Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • no ved jasne...len mi bolo luto, ze predavacka je moja kamaratka a bude to musiet vsetko po mne ukladat 😞
    ale bola som velmi spokojna s nakupom. Vsetko na jednom mieste...pancusky, podprska, gatky...a skvela obsluha...

• to mas pravdu,ale co by pro tebe neudelala 😉 Tak se nejlip nakupuje,kdyz mas vsechno na jednom miste 🙂

• ved hej...netreba obehat pol mesta aby si nieco zohnala...to mam naozaj rada lebo som bola sama a sama neznasam chodit po meste ... uz mi teda ku komplet vsetkemu vela nechyba...tebe? 😃

• Sponzor fóra
  • ja taky nerada chodim sama nakupovat,jeste ze pritele taky bavi nakupovat a nemusim ho nutit 😃
    no me toho chybi jeste dost,ale nebudu se stresovat,bud to sezenu nebo ne

• mojho bavi nakupovanie ale len obcas...vacsinou so mnou chodi, rozprava mi o praci, nosi mi taksky a vobec nevnima ked sa ho pyatam...ale ked zasa ideme za nakupmi, ze aj on sam potrebuje soplnit satnik...vtedy je zlaty lebo si vyskusa vsetko co mu ukazem, a ked poviem, ze je v tom pekny tak si to kupi...alebo minule zbadal taky kostymcek a mi vravi "Cucinka to by bolo na tebe ake pekne...nevyskusas?"...vtedy viem, ze ma vnimal....

mas pravdu, ak nieco chyba tak sa netreba stresovat...jednak casu je dost a ked tam budes ty a on, tak tam bude vsetko podstatne 😉

• dobre ranko damy....tak ako?..opat o jeden den menej do svadby... 😃

• danuscha - hlavni je,ze s tebou chodi nakupovat 🙂 my s pritelem moc stejny vkus na oblekani nemame,ale najde se par veci,ktere se libi obema.Ale jsem rada,ze si kupuje veci,ktere se mi libi a snad je to i naopak 🙂
    V sobotu mi muj mily koupil pyzamo,chtela jsem na svatebni noc nejakou krasnou mini kosilku,ale jemu se vic libi takove ty pyzama s kalhotama co jsou ted v mode,tak mi koupil to 🙂 tak uz mam i co na sebe na svatebni noc 😃

• no vidiiis....to je super....prispel aj on svojou troskou ku svadobnym nakupom 😃

• to jo 😃 ,ja chci aby chodil se mnou a rekl mi,ze se mu to libi a nebo ne,nechci si kupovat veci,ktere se mu pak nebudou libit 😐

• danuscha - tak jsem si ty botky objednala,tak jsem zvedava...

• otvorene, ci tie co mam aj ja....
    juj...uvidis ako sa ti budu pacit ked otvoris krabicu a budu na teba z nej pozerat 😃

• nakonec otevrene.No jsem fakt na ne zvedava,snad mi budou sedet,jinak me klepne 😬

• joj...urcite budu...a kedy ich ocakavas?

• no asi zacatkem pristiho tydne,pisou 5 dni,tak uvidim,jak budou rychly.Stala se mi ale takova vec 😞 asi jsem je zaplatila dvakrat,tak jsem mu psala,tak snad mi to posle zpet,vubec nevim,jak jsem to mohla zaplatit 2krat 😞 ach jo

• juuj...asi si zalubena...ja som si minule objednala boty a zaplatila ich dopredu a oni mi ich poslali na dobierku a potom som sa tej firme nevedela 3 dni dovolat...vies ako som sa bala ze mi nevratia prachy?

• Sponzor fóra
  • tak pry jsem je zaplatila jen jednou,tak se musim pak podivat kolik mam na ucte,snad nekecal.No to je taky radost,ale hlavni je,ze ti je vratily 🙂

• a neposlala si druhu platbu neskor, a nestihla ju banka este sparcovat? mozno im este pride... 😞

• btw kolko ta stali?

• halo halo je tu niekto?

• danuscha - snad jim prisla jen jedna platba,doufam 😞
    platila jsem za ne 40£ 🙂

• danuscha: pridávam sa ku téme 9.5.09 o 16:00. my máme svadbu v nitre a ty?

• lucka ja som z okolia Kosic, takze tam to bude...mate o 16:00?...ja prave riesim dilemu ci o 16:00 alebo o 15:00... 😉
    tesis sa???uz sa nam to krati...ja uz sa tak tesim...hlavne ked uz mam tolko veci vybavenych a nakupenych, ze uz mi vela netreba...
    ty si ako na tom s pripravami?

• nudlik...drzim prsty nech sa ti to vyriesi...a od teba odisli dve platby? ci ako?

• no kde ste? pracujete?
    mne sa dnes velmi nechce 😞

• nudlik co sa tyka tej silikonovej podprsenky vobec ju nebudes citit ze ju mas 🙂 treba si ju len dobre nasadit a pritlacit na prsia a potom sa vobec nemusis bat veru.

• veru veru...je ako druhe prsia.... 😃 😃 a vyhodou siat , aspon mojich je ze sa daju pekne stiahnut, takze ci nejaku podprsku mat budem alebo nie tak to nebude vidiet

• danuscha - zatim nevim,jestli se mi to strhlo dvakrat,musim se jit podivat do bankomatu,protoze internet banking mi nejak nefunguje 😞

uk2000 danuscha - tak to je urcite super,skusim ji tu najit a vyzkouset 🙂 ,ja mam snerovaci saty,takze ja bych taky zadnou nemusela mit,ale bez ni se citim divne,takze si nejakou koupim.Pristi vikend prijede pritelova sestrenice,tak vyrazime na nakupy tak mi poradi 🙂

• juuj...nakuuupyyy...hned by som sla....
    my ideme na vikend do Tatier...jupiiiii 😃

• tak to mate taky super 🙂
    mam prosbu,nevis nahodou,kde pujcuji bile holubicky?

• danuscha: joj, veľmi sa teším, až začínam mať pocit, že sa niečo pokazí, my už hlavné veci máme, teraz som riešila bolerko ku šatám, už nám chýbajú len drobnosti (dúfam), myslím, že o 16,00 to je dobré aj tak sa môžeme zabávať až do rána bieleho 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov