Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som si kupila nove adidasky cierne, som tak po nich uz kukala dva roky :-D , ale drahemu sa ten styl moc nelubi, taky uzzsi predok maju, no co uz ;-) , este o tom nevie, ale myslim ze si ich oblubi 8-) 8-)
Odpovedať
hehe...aj ja idem do obchodaku ale dnes kupim nieco jakubkovi i ked aj sebe nieco potrebujem lebo nemam co na seba...ale sa mi moc nechce nakupovat...idem kupit aj nejake ovocia...drahy aj svokra maju dietu tak budem sudrzna a nebudem ani ja sladkosti tiskat do seba.... odkial tenisky? ja si korculky chcem kupit...ale pri tych vydavkoch na dom sa neodvazim na take srandy prachy vyhadzovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dietu? a co to,
Odpovedať
necitim sa pekna 8-( ...chce to trosku popracovat na sebe
Odpovedať
drahy ma dietu lebo zistili, ze nesmie mlieko a uz vobec nie sladkosti lebo neviem preco a svokricka ma cholesterol....a ja sa k nim pridavam z vyssie uvedeneho dovodu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co si, si dobra ako si, kukni si fotky :-p nemoze mlieko, to len teraz zistil, hm, to je vacxinou od dectva, na laktozu alergia, ;-) no skor by si asi mala cvicit ako robit tu dietu, no to je taka skoda dani ze tu niesi, aj som hovorila drahemu, ze by sme boli ina dvojka, hehe, viem si to uplne predstavit, chodili by sme na kafe, korcule, lebo obe sme vydate, tak je to take potom sme rovnako na tom v obdobi zivota, a vtedy je to ok, ked su baby slobodne, je to uplne ine sa zladit, jasne ze mam kopu takych okolo seba, ale to citis ze to nie je ono mozno na chvilku maju ine problemy totiz.
Odpovedať
no aby si vedela, tak nejdem len dietovat ale som si kupila ten tociaci tanier a dnes si idem kupit dalsie srandy na cvicenie a taham psa vonku uz asi tyzden chodime na take dlhe prechadzky vecer cca 20 minut takej rezkej chodze... drahy ma dajake flaky stale po sebe...take cervene a teraz mu doktorka povedala, ze to ma zvnutra v organizme plesne a tie sa deru na povrch a ze to mlieko sposobuje...a rafinovane cukry a tak .... ...joj...faaakt ...keby si bola ty tu alebo ja tam...to by bolo skvele....tu nemam taku kamosku...prave som minule rozmyslala nad tym, ze ja tu nemam kamky...doma mam segru ale tej sa nechce chodit do mesta lebo ona ma svoje...a kazdy ma kamosov ale ja mam len bud byvale spoluziacky alebo byvale kolegyne...ale len take kamosky "odnikial " nemam....a fakt mi chyba niekto s kym by som sla na krocule alebo na kafe alebo zacvicit niekam....jooj.... :-| na fotkach je to fajn lebo v svadobnych satach je kazdy krasny...ale v realite to uz nem je take ruzove.... dala som si zavazok ani nie ze schudnut ale citit sa lepsie vo vlastnom tele... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to jo, treba pre seba nieco robit, napr. nejest neskoro, to je dobra vec :-) , ten pes to je tiez dobre, mozno nejaky aerobik, ja osobne mam najradsej beh :-D , to je iny relax. :-) co inak co nove? co robis vecer dnes?
Odpovedať
pojdem von so psom :-D :-D a neviem...stale mi nie je nejak extra dobre...ale premozem sa a budem doma asi cvicit ... ja by som aj behala ale moja poloastma by sa nepotesila...nikdy som nevladala dychat pri behu takze to nie je pre mna...a cvicit by som sla kludne ale sama sa tak neviem odhodlat...ti vravim, ze nemam tu kamosku co by som s nou zdielala spolocne zaujmy... ti poslem do mailu kuchynu...dnes nam poslal navrh kuchyniar.... take trapne....vobec sme sa nepochopili ze co od neho chceme....ale vooobec |-| a ty co dnes vecer robis?
Odpovedať
Profilova fotka
ooo super posli posli no neviem, asi budem na nejakych veciach do skoly robit ;-( , a je mozne ze pojdeme kupit dvere, maju ich v akcii, konecne drevene do interieruuu sa tesiiiimmmmm, :-D :-D :-D , dvere vela robia v byte
Odpovedať
a teraz ste bez dveri? no som ti poslala... my ideme zajtra vyberat priemyselny koberec na schody
Odpovedať
Profilova fotka
nie mame take stare povodne, dost uz znicene, a jedny nemaju sklo hehe, tak len zavreme dvere akoze bez skla...tak sa kazim, ked to heppy zavre a hovorim mu naco sak tam neni sklo heheh :-D idme kuknut tu kuchynu 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ani nekukaj...je trapna 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
nejak si negativna dnes co sa deje :-(
Odpovedať
joj sklamana som z tej kuchyne...sak on vobec nepochopil co mu hovorime ze tam chceme mat :-x
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, co take je tam zle, ako inak ste to chceli? to je len nacrt, nazivo to inak ukaze,... ;-)
Odpovedať
hej ale ...na rohu kde je chladnicka mala byt rohova krinka lebo tak dokola su vysoke mury tak aby tam clovek nevisiel zasa ku dajakej stene...ta vysoka skrina mala byt presklenna...ale to sa da samozrejme...medzi varenim ma byt odstup 60-80 cm kvoli bezpecnosti....on tam z jednej strany dal len asi 20 cisel....a kamen urazu je barovy pult...ten ako taky by nebol problem ale my nemame kam dat jedalen alebo jedalensky stol takze tam pri tom bare budeme jest cely zivot? chapes...kde nakrmim decko? od baroveho stola asi tazko...chapes...ved toto by som si aj sama nakreslila...mal ten navrh poslat pred 3 tyzdnami...a poslal teraz...to co cely ten cas robil?
