Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Aj ja mám takú náladu, hoci dnes v robote bol v pohode deň, nič prevratné sa nestalo, svietilo slniečko, aj som bola po obchodoch pobehať, ale aj tak nemám moc náladu. Čím viac sa svadba blíži, tým menej sa teším.
Odpovedať
ahojte :-) aj ja sa pripájam k gratulantom a Dani všetko naj :-) ... aj ja mám náladu nanič a neviem prečo? :-(
Odpovedať
uz len 22 dni a tak nezabudni ze sa bliiiiziiii...nannnnanannnannna nnnanana 8-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam o nicom naladu, som unavena, :-( , dnes som si bola dat uz zuzovat saty a asi nebudem kludna kym ich neuvidim zuzene lebo dost idu dole na zuzenie, co ked to nebude ono :-( :-( kupila som nejake veci v galanterke este take kaminky na stol a vcera som zahajila vyrobu pierok pre rodicov svedkov a druzicky a vazy a ikebanky z kazdeho mam uz az 1 kus :-N dani ake sati si si zaboookovala sem s tym popisom alebo foto alebo nieco
Odpovedať
mat tak 22 dni :-( ... na nic nezabudni, cas sa krati .... nannnnanannnannna nnnanana :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru leti to a ty uz 1veho, to je kolko dni? ja inak neratam ani nase ;-) len nahodou ak ma niekto to pocitadlo tak si vsimnem :-o dani si tu? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak teda Dani, všetko najlepšie aj ja Ti prajem :-) A to si robíte srandu s tou zubárkou? Lebo ja idem zajtra :-S to zase bude kriku a revu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zubarku ani nespominajte :-N de ste babizne :-D co mate nove alebo novostare ohladom svadbicky :-D :-D
Odpovedať
Baby, rozmýšľali ste už nad predsvadobnou nervozitou? Nemyslím tou, ktorú máme teraz, ale takou, čo bude deň, noc pred....bolo by vhodné sa aspoň dobre vyspať, ale ako? Ja sa obávam, že nezaspím v tú noc. Alebo aj dve. Budem úplne zničená a rozbitá.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ja ti neviem, ja som v takom stave uz teraz :-N co inak uz si zdrava? ;-)
Odpovedať
heppy: práveže nie, ale už sa ani nesťažujem, akurát som mamine vravela, že dnes poobede ma to zase začalo bolieť. Zajtra príde moja zlatá sestrička, ktorá je lekárka a prinesie mi snáď nejaké medikamenty, ale už neverím, že mi to prejde. Povedala som si však, že do svadby sa nebudem stresovať.
Odpovedať
Profilova fotka
takze sa nestrsujes nooo to je dobre :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
heppy: vybavila si niečo nové?
Odpovedať
ahojte...som tu satky v albume heppy....aky bol den? bolo ti tu smutno bezomna??? dali mi bojovu uloho odniest chalanom na stoziar anteny co ostali na firme...som sa skoro rozplakala ked mi povedali ze ja mam ist...som tam v zivote nebol, treba prejst neviemkolkovela dedin a taaak...no ale som r\to zvladla bez ujmy na zdravi a zivote :-D :-D
Odpovedať
dani - takto ťa v deň menín chalani zaťažujú?
