Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Fuuuu no ešte sa musíme popasovať s týmto delikátnym problémikom, aby sme neboli naposmech. A ty si so šatičkami ako na tom? Ak chceš pošlem ti svoje na IP :-) . Len netuším čo si urobím s vlasmi. Zvolila som si španielský závoj, tak teraz neviem aký účes si zvoliť :-| .... A čo tie darčeky pre hostí???? Hmmmmm
Odpovedať
hej hej ...posli jasne.... moje satky su vo vyrobe a 23 sa idu skusat...ale sa neviem uz dokat kedy ich budem mat na sebe... darceky pre hosti su malilinke vrecuska...mam tusim aj v albume...a v nich cukricky...velmi mile je to
Odpovedať
idem teraz na chvilku dole k nasim...hned sa vratim...
Odpovedať
sak ja som rozmyslala ze ako mi ho poslels :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D no tak to ostane prekvapkaním, ktoré bude odhalené až po mojej veselici....
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
dnes som kupila servitky ale nie som spokojna
Odpovedať
a akej farby máš výzdobu? kupovala si nejaké špeci? s reliéfom... alebo holubičkami :-D
Odpovedať
no chjcela som s reliefom ale tie by stali 1600,-tak som sa rozhodla, ze sa zameriam ne ine casti vyzdoby a servitky budu obycajne...vyzdoba bude zelena...svieza travickova, s troskou ruzovej (aby to nebolo ako zabky na leknach)...a troskou nejakej bielej.... ale ja dilinko som kupila inu zelenu...taku...ako sa vola...taky odtien...pistaciova???alebo tak nejak...proste sa mi nehodia.... :-( ty aku budes mat vyzdobu?
Odpovedať
preco stale nemas album? no ale toto! ]-(
Odpovedať
ja budem mať lososovú s bielou, ale zatial okrem hrrrrrby nápadov nemám nič, v jednom salone mi urobia ikebany a výzdobu akú chcem, tak mám ešte mesiac na nahlásenie mojich predstáv.... tak hladám, snorím....
Odpovedať
a chcela som ist za kazmoskou co mi bude robit kyticku ale nebola v praci...tak sa tam budem musiet vratit...to je dalsia vec co ma sklamala....
Odpovedať
Článok sa načítava...
no a co teda urobime s vlasmi???ja tiez dumam a neviem velmi...chcem skor rozpustene ako nejaky obrosvky drdol.. :-N
Odpovedať
a čo je s kytičkou???
Odpovedať
no ved to, ze nic...lbo kamoska nebola v praci a uz som ju chcela objednat ked uz som tam bola...ale ona je sikulka tak verim, ze jej dlho nebudem musiet vysvetlovat co chcem
Odpovedať
oki, neskôr to dokončíme, musím utekať.... pekný večer danuschka
Odpovedať
aj tebe..papaaaaa 8-)
Odpovedať
ahojte...dnes tu zasa nikto nebude?
Odpovedať
ahoj danuschka, ja som tu
Odpovedať
hello...pracujes?
Odpovedať
hej, hej...bohužiaľ som včera plánovala výrobu menoviek a zistila som, že ma výjdu drahšie ako v shope
Odpovedať
a to co na nich bude take drahe?...ja sa chystam cez vikend uz tiez konecne...ale sa mi velmi do toho nechce, asi budem musiet stiahnut svagrinku
Odpovedať
jeden kartón tvrdého papiera stojí 8sk a urobím z neho len 3 menovky, stužka stála 30sk, nožničky s vlnovkou 140sk a vyrezávatka 400sk....
Odpovedať
aha...no ale ved noznice a vyrezavatka budes vediet porom dalej predat ak ich nebudes uz potrebovat...
Odpovedať
danuscha: no to sa ešte uvidí, či to predám, neviem, či to niekto kúpi
Odpovedať
ale coby...ja napr dost sledujem bazar tuna...a praaave mi dosli nausky co som si tu objednala... ja myslim, ze skor ci neskor by si to tu predala urcite ;-) a kolko stoja menovky take kupene...ja om vobec toto nesledovala, ze sa daju aj kupit... akurat mi raz prislo smiesne ked som listovala bazar a nejak holka tu predavala menovky...raz pouzite...zo svojej svadby... ;-)
Odpovedať
danuscha - a to sa ako dá predať použité menovky? vyrezávatka asi predám, lebo som mala veľký problém ich kúpiť, až potom som ich kúpila od jednej holky tu na bazáre
Odpovedať
ta to ti ja neviem...ale normalne take som tu raz videla :-D ...ale potom mozes asi pozvat len ludi co sa volaju tak ako menovky :-D :-D :-D
Odpovedať
možno to boli také menovky, kde papierik s menom nie je nalepený na tvrdom podklade, ale len vložený do takého narezaného otvoru, to by sa potom dalo použiť znovu
Odpovedať
no neviem...ale mna hned napadlo ze ake je to smiesne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?