Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • jooj....to nieeee jaaa...to samoooo...
    ale dobra sprava je ze po 17:00, cize teraz mi konci sluzba a dalej budem riesit psychopatov az v pondelok od 8:00...konecne je rozumne podelena poruchova sluzba 😎 😎 😎

• 😃 , tak tak time management je zaklad 😴

• a uz mame na polke domu aj strechuuuu 😎 😎 😎

• Sponzor fóra
  • hehe super 😃
    tak mozes tam byvat na stracej nozke zatim 😃

• pojdem sa tam vecer pozriet, vraj sa tam za tyzden vela zmenilo 😉

• joj super, a co interier, take ze vana, kachlicky a podlaha, uz vyberate, ci to mate na kluc ci ako ???? daj IP 😃

• jooj...to je este troska casu na to...ja stale neviem ake veci sa mi pacia...ci hypermoderne alebo retro...teda pacia sa mi vsetky ...a retro obzvlast....ja uz chcem kupovat koberceky a polickyyyy 😵 😵

• hehe moj drahy to nazyva zaberace priestoru 😃

• kokso ine drapy de na to tie baby chodia 😮

• asi v hororoch o draculovi 😬

• chudak neurazaj ho hehe 😃

uz si doma ze, si pisala ze dnes koncis o 17stej ci tak nieee? 😎

• 🤔

• hello
    no ako? 😎 😎

• idem varit ten karfiolik len cakam pokial svokrovci dozavaraju 😎
    ty co robkas?

• aj ja chcem, no boli ma ten nos 😞
    a musim upratovat 😞
    ideme na kavicku hehh 😛

• Sponzor fóra
  • my ideme ku manzelovej babke ale predtym si este stihnem po skvelom obede zdriemnut 😴

• Ahojte ... ako sa mavate?

• joj tu bude burcisko 😛

ahoj tani ja tak chora s dutinami, a ty ako? co nove v praci a v rodinke 😃
    co aky mas novy kolektiv, miesany? a co ludia v kolektive da sa? 😉

• no tu prsi a zima tu je asi 14 C, som zababusena a nikam sa mi ani nechce 😐 dake mam zas depky...rodinka??? zase sme mali nepekny telefonat...asi pred dvomi dnami...Simonov mladsi brat a total na mna zvysoval hlas...ze som vsetkemu na vine, a ze vsetko je moja chyba.... 😢 no proste mam uplne po nalade a co je najhorsie...tak nam neklape manzelstvo 😐 je to uplne suche...fakt neviem na co som tu svadbu robila...mam aj DVD uz a ked som ho videla, kde svokor spal a zachytila ho kamera tak som mala dost 😠

• Co sa tyka prace tak sme tam same baby...ale proste len as ohovaraju a to nas tam je iba 7 dokopy...lenze rozne veky takze to tak je...co mam kolegynu ktora by ma mala zaucat tak akosi sa jej do toho nechce, proste nudim sa tam dost casto ... a to taka praca ma potom nebavi 😠

• joj ja som zo zenskymi po vysokej robila, to bolo des a hruza, same sexisticke narazky ohovaracky 😴 a zavidenia si...
    ma IP uk

• Tani halo 😞

• ahojte
    ja som stihla navarit, odniest uctovnicke veci a este som sa aj doma stavila a este sme aj na navseteve boli a uz mam na dnes dost 😎
    a tuna su take blesky ze dovi dopo

• dnes som mala strasne narocny den, ako bol pohodovy ale narocny. rano som rychlo doprala, potom som sla na nakup. uz mam darceky na vianoce 😉. kupujem ich vzdy v lete, lebo teraz su pekne zlavy 😉. ako kupila som trika za 79kc tak som s toho nadsena. aj deckam som kupila kreativne sady na malovanie na sklo za 60 kc. potom samozrejme nakup na potravin cely tyzden.a som utahana.dam si melon a filmik 😉

• ahojte
    😐
    aky sye mali vikend? 😞
    ja hnusny
    som unavena este viac ako pred vikendom 😒

• a co si robila 😞
    moj lekar ma dovolenku, ma skoro...j..o 😠
    tak som sa od toho dedka co zastupuje vypytla nas ORL, hadam ta je odbornicka, a isla soma tam v malej cakarni asi 20 dedkovcov a babiek natrieskanych bez vzduchu, ze dovidenia 😠

• aaale...do siedmej rana sme servisovali 😞
    nechcela som aby siel sam tak som sla s nim...tak mi treba ked som hlupa 😐
    ma vycerpal ten vikend ale hlavne psychicky

• jj take vikendy som zazivala ked som robila v takom sektore ako vy 😞 , som bola na c 😴

• obcas si tak vravim, ze uz to prehaname s tou pracou 😴
    stale len to iste dokola...ale ked clovek nieco chcem mat tak musi preto nieco urobit a nezaspat lebo konkurencia caka len na to 😠
    uz ma to obcas nebavi

• asponze ma kamoska vzala na milost a ideme na kafe...
    to mi vzdy pomoze 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov