Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • díky, pozrela som, ale mne sa ta nič moc nepáčilo

ja by som chcela bižutku ako mala táto nevesta

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1931145&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10

keby mi niekto viete poradiť kde by som takú kúpila budem rada

• no kde ste babule?

• danulik normalne mam abstaky ked som tu neni 😃 😃 😃 😃
    co ako, whats new?
    andzi poslem ti link do majlu ok 😉

• Sponzor fóra
  • dnes je zly den
    uz tolko ludi sem volalo dnes ze ani nemam chut dvihat telefony a stel ked dviham tak mam obavu ze aky zurivec vola 😞
    ty si aky den mala?

• no dnes lepsie ako vcera, co som sa chcela zahrabat 😞 , ale bolo aj lepsie ako dnes 😬
    no co support je support zakaznik nas pan 😠 😠 😠

• jeeemine...ale co je vela to je vela...chalani vcera nestihli nieco dorobit lebo bola tma a dnes to nevedia spustit...celu den...3 dediny nam nejdu?? sak to je tragedia...
    ani milacka som dnes nevidela aj ked mi o pol druhej volal, ze pride....stale nic...idem domov sa zahrabem do postielky otvorim pukance a harryho pottera ...aj tak vonku prsi... 😞 😞 😞 😞 😞

• no konecne sa mi aspon ozval...a konecne dobra sprava, ze nahrame odkaz na hotline aby uz prestali volat...jooj...som z toho mimo...a este som dnes neobedovala...
    daj mi nejaky tip na dobry obedoveceru

• prsi tot dobre... unas bola sodoma gomora 😃 aj krupy ladove padali, uz je to lepsie inak hruza...
    sak dojdi na net potom 😉

• ...prave som bola sokovana obrovskou kyticou tulipanov 😃 😃
    tak to je teda ciciak 😃
    dojdem...este nieco idem pozriet do marketu a vyrazam 😎

• ooo so romantikus 😃 😵 😵

• no ale vcera si nespomenul...az dnes...ale on take male preslaipky tak pekne zehli 😃 😃

• aaaaaaaaaha, sak jasne meniny xixi 😃 😃 😃

• hej hej...ale som o prisla vyzdvihnut do prace ale nejak sa nezbera on ..sa mu tu velmi paci

• no jo praca slachtiiiiiiiiiiiiiiii 😠

• ozaj akej farby su tie tuplips 😵

• Sponzor fóra
  • dani, kytica? tulipaaaaaany? a kde mame foto??? 😉
    ale inak suhlasim s heppy - ake romatikus 😵

andzi - bizu: dnes som bola kuknut v salone diamond (sice tu v BA,ale mozno maju aj v NR) a mali tam nieco podobne, len dobre to z tej fotky neviem dobre rozpoznat, ci je to skor biele. v salone to mali take skor do streborna. mrkla som teraz ich stranku, ale tam prave toto nemaju. a ja som foto tiez nespravila 😞
    ale ak by si nahodou mala cestu do Nitry ...

• ahojte
    breeee raaanko
    boli cervene...niektore so zltou...a priamo z nasej zahradky co ostala po povodnych majiteloch nasho domu 😃 😃
    ale je ich veeela a take su kraaasne v tej vaze....
    a vcera objavil moj svadobny zapisnik tak normalne bol dojaty, ze ako sa tomu vsetkemu dokladne venujem...a este nieco k tomu hovoril ale to ja som uz spala 😎 ...len na to som si psomenula ako mi vravi, ze je dojaty a ja som mu na to povedala "Aaaale nevymyslaj a spi" 😃 😃

• ake romatnikus ... 🙂

hlavne to "Aaaale nevymyslaj a spi" 😃 😃 😃

• hej hej....ta lebo nejak ozil prave ked ja uz som spala...zhanal prehravac na mp3 a neviem co este stale nieco vymyslal....a rozpraval...a ja uz som mu len prihmkavala ale ani neviem co vravel... 😃

• no vidis snaha sa ceni 😃 😃 😃

co inak ako?

• pohodka...upratujem doma, potom idem poupratovat zasa domov...ale k nam domov, potom prestahujeme veci, potom idem do prace pomoct Michalovi so mzdami.....inak super oddych 😞
    ty ako?
    poslem ti mailom pizzu? teraz som upiekla...fajnucka je, kazdy chvali 😎

• ahojte, ako sa cítiite? takto za 3 týždne už budeme v streseeee 😉

• jooj...nieeee....ja dnes nejako podozrivo v pohode...ale ono to este pride 😉

• joooj...aku mate pesnicku pri prvom tanci...ja by som chcela toto ale sa neviem rozhodnut...
    tu je to ale nazivo tak je to trosku ine ale milujem tuto sklatbu
    ceknite

• tu je to lepsie...

• si tu dani? 😃

inak sa citim tak nijak... dnes som ulovila topky k vecernym satom, drahy ich vybral lebo ja uz som nebola nejak schopna 😃 , tak sa citim dobre... ale ide to ryyyyychloooooo 😬 😬 😬

• ahojte baby, dnešným nevestám vyšlo krááásne počko, závidím...bodaj by tak bolo aj v náš deň

heppy: chcem vidieť topky

• andzi jj sfotim do zajtra nejak 😉

inak presne andzi som vravela, lebo vcera bola sodoma gomora 😬 take krupy padali jak svina 😠 , kokso si viem tie baby predstavit co maju dnes svadbu ako by som ja umirala, ze bozinku co bude zajtra .......uhhummmm 😃

• dani, pekna muzicka. inak, som to nespoznala na zaciatku, az potom ked zacal ten refren ... 😬
    a neviem, ako ten vas, ale tomu mojmu by taketo nieco urcite vyhovovalo, lebo pri tom by sa ani hybat velmi nemusel a nebolo by vidiet, ze nevie velmi tancovat ... 😃

ja som este nevyberala, ale sa uz by som hadam aj mohla, neviem, na co cakam 😎

• no som tu...teda v praci 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov