Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heppy :), nie fabs, ale fbp :)... ale náš dekan je prof. Bulla, to máš recht, xiii :)))... tak ale ja to mám od jedálne ešte ďalej ako Ty... sedím v Zetku na treťom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem proste riesi nieco zo zivocichmi xixi :-D ja som ekonomika a teraz manazment v Sku, a to sedis tam ako dekan v tej budove? ja som bola len za nim alebo za sekretarkoiu vasou, aj to rano o siedmej som bola furt objednana k nemu, lebo on toho ma tolko vela ze dovi dopo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to slovo objednana to znie ako k zubarke co sedi vedla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my máme skôr s potravinami ako so živočíchmi, ale tak potraviny sú aj zo živočíchov, takže jedno :-D ... dekan sídli v Bernoláku, ja v strednej komunistickej budove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj potraviny to ano ale ja som riesila biomasu a on take nieco podobne ale nie rastlinnu ale zivocisnu,k aspon pokial viem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
biomasu z ekonomického pohľadu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no jo veru ani sa nepytaj :-( , zobrala mi tri roky zivota plus 10 kym som vypotila dizertacku ]-(
Odpovedať
zabite maaaaaaa.....este mi treba 5 zmluv..ale uz sa mi taaak nechceeee :-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dani to co robis vsetko ty :-N
Odpovedať
jooj...no tak prave robim zmluvy bytovym druzstvam...mame tam nejake zariadenia a kazdy na kazdu srubku chce dohodu o umiestneni a prevadzkovani verejnej elektronickej komunikacnej siete...chapes...a musim mat zmluvy aby si im mohla platit...a ked mam urobit 9 zmluv naraz....ma slahne...a dohladavaj kazdeho v katastri...lebo tam musi byt presny popis budovy v ktorej su zariadenia...ale uz len dve...tie posledne mi idu lahsie nez tie zo zaciatku..len nech to nezakriknem... ale najradsej by som bola vo vani...nohy mam opuchnute od celodenneho sedenia...ako maly medvedik :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som velky maco z celodenneho pocuvania a cely tyzden ma to caka ;-)
Odpovedať
jooj...v lete je u nas v kancli tresne peklo...moja byvala kolegyna to vola ze...je tu dusno ako v sacku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeej...baby...dalsia sms mi prisla ze mam hotovy OP...jeej...uz budem mat vsetky doklady...no nie vsetky ale tie hlavne ;-) ;-)
Odpovedať
aj mne už došla smskaaaa že mám OP... tak už len na pas vyčkat :-)
Odpovedať
ja som si pas nedala robit...kolko ta stal?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako? už mate nejaké fotečky? Ja už nejaké mám, ale neviete ako by som ich zmenšila? Lebo maju velku velkosť :-) inak, ja už občiansky mam aj zdravotnu kartičku :-D , a zajtra idem po vodičák :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Da sa to skoro v kazdom pocitacovom programe. Trebars v xn view, ten je zadarmo. Oznacis vsetky fotky, ktore chces zmensit, zadas davkova konverzia, zmenit velkost, na aku a kam to ma ulozit. Je to free-ware, takze zadarmo. www.xnview.com Ale mozno to ide aj lahsie:-D
Odpovedať
Profilova fotka
lukaria dakujem, idem sa s tým trošku pohrat :-D
Odpovedať
no majca...kde si bola tak dlho...nas zanedbavas? =-) lukaria...mas nejaky tip aj na linux? aj ja si chcem zmensit fotky...ale v linuxe je to katastrofa
Odpovedať
Profilova fotka
No, s linuxom moc nemam skusenosti, neviem, ako to presne funguje. Pocujte, jedina vec mi este na svadbu chyba, pancuchy. Co si mam obliect, ak bude taky hic ako teraz? Samodrzky?
Odpovedať
ja som mala samosky ale ked mas dlhe saty tak si kludne nedaj nic.... :-D
Odpovedať
dani, stálo ma to 33 oir... mal by byť do 2 týždnov... v čo dúfam, lebo ja už balím kufre :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaj...ako zaaavidiiim....33 jurov? dost nie?...mozeme my za to ze sa nasiel taky co si nas vzal??/este za to aj platit mame?? :-) ;-)
Odpovedať
hej dosť, hlavne, že ho mám 3 roky starý :-| .... no ved nám by mali zaplatiť, že sme si tých našich vzali :-D :-D :-D
Odpovedať
aaano...presneeeee...stat by nam mal zaplatit ze sa berieme...sak teraz niekte z nas budu chciet nejake byty kupit urcite aby mali kde byvat...potom budeme platit obedy detom v skolke...potom kaucie ked tie nase deti nieco vyvedu...takze keby nam dali maly prispevok za to, ze sme sa rozhodli vziat tak sa im to urcite vrati.... :-D :-D
Odpovedať
no ti poviem.... mali by nám dať 100 litrov za všetky tie utrapy čo nás čakajú na úradoch....
Odpovedať
a keby len na uradcoh...ale teraz cely zivot muzove ponozky brat budeme :-)
Odpovedať
a kam že ich berieš? šak to mu nechaj tak... :-D :-D :-D .... a kedysi sa platila staromládenecká dan... hmmm tak nakoniec by nám mali zaplatit aj tie naše polovičke, že kolko sme im bubákov pošanovali
Odpovedať
beriem ich do pracky neeee.... uz mam nejake fotky...sa mi podarilo zmensit...ale len par...ale len take neprofi...budud este aj ine a lepsie...lebo moja kamka Matka asi mala macro zapnute lebo niektore su hrozne rozmazane 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha, ved ja chodim vybavujuci stale, chapeš, nie? :-D a musím nejako zmenšiť tie fotky, lebo ich tu nemôžem dať... tak sa snažím :-D a Vám nesvietilo slniečko na svadbe? :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?