Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
de buh jani , mat tak tvoj zaludok, ja ho mam nejaky o nicom :-( ale karfiol moze byt hehe
Odpovedať
no uz mam tratit nanuk ;-) tiez dobre, asi uz dalsi nedam ;-). ale mam v mrazaku dalsich 6, takze bude aj pre manzela ;-) ;-)
Odpovedať
hej hej....fotkyyyy...nooo...to uz slubujes akooo dlhooo??? :-D 8-) no ...ma napadlo vcera, ze urobim ho hned na veceru...a viete co? miesto toho som bola s manzelom rozbehat dva apcka ktore zdochli po burke....ale je na tom dobre to, ze moj manzel mi nevycita, ze mu nevarim lebo chodim na servisy s nim. :-D :-D
Odpovedať
jeeej...mame strano 100...ste si vsimli? :-D
Odpovedať
;-) to znie tak it-milo ;-)
Odpovedať
heej...sak my sme tu vsetci take kocky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj lekar tam neni a ten coho zastup0uje to je taky stary dedusko, ze dovi dopo, ]-( , radsej som odislas ked presla pol hodina a nijaky pohyb nenastal len taky ze pribulo v cakarni dalsich 10 ludi :-(
Odpovedať
no pekne pekne...a teraz? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, som uplne nasrata ]-( asi sa budem naparovat harmancekom, neviem, proste :-(
Odpovedať
jooj..a co to mas? zapal? coho? uska? dutin?...moj manzel ma chronicky...ale jeho to vraj neboli
Odpovedať
Profilova fotka
dutiny to budu, :-( mna to boli, nie su zapchate ale ma to proste boli aj hlava vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-(
Odpovedať
joooj....a naparovanie ti pomaha? a nieco ine co by pohlo? volne dostupne v lekarni? :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi nic bohuyial :-( mam to nejake chronicke ci co neviem ani sama, :-( 8-( inak niektore tunak ine masky hehe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D dobre hehe prirovnanie dani, dnes najlpsi heft dna hehehe :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D ... joooj...mozno aj o mne niekto tak pise :-D :-D nevadi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
o mne nie lebo nema co hehe :-D
Odpovedať
no ved...ty jedna...si si to poistila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-)
Odpovedať
jooj...sakra mne je taaak horuuuuco :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fu ani nevarav :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
teraz by bolo super niekde pri vode.... :-| x-) zavriem oci a budem snivat |-|
Odpovedať
holky aj mne je horuco, ale s chalanmi sme vymysleli ze pojdeme skusit aquazorbing. este som v tom nebola ;-). tak som strasne zvedava ;-). ide o to ze clovek chodi v guli po vode. prave dohadujem termin ;-). inak tu je neskutocne horuco. v kancelarii ame otvorene okna. nastastie trochu pofukuje tak s tymi oknami to aj trochu trieska. ale lepsie ako horuco ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
coze a ta gula je z coho :-( ja s mojou klaustrofobiou hehe :-D
Odpovedať
je to taka nafukovacia gula, poslem odkaz do ip.
Odpovedať
pri zorbingu sa pred mesiacom dvoma zabil jeden ucitel...takze jani bacha na vlacha :-.
Odpovedať
jj, citala som o tom, ale to bol normalny ten je rychly. ako na vode ujdes tak 5 m a si uanvena, ze je to skor ako chodenie po vode, nez gulanie.
Odpovedať
Profilova fotka
heh nic pre mna :-D co inak,zijete aj inak ako robotou panicky 8-)
Odpovedať
nezijeme inak ako pracou....teda spon ja ]-( :-( x-) 8-(
Odpovedať
u mna strasne, jak je horuco, tak sa prestavam hybat. takze prace je velmi tazka ;-( a namahava. takze sa neskutocne potim, beham kazdu chvilu do sprchy a nic sa mi robi nechce :-(. ale teda aspon periem, teda ono perie pracka ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
dani co zas robis, piatkove poruchy 8-) , to poznam zasadne vzdy patek, alebo svatek, ci vikend, su ludia ze dovi dopo jani sak doma robis, to ok, hehe, to je ok 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?