Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
a vlastne to bude maj takze o 16:00 v maji je nieco podobne ako o 15:00 teraz nie? Asi si to dam aj ja na 16:00 a ten pocit budes obcas mavat...ja mam obcas pocit, ze by som mojho mileho mala kusnut a nie vydat sa zanho... :-D ..ale to su len take chvilkove slabosti...to potom zmizne a zasa bude vsetko ok... ;-)
Odpovedať
nudlik....neviem ake myslis...ze normalka zive ci ako?
Odpovedať
danuscha - jasne ze zive :-) krasne bile,ktere vypustim a oni se vrati k majiteli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame sobas o 15.00 hod a potom do restiky prideme tak pred 16 hod takze potom sa mozeme bavit az do rana, my chceme aj nocne fotenie pretoze Trnava byva krasne osvetlena v noci tak by som chcela aj take fotecky. Inak aj ja mam momentalne pocit, ze by som s tym vsetkym najradsej prastila a nevydala sa
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik tie holubicky poziciava angentura impuls v Bojniciach, daj si to do google a ono ti da hned stranku bo nechcem tu pisat konkretne udaje. A tusim to tam maju ze 1 holubica za 1000Sk
Odpovedať
uk2000 - ty jsem nasla,ale chteji za ne cca 80euro,to se mi zda nejake prehnane ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No je to dost, ja som tiez vzdy potom tuzila, ale co z toho len kvoli fotke??? vypustim tolko penazi do luftu za to radsej mozem mat topanky alebo nadhernu kyticu...nehovorim je to pekne na fotkach, ale takto platis dakomu peniaze za 2sekundy prakticky ;-)
Odpovedať
nudlik...daj si nafukat balony...tie aspon nekakaju.... :-D uk...s tym nocnym fotenim je to velmi dobry napad...Kosice tiez su krasne aj v noci...supeeerr.... ten pocit prastenia mavam aj ja obcas...ale stale ma to prejde...mozno je to varovanie :-D ale nieeeeeeeeeeee.....uvidis, prejde to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo v Kosiciach som este nebola veru, ale co som videla fotky tak nadherne tam je tak urcite ak sa dohodnete s Vasim fotografom chodte aj vecer ma to svoje caro vies nevesticka v bielom pri zablesku poulicnych lamp...znie to dobre nie ? :-D
Odpovedať
uk2000 - no mas pravdu,proto hledam dal,jestli nesezenu levneji,jestli ne,tak dam asi ty balonky a bude :-) a s tim nocnim focenim,to je fakt super napad ;-) danuscha - s tema balonkama je to dobry napad ;-) pravda-nekakaji :-D
Odpovedať
uk....hej myslim, ze s fotografom nebude problem...jaaaaj...a keby bolo este cerstvo po dazdi, ze by sa od chodnika odrazalo svetlo....ja sa uz chceeem fotiiiit......a chcem mat na sebe tie krasne satkyyyy.. :-N tesim sa..... tesite sa???
Odpovedať
ahojte...neviete kde zozeniem na webe pekne servitky kvlaitne, hrubsie zelene s reliefom?...ale take aby ma 100 kusov nestalo 1600,-...lebo take som zohnala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
o 60 dni budeme o takomto case zrejme uz pani.... :-D
Odpovedať
a dnes som dorobila darceky pre hosti...a tento tyzden chcem vytiahnut mileho na nakupy nech mu uz konecne kupime oblek...vy co nove holky? ste tu niekto?
Odpovedať
baby, ak dovolíte ja sa pridám k vám, lebo v májovej téme to viazne, mám svadbu týždeň po vás
Odpovedať
no ani tu to nejak nezije...idem asi do seba hustit tie knihy ktore mi aj tak nic nevravia... co nove andzi? ako pripavy?
