Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
8-) 8-) 8-) ...jeeej...lienkyyy.....aj jaaa aj jaaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a su take malilinke 4 kusy davam na svietnik, sak ofotim ale nie dnes som amen tma dnes :-D este furt cakas v robote? dufam ze nie ;-)
Odpovedať
joj no nejdem asi tie saty pozerat...pojdem zajtra...teraz som mala prednasku o virusoch a routroch...a stale ten chalpcek nedorobil ten program...ta ja to nechapem... ]-( ]-( a uz by som aj domov pomaly sla lebo pojde dr. hous...pozerate?? no a co si este kupime na svadbu??nejaky zlepsovak?napad?
Odpovedať
ja idem akurát robiť zoznam hostí
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz videla vsetky casti co boli zatial vyjdene dr. house, inak mozem ho :-D :-D dajte napad aj sem, co este ? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule...tak som aj ja uz tu :-) no vy este stale vyrabate? no ja uz som dorobila a uz som si povedala, ze sa stresovat nebudem...ja som robila aj Menu karty mam v albume a mam aj zasadaci tak kuknite, mozno sa trosku inspirujete...budem mat aj bublifuky pre hosti... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani inak pojdu ti az dve casti a mala by si si svihnut lebo uz o osmej ;-)
Odpovedať
uk2000 náááááááádherný zasadací poriadok, si fakt šikulka, normálne ti tie šikovné ručičiky závidím ;-) heppy ak si nájdeš čas, tak mi pošli čosi z tých zvykov na inšpiráciu, budem ti do smrti vdačná 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lilli, dakujem, dufam, ze sa bude pacit aj vsetkym hostom :-) robila som to hlavne kvoli mojim anglanom, bo ti su na to velmi zvyknuti tak aby neboli ukrateni ani na tej nasej svadbe :-D Inak co sa zvykov tyka, my mame starejsieho, takze ten bude vsetko organizovat...bude uz tradicna odobierka a to urobime tak, ze ked zaklope na dvere, tak mu ukazeme mladuchu, druhykrat mu ukazeme nejakeho chlapa a tretikrat ukazeme mna a to povedia, ano po tuto sme si prisli :-D potom v restike bude klasicke rozbijanie taniera...a budeme mat aj plno hier, napriklad zhoda manzelov, balonovy tanec a podobne, ale starejsi mi nechcel vela prezradzat vraj to az na svadbe :-) Ja som pripravila aj krasnu prezentaciu pre nasich rodicov a hosti, taky kratky pribeh od detstva az po sucastnost, takze to je dost dojemne a chceme si aj my dvaja spravit take kratke prihovory...
Odpovedať
Profilova fotka
lilli, Ty budeš mať oranžovú výzdobu? :-D aj kytičku z ruží? :-D
Odpovedať
majca prečo???? uk2000 isto očaríš všetkých tými skvelými doplnkami... :-) no teda to budete mať nabitý program... my tancovanie, pár hier, tancovanie a uvidíme ako to vypáli... asi budem improvizovať :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lilli, lebo ja budem mať tiež kytičku z ruží a aj oranžovú výzdobu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dufam, ze hej, nakolko mi nikto s pripravami nepomahal a buduca svokra nechce o svadbe ani pocut ]-( a je jej to vsetko jedno, tak zajtra si ju sem beriem na paskal a idem s nou robit krik :-D
Odpovedať
majca tak to budeme ladiť spolu :-) inak to nie je oranžova, ale marhulková ;-) a kyticu budem mať zmeska ruží, lalií a malých kvietkov... bude maslová, a len pár ružičiek bude marhulkových a aj výzdoba je marhulková :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mám oranžovu :-) rozmýšlala som nad marhulkovou a oranžovou, ale vybrala som si oranžovú 8-) budeme ladiť veru, no ja budem mať kytičku len z ruží, oranžovo-bielu, som si ju bola včera zajednávať, dufam, že bude podla mojich predstáv :-| :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uk2000, ideš robiť krik so svokrou? tak to držím palce :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano a zrejme pojde odtialto s placom....mam s nimi naozaj velke problemy...este aby prisla na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no veru, ale bud rada, že aspon nejakú svokru máš... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
majca a ty uz svokru nemas? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale joj, a to už nebodaj všetky spíte :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte... nic nestiham a dnes este musim ist k zubarke
Odpovedať
Profilova fotka
Dani:..všeeetko najlepšie k Tvojim dnešným meninkám... ;-)
Odpovedať
jeej...dakujeeem...teraz pozeram do kalendara, ze fakt... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
all the best dani, :-D
Odpovedať
danka: aj ja sa pripájam, všetko najlepšie zubárka? aúúúú ááááááááuuuu :-( :-( :-(
Odpovedať
vsetko najlepsie dani :-)
Odpovedať
dakujem baby zlate ste :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko najlepsie...no aj ja idem zubarke 30 au nemam rada zubarov, ale treba mat na svadbu pekne zubky no nie? :-D
Odpovedať
no dnes to tu zanedbavame... no u zubarky nic moc...ale urobila mi profi vycistenie zubkov a potrapila ma ked mi davala dolu zubny kamen (prvykrat v zivote)... objednala som si saty, objednala som sa na skusku ucesu...ale aj tak mam nejaku sklesnutu naladu 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?