Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • Fuuuu no ešte sa musíme popasovať s týmto delikátnym problémikom, aby sme neboli naposmech. A ty si so šatičkami ako na tom? Ak chceš pošlem ti svoje na IP 🙂 . Len netuším čo si urobím s vlasmi. Zvolila som si španielský závoj, tak teraz neviem aký účes si zvoliť 😐 .... A čo tie darčeky pre hostí???? Hmmmmm

• hej hej ...posli jasne....
    moje satky su vo vyrobe a 23 sa idu skusat...ale sa neviem uz dokat kedy ich budem mat na sebe...
    darceky pre hosti su malilinke vrecuska...mam tusim aj v albume...a v nich cukricky...velmi mile je to

• idem teraz na chvilku dole k nasim...hned sa vratim...

• Sponzor fóra
  • sak ja som rozmyslala ze ako mi ho poslels 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 no tak to ostane prekvapkaním, ktoré bude odhalené až po mojej veselici....

• 😃 😃 😃

• dnes som kupila servitky ale nie som spokojna

• a akej farby máš výzdobu? kupovala si nejaké špeci? s reliéfom... alebo holubičkami 😃

• no chjcela som s reliefom ale tie by stali 1600,-tak som sa rozhodla, ze sa zameriam ne ine casti vyzdoby a servitky budu obycajne...vyzdoba bude zelena...svieza travickova, s troskou ruzovej (aby to nebolo ako zabky na leknach)...a troskou nejakej bielej....
    ale ja dilinko som kupila inu zelenu...taku...ako sa vola...taky odtien...pistaciova???alebo tak nejak...proste sa mi nehodia.... 😞
    ty aku budes mat vyzdobu?

• preco stale nemas album? no ale toto! 😠

• ja budem mať lososovú s bielou, ale zatial okrem hrrrrrby nápadov nemám nič, v jednom salone mi urobia ikebany a výzdobu akú chcem, tak mám ešte mesiac na nahlásenie mojich predstáv.... tak hladám, snorím....

• a chcela som ist za kazmoskou co mi bude robit kyticku ale nebola v praci...tak sa tam budem musiet vratit...to je dalsia vec co ma sklamala....

• no a co teda urobime s vlasmi???ja tiez dumam a neviem velmi...chcem skor rozpustene ako nejaky obrosvky drdol.. 😬

• a čo je s kytičkou???

• no ved to, ze nic...lbo kamoska nebola v praci a uz som ju chcela objednat ked uz som tam bola...ale ona je sikulka tak verim, ze jej dlho nebudem musiet vysvetlovat co chcem

• Sponzor fóra
  • oki, neskôr to dokončíme, musím utekať.... pekný večer danuschka

• aj tebe..papaaaaa 😎

• ahojte...dnes tu zasa nikto nebude?

• ahoj danuschka, ja som tu

• hello...pracujes?

• hej, hej...bohužiaľ

som včera plánovala výrobu menoviek a zistila som, že ma výjdu drahšie ako v shope

• a to co na nich bude take drahe?...ja sa chystam cez vikend uz tiez konecne...ale sa mi velmi do toho nechce, asi budem musiet stiahnut svagrinku

• jeden kartón tvrdého papiera stojí 8sk a urobím z neho len 3 menovky, stužka stála 30sk, nožničky s vlnovkou 140sk a vyrezávatka 400sk....

• aha...no ale ved noznice a vyrezavatka budes vediet porom dalej predat ak ich nebudes uz potrebovat...

• danuscha: no to sa ešte uvidí, či to predám, neviem, či to niekto kúpi

• ale coby...ja napr dost sledujem bazar tuna...a praaave mi dosli nausky co som si tu objednala...
    ja myslim, ze skor ci neskor by si to tu predala urcite 😉
    a kolko stoja menovky take kupene...ja om vobec toto nesledovala, ze sa daju aj kupit...
    akurat mi raz prislo smiesne ked som listovala bazar a nejak holka tu predavala menovky...raz pouzite...zo svojej svadby... 😉

• danuscha - a to sa ako dá predať použité menovky?

vyrezávatka asi predám, lebo som mala veľký problém ich kúpiť, až potom som ich kúpila od jednej holky tu na bazáre

• ta to ti ja neviem...ale normalne take som tu raz videla 😃 ...ale potom mozes asi pozvat len ludi co sa volaju tak ako menovky 😃 😃 😃

• možno to boli také menovky, kde papierik s menom nie je nalepený na tvrdom podklade, ale len vložený do takého narezaného otvoru, to by sa potom dalo použiť znovu

• no neviem...ale mna hned napadlo ze ake je to smiesne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov