jedna je krstná malému, tak som chcela asi tú druhú dať..) ale obe sú katolíčky, tak je to vyriešené :-( Ozaj, musí to byť tak, že ženích má chlapa svedka a nevesta ženu? Alebo to nie je pravidlo?
Odpovedať
Profilova fotka
jouky, no mam asi takych 7 fotografov, ktorych praca sa mi paci, ale vsetci su zo zapadneho slovenska a kedze portretove foto nechcem fotit vo svadobny den, tak asi by to bol problem, aby na 2x cestovali na vychod, asi by sa to znacne predrazilo a navyse su to dobri fotografi, takze asi uz ani nebudu volni. takze momentalne sa stale viac priklanam k tomu, ze nas bude fotit kolega, ktory toho roku zacal s fotenim svadieb, a foti fakt pekne, len stale zvadzam vnutorny boj s tym, ze este nema dost skusenosti. :-| ale tak ked ma clovek talent, tak skusenosti nie su az tak potrebne...dufam 8-) co sa tyka silikonovej podprsenky, tak spociatku sa mi to zdal ako super napad, ale kedze mam vacsie prsia, tak to nepripada do uvahy. Vela som o tom citala, a ze vraj to drzi pekne len 1 a 2. Takze pouzijem asi len obycajnu podprdu bez ramienok, popripade ak by mali saty pevny korzet, tak si mozem dovolit ist aj bez podprdy (vyhoda vacsich prs :-D ) Veronika, vy uz mate o 10tej fotografa?!! uff, ako to vsetko stihnes? mne moja vizazistka zahlasila, ze na cesanie a licenie si mam vyhradit 3 hodinky, takze v tvojom pripade by musela vizazistka nabehnut pred siedmou! a ja mam na ten den v plane sa vyspinkat do ruzova, teda aspon do 8 :-p a ku svedkom, tak neviem o tom, ze by bolo nejake pravidlo, kto ma komu ist za svedka. ja budem mat svadbu v rimskokat. kostole a za svedka mi pojde moj krsny, teda chlap. A naopak bola som na svadbe, kde mal zenich ako svedkynu zenu. takze podla mna to moze byt pokrizene hociako.
Odpovedať
huraaaaa!!! dievcataaaaa!!! vcera sme kupili svadobny oblek mojmu drahemu - huraaaa!!!! a sme o krok blizsie.... bol hrozne zlaty vcera - zrazu sa citi ako zenich... a uz sa to vsetko konrektizuje - je to nasa prvucicka materialna vec co mame doma pre svadbu tak si to teraz zaciname naozaj uvedomovat - genialne!!!! total vzruso!!! nevieme sa dockat!!!! huraaaaa!!!! jaaaj a este jedno: od vcera mame objednany a potvrdeny aj kostolik!!!!! hurrraaaaaaaaaaa :-) [...iba som sa chcela s vami podelit o moju radost... :-)]
Odpovedať
Profilova fotka
aká pekná úprimná radosť arainymonk x-) teším sa s tebou! Keď tak rozmýšľam, my zatiaľ nič materiálne doma nemáme :-D a kde ste kúpili? aký? ja ani netuším, v akých cenách sa pohybujú svadobné obleky..
Odpovedať
Ahojte dievcata, dufam, ze ste mali krasny vikend. Ja vas asi budem musiet opustit, lebo rozmyslame nad inym terminom :-), sa nevieme dockat az do maja :-D... veronika81 ak pojdes pozriet v Lucenci, kde siju saty daj mi pls vediet ako tie satky vyzeraju... Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
no bajka, ty zradkyňa :-D a na kedy by ste chceli? Jasné, myslím na teba, ak sa počasie umúdri, tak nabieham. V daždi sa mi nechce :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?