Odpovedať
jooj...to ma polovocka zatazuje...a uz sa nenasiel nikto iny kto by tam siel...ja inak velmi rada soferujem ale neznasam chodit na take miesta kde som v zivote nebola a potrebujem tam byt rychlo...chalani sa hojdaju zo stoziara tak nie je cas na vymyslacky
Odpovedať
a este chceli aj beagtku aby som im kupila po ceste ale teta na pumpe si prave opravovala snimac ciarovych kodov a nic mi nechcela predat...to bolo pre nich sklamanie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jj veru chybala si mi ;-) , bol taky o nicom den a cely ma bolela hlava nejak :-( vybavila som nejake doplnky este na stol, a zacinam vyrabat menovky na stol, a dala som si zuzit saty a mam strach co ked nie su tie prave :-( , lebo mi ich treba dost zuzit a neviem proste, ma chytaju hysaky dani vidim krasne cervene, tie pasnu aj k topkam, a odkial co ako si objednavala ? kedy dojdu a tak?? :-) ja nesoferujem ja mam sofera :-D , a
Odpovedať
no objednala som ich od tej predavajucej co sme sa minule bavili...tolko som ju otravovala...ona mi stale posielala fotky dalsich a dalscih siat az som nasla tieto a uz som ich zaplatila, dufam, ze dojdu co najskor.... ja by som tiez mala zacat vyrabat taketo veci ale mna z tej alegie vecer vzdy taaak boli oci, ze ani nevidim poriadne...a som chcela citat...tiez som nemala nejaky skvely den...ale raz si hore raz dole... a co tie tvoje satky nestastne??? preco by nemali byt dobre? vela treba z nich ubrat? kedy ich budes mat hotove??...budem siiiilno drzat palce aby sa to podarilo...uvidis dobre budu len sa nestresuj/......jo?
Odpovedať
toto je moj prispevok cislo 1000!!!!jeeej 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dost, som schudla a boli o cislo vacxie site pre istotu lebo ich mam od januara a site boli v dcembri :-( , ale akoze daju sa zuzit ale ked kukam tunak tie fotky co tu cicuski maju tak si pripadam ze.. ach jaj,... co ked som si zle vybrala, :-N , lebo co tu kukam ze si aspon desiatky siat vyskusali a ja som si dala tieto usit a bodka a nic som si neskusala :-. , lebo som nemala kedy a skym chodit, tak ze v klude, teraz uz ok ale to treba skor.... som si objednala bizu poslem do IP link, dufam ze do japoncikov dorazi vcas :-D , a bude ako je na obrazku, uz som citala tu ze si odtial objednavali a boli moc baby spokojne... a este mam v zalohe jablonecku k popolnocnym ale ta dorazi az ked dorazi ta co ti posielam link, lebo keby neprisla tak chcem aj k svadobnym jablonecku ako druhu variantu ;-) ake budes robit menovky na stol ? x-)
Odpovedať
joooj...len preto, ze niektore baby skusaju cele hodiny svadobne saty a ty si ich mala hned sa nemusis stresovat...budes krasna, uvidis....najlepsie je aj tak to co ti pride prve pod ruku...tie dalsie veci uz zvyknu byt vymyslackove.... ja som vyskusala asi 3/4 saty...viac nie....aj to len preto lebo svagrina bola som mnou tak kvoli nej som si poobliekala aj ine....ale ziadne chodenie po salonoch som ani ja neabsolvovala...ja nemam tolko casu aby som mohla....takze zial... netrap sa fakt...budes pekna...nie pekna...kraaasna :-D 8-)
Odpovedať
kraaasna bizka....fakt....juuj.... teta mi posle satky hned ako jej dojde platba, takze ratam niekdey buduci tyzden
Odpovedať
a na tej stranke by som si teda vedela vybrat veci...juuj a kolkooo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to uz mi radne zahrabava :-D dani co dekoracie na stol a menovky budes vybrabat ? alebo nieco uz pripravujes... okrem toho ze nemas cas ako ja ]-(
Odpovedať
heppynka...no ja chcem motylikove menovky ale kedy sa budu realizovat je otazka casu veru veru...chcela by som ich vypisat na PC...mena nejakym peknym pismom...ale v praci nemam ten program na ktorom sa to robi, doma nemam scan...takze to musim pokombinovat a chcela by osm aj taky harmonogram na stoly urobit aby kazdy vedel co bude nasledovat ale to tiez nemam este premyslene celkom...
Odpovedať
ahojte baby, heppy: pošli prosím aj mne link na tú bižu
Odpovedať
a popozeraj anzi aky stras tam maju...veeelmi pekne...
Odpovedať
dani, hej, veď chcem, ale nemám ten link
Odpovedať
cakaj ja ti poslem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?