Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, aj ja by som ta vzala, :-( ale si moc daleko, skoda |-| uz mam snimok odfotene dutiny zajtra som sa dala objednat, na orl, radsej zaplatim, sak tam sa neda dostat noramlne 8-( , viac ochoriem ako vyliecim sa :-D dnes som kupila na manzelsku postel taky prehoz do zelenas plus nejaka hneda je v tom 8-) , som spokojna, veru, taketo veci ma vedia potestit :-D
Odpovedať
ja si idem kupit prestieranie lebo uz viem aka bude kuchyna
Odpovedať
Profilova fotka
akaaa? :-o
Odpovedať
no tak okan budu sede (sive) a interier bude ladeny do sivo cerveno cierno biela 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo :-D
Odpovedať
bree raanko
Odpovedať
krasne ranko vsetkym. som neskutocne utahana. vobec neviem z coho. ani som vcera vela nepracovala. vcera tu bolo take nijake pocasie a s nheo som vkuse zyvala. Dufam ze dnes to bude lepsie ;-). dani: pekne farby kuchyne, to su vsetko co sa mi pacia ;-) heppy: ako dutiny?
Odpovedať
;-)
Odpovedať
dnes mame veslo ;-). sedime v kancelarii na zemi ;-), taky cisnky posed ;-). Zbavili sme sa nabytku, ale musi este vytriedit ake-take krabice ;-). aspon je veselo. dufam, ze aj vy mate vesely den ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
hmmm...ja mam taky normal...relativne v pohode
Odpovedať
normal je tiez odbre, u ans uz normal nebola si tak mesiac ;-). ale coskoro normal bude ;-) tesi sa ;-). inak tu je dnes krasne teplucko. prisla osm do prace az na 12:00 co niektory uz odchadzaju domov. neviete mi poradit kde by sa dalo zohnat toto: www.cerna.sk/auticka.jpg mam na mysli a auticka, nemusia byt konkretne tieto, ale take nejake podobne s okruhlimi svetlami. a tiez aj vyzdobenie. Nemate nejake tipy? Hladam to pre kamosa.
Odpovedať
eeeee...ja neviem odkial
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak tohot roku asi svadobna cesta nebude, aj casovo aj financne to moc nezvaldame, ale vcera sme sa dohodli ze o rok, presne na vyrocie sobasa pojdem na svadobnu cetu. vymyslel to moj drahy milacik. tak dufam ze sa to podari a budeme mat svadobnu cestu rok po svadbe ;-).
Odpovedať
no vidis...tak sa budes mat z coho tesit cely rok. kde je dnes heppyna? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani nieco nove...? ahoj Rybenka, normalne my chybas hehe, uz som tu zavisla, a hlavne cez vikend si tu neni :-( dutiny ciste tak to bude nieco ine, tesim sa, ]-( , to nase zdravotnictvo no commetnaros ;-( inak co nove? dani nieco pekne na seba si si nekupila posledne? 8-)
Odpovedať
hmm..nekupila...vcera som mala v rukach dost vela veci ...ale som si spomenula na moju buducu kuchynu tak som mala nutkanie kupit nieco jej...ale nic nemali... jaaj kozene baleriny som si kupila minuly tyzden aj zaby kozene lebo som uz nemala v com chodit a predvcerom som objavila boty, ktore som mala iba raz obute...take retro...tak ich zacnem nosit... a ty? si videla nieco pekne? a kedy budes zdrava? aj ty mne chybas 8-) tie vikendy ti vynahradim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by som aj ja chcela vediet kedy budem zdrava ]-( co si mala v ruke? ake vecicky?? mate tam nejake anglicke znacky obchody? ci ake si zvyknes, ja rada nakupujem v outlete a kamoska co ju mam v UK, obcas nieco posle hehe, lebo mam rada tu ich kvalitu ale za rozumnu cenu, lebo inak dovi dopo. ja som si kupila nejake saty take letne vo vypredajoch a v outlete, nohavice kratke na kone co chodim jazdit :-D , nech mam vacxi rozkrok ehhe :-D :-D :-D :-D co ja vim, co este... jaj panvicu do domacnosti taku fakt kvalitnu, a stare sunky sme vyhodili, uz, veru to su dilemy, domacnost a saticky :-D , ale obcas si treba dopriat nieco ak to ma dobru cenu a clovek to vynosi, jaj a pyzamko take s kratkymi gatami, zboznujem take hehe, tielkov s gatami :-D , sak som spavala v trickach starych, ako manzelka som urobila LEVEL UP resp. UPgrade hehe :-D :-D
Odpovedať
pekne nakupy ;-). ja sa teaz tiez chystam na nakup pyzamiek. tiez odvtedy co sme sa vzali, tak uz nespavam v trikach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-p
Odpovedať
aj ja sa chystam na pyzamovy upgrade ja mam rada GATE...ale nie vsetko od nich...najdu sa tam aj handry...mne su znacky v podstate jedno...ja potrebujem nieco speci...ine..nadcasove ale stylove ;-) ;-) akoze...ja si doprajem...ale teraz sa tesim na dom takze mam nutkanie nieco take kupovat :-) ...tiez rada nakupujem riadiky 8-)
Odpovedať
to je pekne nutkani ;-). ja mam take stavy nakupovania tiez ;-). my byvame v byte, relativne kratko a stale sa mi nieco hodi ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
sak neide o znacku ale kvalita, to len nahodou sa stretla u mna v anglickych znackach, proste peries dokola a pohodicka. gate, su aj dobre aj zle veci , jj, to suhlasim, ale su tam take ze tricka s tvarou, mam rada potlace tvari a ruk ;-) , a maju aj dobre ceny, hlavne akcie hehe aj ja rada do bytu, kupujem, moj drahy to nazyva zaberace priestoru hehehe, :-D :-D :-D
Odpovedať
uz sa tesim ked si budem navrhovat kuchynu...policky, skinocky a takeee...juuj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-o super nemas nejake linky na to co sa ti paci, nech sa pokochammm :-D
Odpovedať
no pockaj...najdem nieco a ti poslem ;-)
Odpovedať
http://www.sramokuchyne.sk/buxus/imag... tu chyba ta cervena ale styl je taky akurat http://www.kuchynskastudia.cz/kuchyne... tu je malo sedej...ale tiez by to bolo inak ok http://www.kuchynskastudia.cz/kuchyne... ten ostrov by som tam nedala... ale predstavu si z toho urobis ked to vsetko skombinujes.... len moja kuchyna bude malilinka a chcem tam mat vela ulozneho priestoru... a na jednej strane budem mat vysokansku stenu takze tam to viem vyuzit na police a skrinky na ukladanie haraburd :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani co zas mas sluzbu na telfone? :-S
Odpovedať
nie ... :-S elektranne maju poruchu na obylnom sile kde bol problem aj cez vikend tak tam polovicka s kolegom sli nahodit generator aspon docasne a ja zatial pingam ci vsetko bezi, docakm kym pride a mozno pojdemem na dom lebo chcem pomerat kuchynu aby som si ju mohla detailne navrhnut. nastastie uz sa na poruchovu sluzbu neda dovolat...nahlasuje sa cez sms...to je 10000x lepsie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, dobry napad :-D
Odpovedať
veeelmi dobry... alebo mozu aj nechat odkaz...no to keby si pocula co som si ja vypocula v tom odkazovaci cez vikend...to su obcas primitivne individua ...fakt 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?