Odpovedať
ta holka co nam ho doporucila ho vychvalovala ze ake ma super napady...a on nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je fakt od veci, za to by som cash nedala, ani korunu, teda cent heh :-o
Odpovedať
no ved ti vravim...ziaden napad v tom nie je...nic nove nevymyslel...akurat ze urobil nepouzitelny navrh...
Odpovedať
Profilova fotka
takze to teda nespravil tak ako ste chceli :-( , ale to su zasadne rozdiely co pises, v tom co ste chceli a co nakreslil, bol tam ten clovek vobec s vami ? heh :-(
Odpovedať
sak to ze bol...ti vravim...a hlavne som ocakavala, ze nasu uvahu so znizenym sedenim on rozvinie a vymysli nieco skvele....no nic...dnes sa stretnem s tou holkou tak sa jej opytam...lebo ona nam dozera na stavbu a vybavuje take veci co Misiak nestiha a spolu s nou sme tiez tu kuchynu dlhe hodiny vymyslali...tak som zvedava co ona na to...
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ale ved je kopa sikovnych ludi, co taketo veci robia, ]-( .... tu dnes prsalo, ;-) , teda uz v noci, dneska idem na kontrolu =-) , a idem k matke lebo to je v meste kde ona byva, tak som zvedava |-| , ale idem len na otocku, ako som draheho uistikal hehe inak by ma ani nepusti, tj. nakoniec ide doknca co mnou, lebo si moze vybrat aj na mna priepustku to je dobreee 8-)
Odpovedať
aj u nas prsalo... a mne je konecne lepsie...vcera som sa citila hrozne chripkovo... :-| ja som videla kuchynu ktoru on robil a sa mi zdala byt super...fakt...on ma jednak skvele ceny a peknu pracu...ale ten navrh no to je sklamanie velke...fakt akoze...no....toto co on nakreslil asi zbuchal za pol hodku...a vobec to neriesi nasu situaciu...kazdopadne som zvedava co na to povie Kata ...ci ho bude obhajovat alebo bude somnou suhlasit.... predtym ako pojdes na navstevu k mame tak si daj medovkovy cajik...ten je na ukludnenie.... ;-) mne teraz svokricka (budem ju vola Anja lebo pomenovanie svokra mi k nej nesedi) ... ...takze mne teraz Anja volala ze ako mi je lebo drahy mi vcera zhanal u nej vitaminy lebo ma vsetko bolelo tak mala starost ze ako mi je...zlata je fakt
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, tak ako sa máte? Čo máte nového, ja už ani vôbec nemámm čas tu s Vami prísť ani pokecať, no hrôza... :-( Ako, novinky a tak... :-D sa pochválte :-)
Odpovedať
jeeej...no ahoooj.....no konecne niekto zavital v nasej privatnej teme...si vsimni, ze nie si sama co nema cas kecat...ved sem chodime uz len ja a heppy :-D :-D ty sa pochavl ze co nove? ako po svedbe? ako ste rozbehli ozajstny manzelsky zivot? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, vidím, že ste tu len Vy dve :-) ale to neva, sem tam prídem aj ja ešte 8-) No ozajstny manželský život? Zatiaľ pohodka, len niekedy sa pohádame, čo sa ale hned vyjasní, takže fajne :-) Inak, nového, no zistili sme, že budeme už traja, tak nám pribudne jeden člen a tým pádom už budeme rodina :-) A Vy čo nové? nijaké také novinky,??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no majca pekne ze si zavitala :-D no vidis ten Modry konik ta uz vola, a nechcela si mi verit ;-) co robota, tusim si mala novu pred svadbou ak sa dobre pamatam dani aj ja chcem taku Anu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no jo heppy, ešte ju aj mám, je to v pohodičke... no veru, volá ma tam ten modry konik tak ja dúfam, že sa tam čím skôr stretneme ;-) ;-) ;-) a ty čo máš nové?
Odpovedať
Profilova fotka
po starom majci, nic take, pomalicky doplname veci do bytika, boli sme na svadobnej ceste, a tak som spokojna... a kedy to mas termin a tak??? ja umrem z teba, a jak si sa dusovala, ze nieee, kde to dovi dopo modry konik heheh :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?