Odpovedať
ahojky, aj ja budem deviateho mája nevestička :-) tak sa k vam pridávam. aj ked sme sa rozhodli mesiac dozadu, všetko podstatné máme zariadené. takže žiadne také chystačky a stresy rok pred veselkou. na poslednú chvílu je to ten najlepší adrenalín :-D
Odpovedať
ahojte trocha som nemala cas, ale uz na pierkach pracujem , oznamky este nie su ale uz auto mame , kameramana a fotografa v jednom tiez a uz len zvysok je toho este dost, dufam ze to stihnem, este treba balik peniazkov na to vsetko, pomalicky po troske vsetko bude ;-) :-) :-)
Odpovedať
zuzanninka...klobuk dolu....ale ja si to celkom vychutnavam...az na momenty ked potrebujem k niecomu prizvat polovicku (nakup obleku)...a on sa tomu veelmi snazi vyhnut ;-)
Odpovedať
simaleja...ten balik penazi by sa zisiel aj mne...alebo aj dva :-p
Odpovedať
nooooo danuschka, my s partnerom všetko robíme na poslednú chvílku a zatial sa nám to osvedčilo. šaty som si vybrala na prekvapkanie na prvý šup. hned mi padli do oka a ked som sa do nich navliekla tak som si povedala, to su oni! a bolo :-) , žiadna veda. a ako si sa nám celkom darí. jediné čo nám trochen trvalo bol výber hotelíku, vyberali sme z 3 možností, tak kým sme si ich všetky čekli... ale inak mám z veselky samé potešenie... už len drobnostičky chýbajú, oznamká, výzdoba, botky mne a ženíchovi... no to sú už len také dorobotinky. a ty si ako na tom?
Odpovedať
no ja sa intenzivne venujem vyzdibe, kazdy den si poviem, ze uz je to vsetko ale potom nieco objavim na webe a jasne ze objednam...milemu sme este nekupili nic lebo nema cas...obrucky nemame, na oznamkach sa pracuje, vcera som vyrobila darceky pre hosti...ale aspon ja mam vsetko na seba co budem do polnoci potrebovat...popolnocky zriesim za jeden vikend.... ale moj milovany si odomna vyziadal zoznam jeho hosti...on si teraz zmyslel, ze ho potrebujem este skorigovat...takze teraz svokricka skrta ludi zo zonamu...alebo pridava dalsich...a ja uz 3 mesiace nakupujem veci pre presne 96 hosti....takze mi mierne komplikuju zivot :-D ale co uz.... no a ked uz sa konecne rozhodnu koho tam chcu a koho nie tak zanem vyrabat motylikove menovky...a vsetko ma to veelmi bavi....a uz sa neviem dockat toho dna...dnes som si nasla email, ze mi urobil mailovu adresu na rodinnej domene...tak som sa potesila... :-D
Odpovedať
kolko ludi budete mat?
Odpovedať
nemas foto siat?...som chcela ceknut :-p
Odpovedať
danuscha: vy budete mať 96 hostí? Fúúúú, to bude svadbiska.
Odpovedať
no to zial nie je konecny stav...ja mam vellikansku rodinu... :-( povodny plan bol do 20 ludi, potom sa to zvrtlo...potom zasa mala...a teraz konecne rozhodnutie padlo, ze normal velka...ale to je nic...na bratovej svadbe bolo cca dvakrat tolko... :-S dost nie? :-N
Odpovedať
vy kolko?
Odpovedať
kde ste dnes babky??..sama tu mam uradovat? :-D
Odpovedať
Ahojky normálne som v zápale práce zabudla na veselku :-D . Danuschka no to bude teda svadba ako remeň!!! 100 ludí to je paráda :-) . My budeme mať tak do 40 hostí a plus ďalší čo prídu z práce a kamaráti. Ale mohla by si mi v jednej dileme poradiť. Neviem či v práci mám nejako osobitne pozývať, alebo či oni sami by sa mali zmobilizovať a dohodnúť kolkí prídu. Neviem čo sa patrí.... ako si to riešila ty? Tento týžden venujeme oznámeniam, žiadne ma príliš neočarilo, tak si ich navrhujeme sami. A vy ich už máte hotové? A aké darčeky si vymyslela? Toto tiež ešte nemám poriešené, rozmášlam, že zabalím pár fajnových cukríčkov a možno kamienok so srdiečkom....
Odpovedať
no my pozyvame kamosov, co su vlastna aj obchodni partneri...samozrejme kazdeho pozveme zvlast...zalezi to asi od poctu kolo Vas je ... my v praci potrebujeme pozvat asi 10 ludi...nepojdeme samozrejme ku kazdemu domov...normalne v praci dostanu instrukcie, oznamko a taak...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?